Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042: Galipler Bahane Aramaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 169 67.6%
  • Orta

Kullanılan: 39 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 42 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CP-0 ajanının ortaya çıkıp Luffy'nin bayılması iyi oldu. Savaşın ortasında bir taktik geliştirmek yerine savaştan çekilip bir taktik geliştirmeli, taktikten kastım ise G5 gibi yeni bir teknik ortaya çıkartması. Şimdi G5'in ortaya çıkma süreci daha da hızlandırıldı. 1-2 Bölüme G5 görebiliriz.

sanırım lastikte olduğu gibi kaidonunda dezavantajı kesici eşyalar. Kaidonun sonunu bence enma getirecek.
Enma mı Zoro mu? hahaha Ya zaten kılıçlar otomatik olarak kesici aletler yani bi yumruk atmak var bide kesip yarmak var kılıç otomatik olarak saldırının etkisini ciddi şekilde büyütüyor. Luffy kral haki ile 1000 tane yumruk attı Kaidoya ama bir yerine bir şey olmadı(görünürde kan kusup duruyo öküz) yumruğuyla Kaidoya kesik atacak değil herhalde hahaha ama bakıyorsun kılıç kullanan Zoro en güçlü saldırısıyla kesik attı ha bide şu durum var bu ÖKÜZ Kaido "oo ne yeğaptın yeğen sen yeaw" diyip takmadı orası da ayrı zaten... Yani sonuç olarak evet Zoro Kaidoyu kesti ama bu kesik Kaido nun umrunda bile değildi görünürde bir kesik var ama yok gibi bir şey o seviyenin adamı değil Zoro. Kılıçta bir yere kadar yani... Bu Kaido için farklı bir şey lazım böyle vurduğunda içinin patlaması lazım anca öyle devrilir bu öküz biraz uzun oldu :) Ha bide bu konuyu Dns daha iyi açıklayacaktır ona sorabilirsin hahaha

Enma mı Zoro mu? hahaha Ya zaten kılıçlar otomatik olarak kesici aletler yani bi yumruk atmak var bide kesip yarmak var kılıç otomatik olarak saldırının etkisini ciddi şekilde büyütüyor. Luffy kral haki ile 1000 tane yumruk attı Kaidoya ama bir yerine bir şey olmadı(görünürde kan kusup duruyo öküz) yumruğuyla Kaidoya kesik atacak değil herhalde hahaha ama bakıyorsun kılıç kullanan Zoro en güçlü saldırısıyla kesik attı ha bide şu durum var bu ÖKÜZ Kaido "oo ne yeğaptın yeğen sen yeaw" diyip takmadı orası da ayrı zaten... Yani sonuç olarak evet Zoro Kaidoyu kesti ama bu kesik Kaido nun umrunda bile değildi görünürde bir kesik var ama yok gibi bir şey o seviyenin adamı değil Zoro. Kılıçta bir yere kadar yani... Bu Kaido için farklı bir şey lazım böyle vurduğunda içinin patlaması lazım anca öyle devrilir bu öküz biraz uzun oldu :) Ha bide bu konuyu Dns daha iyi açıklayacaktır ona sorabilirsin hahaha
Zar zor gördüm benden bahsettiğini. Etiketle beni sevgili dostum ;)

Şimdi olay şu. Zoro kesinlikle bu seviyenin adamı. Hatta Luffy'den daha çok bu seviyenin adamı. Sadece bazı şeyleri kafalarda oturmak gerekiyor. Zoro'nun, vücudundaki kemiklerin yarısı kırıkken yaptığı bu saldırı ile;

Şunu bir tutmamak gerek.

King gibi belki savunması Kaido'yla yarışacak adamı hallaç pamuğu gibi parçalayıp atan bu saldırı Ashura da değildi üstelik. Sağlam bir Zoro kral hakili Ashura'sıyla Kaido'yu inletir.

Zar zor gördüm benden bahsettiğini. Etiketle beni sevgili dostum ;)

Şimdi olay şu. Zoro kesinlikle bu seviyenin adamı. Hatta Luffy'den daha çok bu seviyenin adamı. Sadece bazı şeyleri kafalarda oturmak gerekiyor. Zoro'nun, vücudundaki kemiklerin yarısı kırıkken yaptığı bu saldırı ile;

Şunu bir tutmamak gerek.

King gibi belki savunması Kaido'yla yarışacak adamı hallaç pamuğu gibi parçalayıp atan bu saldırı Ashura da değildi üstelik. Sağlam bir Zoro kral hakili Ashura'sıyla Kaido'yu inletir.
Mobildeyken etiketlemeyi beceremiyorum @bla bla yazınca çıkmıyor ondan etiketleyemedim. Yazdıkların konusunda katılmıyorum ama vardır bi bildiğin hahaha

Ufak bir analiz.

Kaido'nun Luffy'yi ısırdığı sayfanın ortasında şöyle bir an var:

Şimdi burada karakterler insanüstü hızlara sahip oldukları için olay haliyle hızlı yaşanıyor ama Luffy'nin algısında bu çok da anlık bir deneyim değil. Saldırının geldiğini iyi bir şekilde fark etmesine rağmen bulunduğu pozisyon sebebiyle kaçabilecek fırsatı olamıyor ve göz göre göre kendini Kaido'nun dişleri arasında bulmuş oluyor. Panellerin enlemesine uzun olmasının okuma deneyimindeki zaman anlayışını nasıl değiştirdiğine güzel bir örnek. Mesela aşağıdaki gibi bir panelleme görseydik Luffy'nin saldırıyı son anda fark ettiği hissini alabilirdik.

Kaido birkac kez yenilmis yakalanmis ama ölmüyor. Bu kisma mantik oturmuyor. Luffy yenerse ki bu uyanisla olacak gibi. CP0 elim bos gitmim diye kaidoyu mu goturecek? Yoksa luffy bu uyanisi bilinc disi yapip bayilacak ve CP0 luffy yi mi alip goturecek?

Luffy yeni tekniğini hala kullanmadı .Kullansaydı Kaido nun sopası tuzla buz olurdu.Şu anda hala sağdaki tekniği uyguluyor.Gear 5 belkide bu tekniği rahat uygulayabileceği bir form olacak sanırım. Yani devasa bir form yerine daha sıradan ama şaşırtıcı bir form olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık