Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido savaşlarından sonra esir düşüp MF'ye idam edilmeye götürülüyordu. Sıradan bir esir düşme değil bu.

Luffy esir düşünce tayfanın başına kim geçecek? Zoro'yu sevmiyorsun da böyle bir senaryo istersen olacağı da budur yani. Adamın Luffy'i kurtarma hastalığı var. :)
Yeni bi iksir bulmazlarsa zoro uzun süre kendine gelmez. O baygınken toplanır bence millet.

Tabi savaşta orduya önderlik eden zoro olur. Ama onu ordu toplarken falan hayal edemiyorum. Zoro’ya özel bi durum değil luffy de öyle.

Asıl lidere selam durun
Luffy değil Roger'ı yakalama emri verilse karşı çıkmaz o kadar düşünme yetisini kaybetmiş bir köpek. Havla Isır de, Aslana bile saldırır. Her zaman düşündüğüm gibi bence Cp0'ın lideri Rob Lucci çıkacak.
Lider mi ? Lucci gibi kişiliksiz karaktersiz anime-manga aleminde ''şey'' mi var lider olsun ? Bunun 1 beden büyüğü ''o rus bu çocuğa bakar'' dediğimiz şu canlı
Lucci dediğimiz şeyi kutsal inekler yataklarını ısıtmak için kullanıyor. Ergenlerin annesi görmesin diye alelacele tuvalate attıkları peçete gibi attılar yahu :D Kid fanlığında zirve ol da lucci gibi birisi için değmez...

Lider mi ? Lucci gibi kişiliksiz karaktersiz anime-manga aleminde ''şey'' mi var lider olsun ? Bunun 1 beden büyüğü ''o rus bu çocuğa bakar'' dediğimiz şu canlı
Lucci dediğimiz şeyi kutsal inekler yataklarını ısıtmak için kullanıyor. Ergenlerin annesi görmesin diye alelacele tuvalate attıkları peçete gibi attılar yahu :D Kid fanlığında zirve ol da lucci gibi birisi için değmez...
Lucci fanı reğilim tövbe de tövbe.. Cp0 benim için en seçkin köpekler. Rob Lucci'den daha iyi bir köpek tasarlanamaz. Tasarımı iyi yoksa ne lucci fanlığı öğkk.. beyni olmayan bir adam.

Adam Hükümetin sembolinü sırtına kazımış.

Ejderlere tanrı diyor. Bu adamdan daha çok kime yakışır :D mürid olmayıp kafası çalışsa, Donanma üyesi olurdu, Cipher Pol değil...

Lucci fanı reğilim tövbe de tövbe.. Cp0 benim için en seçkin köpekler. Rob Lucci'den daha iyi bir köpek tasarlanamaz. Tasarımı iyi yoksa ne lucci fanlığı öğkk.. beyni olmayan bir adam.

Ejderlere tanrı diyor. Bu adamdan daha çok kime yakışır :D mürid olmayıp kafası çalışsa, Donanma üyesi olurdu, Cipher Pol değil...

Beni korkuttun tikveşli küçük küçük kalp krizleri geçirdim bak yaBma 😌

Justice dediği denizciler mi acep? Çünkü Justice genelde Denizciler için kullanılıyor. Adaletten yani Denizciler'den daha güçlü olmalıyız mı diyor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık