Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kral hakili gear 4 diyorum imparatorun ilk 6 adamından olduğu bile şaibeli olan ulti diyorsun :(
Luffy, o kafa vuruşundan bir tane daha yememek için 4.vitese geçecekti diye hatırlıyorum...
Sağ kol üstü Luffy'nin başını acıtacak kadar güçlü. Ussop bundan en az iki tane yedi ve bayılmadı.
Luffy'nin yüzü aynı şekli alıyor. :D

İzo da ilk 6 adamdan değil ama bak neler yapıyor.

Big Mom şeker hastası sanırım. Yoksa o taraftan bu tarafa bu kadar değişmez insan. Eskiden taşken şimdi çölde yıllarca güneş altında kavrulup parçalanan kayalara dönmüş. Üzdü bu biraz.

Ayrıca Luffy umarım uyanış açar da keyfimize bakarız. Meyve işini de acayip merak ettim şimdi. Umarım Oda reyiz bitmesine az kalan bir seriye daha fazla gizem katmak yerine biraz da bunları açıklamaya girişir. İçimiz dışımız gizem oldu. Tabii o meyve Luffy'nin meyvesi mi o da ayrı bir merak konusu. Zaten daha önceki mesajlarda da değinilmiş, eğer oysa neden bu zamana kadar beklendi o da ayrı bir boşluk olarak kalacak. Sana güveniyorum Oda, sen işine geldiği zaman işini iyi bilirsin. Bekleyelim bakalım.

Luffy, o kafa vuruşundan bir tane daha yememek için 4.vitese geçecekti diye hatırlıyorum...
Sağ kol üstü Luffy'nin başını acıtacak kadar güçlü. Ussop bundan en az iki tane yedi ve bayılmadı.

Silahı kafa olan karaktere kafa atacak kadar mert adam Luffy. :D

Bu lütfü ile şuan çatıdaki lütfü aynı karakterler vay canına bakar mısın Kaido gibi kafa atıyor Ulti, pes doğrusu :mincika:

Lütfücü mantık terk

İmza saldırısı bu Ulti'nin. Onu yarıştırıyor Luffy. 2v1de de kök söktürdü ikisine, Kardeşi page 10 tek Gear3 yumruğuna çenesini yere bıraktı

Kral hakili Gear4le luffy en güçlü üç adamı hariç tayfa üyelerine sadece 1 tane vurur bundan ben eminim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık