Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042: Galipler Bahane Aramaz

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 169 67.6%
  • Orta

Kullanılan: 39 15.6%
  • Kötü

Kullanılan: 42 16.8%

• Kullanılan toplam oy
    250
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben çok absürt birşey bekliyorum.Meyvenin lastik olduğuna inanırsan lastik olur falan.Shanks öyle sanıyordu Luffy de buna inandı meyve onu lastik yaptı.Ama piton gibi takip edebileceğine inandığı zaman meyve onu da yapıyor.Hayal et sana o gücü vereyim yada neye inanıyorsan o olur tarzı bir meyve çıksa şaşırmam.Evet biraz zorlama duruyor ama belli mi olur.
Luffy'nin önce kolu uzuyordu... Meyvenin lastik meyvesi olduğunu sonra öğreniyordu.

Ben çok şaşırdım görmesine bu adamdan beklemezdim.Komple dövüşçü cidden ırkına güvenen yada makamına güvenen biri değil Kaido.Hani bam güm giren adamdan her saldırıyı alan dövüş tarzından bunu beklemiyorsun.Shanks galiba üstünlük kurmuş nasıl başardı merak ediyorum.Şunu görünce Mom nasıl imparator oldu hayret ediyorum.Hani gerek yok ama gerek oldu diyelim Kaido geleceğe bakıp madara eder anında bu kadını.Yakın seviyelerde çok fark yaratır zaten.Yazar bizi valla kandırıyor bakın 1 gün dövüştüler diye çizerek.Yada Kaido cidden minnet duyuyor Mom da kardeş gibi görüyor hava civa değil yakınlıkları yani.
Shanks olayı çok farklıdır, üstünlük kursa nasıl olacak, Kaido savaşmak istese kimse engelleyemez. Tatlı dille ikna etmiştir Shanks.

BMye karşı gereksiz ve yersiz bir önyargı oluştu forumda. BM en doğal Yonko. Kadın Luffy gibi lastikten değil basbayağı demirden balon. Asla hasar almıyor, harika meyvesi var, 3 tip hakisi var. Daha ne olacak. E. Oda basbayağı kadın aradan çiksın diye etkisiz hale getirdi. BM yenilmedi, etkisiz hale getirildi. Onu yenecek bir karakter yok Wanoda. Kadın normalde h hakili yumruk atıyor ama ne hassa Law ve Kide karşı kullanmıyor. B koka kullanmıyor, Marcoyu boğazından yakalayan kadın Lawı üstınden atamiyor. Hasar almayan kadına antisi gibi law geliyor içten hasar veriyor, ona rağmen kadın kalkıp devam ediyor. BMnin güçsüz gösterilmesi E. Odanin ağır sıvaması başka bir şey değil.

BM ilk Wanoya geldiği 930. Bölüme bakarsan Kaidonun tepkisini görursun. Yırtınıyor BMnin bulunduğu gemiyi batırın diye. Arada fark var illaki Kaido daha güçlü ama denk bu karakterler.

Bagua yediklerinde ne olduğu belli. Son bölümde Luffy resmen alışmış baguaya gibi gösterildi. İkisinin bütün güçleriyle abandığı saldırının daha büyüğünü Kaidodan yedi Luffy bir şey olmadı. Üstelik g4ü bitmek üzereyken yedi. Uzak çizimlerde haki yıldırımlarını gördük. Bunun yarısına denk bir şey görmedik diğerlerinin dövüşünde. Zaten rakibin işini de bitiremediler uzaklaştırdılar sadece. Bomba patlamasa 5 dk sonra dönecekti Koca Ana. Yani savaşları Luffy kadar da tepe noktasına ulaşmamıştı bunların.
Bagua yeyince feleği şaştı Luffynin gözleri kaydı, çivi girmiş lastik gibi hava kaçırmaya başladı, kendini zorladı moddan çikmayim diye ağzına yama yapti. Biraz daha dayanıklı oldu çalışıp ama alıştı denmez yani :)

Shanks olayı çok farklıdır, üstünlük kursa nasıl olacak, Kaido savaşmak istese kimse engelleyemez. Tatlı dille ikna etmiştir Shanks.

BMye karşı gereksiz ve yersiz bir önyargı oluştu forumda. BM en doğal Yonko. Kadın Luffy gibi lastikten değil basbayağı demirden balon. Asla hasar almıyor, harika meyvesi var, 3 tip hakisi var. Daha ne olacak. E. Oda basbayağı kadın aradan çiksın diye etkisiz hale getirdi. BM yenilmedi, etkisiz hale getirildi. Onu yenecek bir karakter yok Wanoda. Kadın normalde h hakili yumruk atıyor ama ne hassa Law ve Kide karşı kullanmıyor. B koka kullanmıyor, Marcoyu boğazından yakalayan kadın Lawı üstınden atamiyor. Hasar almayan kadına antisi gibi law geliyor içten hasar veriyor, ona rağmen kadın kalkıp devam ediyor. BMnin güçsüz gösterilmesi E. Odanin ağır sıvaması başka bir şey değil.

BM ilk Wanoya geldiği 930. Bölüme bakarsan Kaidonun tepkisini görursun. Yırtınıyor BMnin bulunduğu gemiyi batırın diye. Arada fark var illaki Kaido daha güçlü ama denk bu karakterler.

Bagua yeyince feleği şaştı Luffynin gözleri kaydı, çivi girmiş lastik gibi hava kaçırmaya başladı, kendini zorladı moddan çikmayim diye ağzına yama yapti. Biraz daha dayanıklı oldu çalışıp ama alıştı denmez yani :)
Bm birini gerçekten komalık etse de diğeri o ara iş yapsa komalık olan da Pedro benzeri hareketler yapsa yine bir nebze mantıklı olur.Ama nerede ne Mom ciddiye alıyor bunları ne de ikisi ölüm kalım geriliminde.İkisi birbiriyle sohbet ediyor dövüşte.Yani çok saçma kadını yeniyorlar sırtı kayaya yaslamışlar yendik dinleniyoruz budur.Yendik ama çok yorulduk ya off ayaklarıma kara sular indi modundalar süper cidden. :D

ilk geleceği görme olayı harikaydı ama cidden Oda içine etmiş durumun! Böyle işlenir mi ya ? Abi Luffy hayırdır ,daha dün adamdan tek yedin olum bir sıyrıl be !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık