Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu filin bir cacık olmadığı da anlaşıldı. Kesin hak etmiştir bu verilen cezayı. Ortada savaş kalmamış Mom yenilmiş, Kaido birazdan düşecek Momo'ya yanında savaşmaya geldim diyor.
seri hem manga hem anime olarak zaten o gidişatta. Mesela şöyle yumruk yumruğa vs’yi 500 bölüm görmedim.

Kata vs’sinde bile ana karakterimiz bence finalde çok rahat kalkıp gitti. Burda 1 hafta yerden kalkamadı.

Kaido vs’sinde bile luffy ne kadar kan kustu var mı lucci vs’sindeki kadar? Koca imparator,dünyanın en güçlü yaratığı ne kadar kan kusturdu luffy’den? Sadece bayılttı bu demektir ki luffy’e yeterince hasar vermedi. Ee hani Ryou diyorduk? Lucci hakisiz içten parçaladı yahu luffyi lastik olmasına karşın düşün hakisiz.

Zoro'nun sınırına gelmesi çok normal bir şey. Enma'yı ilk defa bu kadar yoğun kullandığı ve daha önce bir sürü hasar aldı.

Zoro'nun zaman sınırı olmasa daha rahat alacağı bir dövüştü bu. Kral hakili saldırılar King'e baya ağır geldi zaten.
İşte ona bu kadar yoğun kullandırtan kişi King zaten. Zoro'yu sınırına getirtti mi getirtti. Rahat kazandığı bir dövüş değildi bu.

Kral hakili saldırıların o kadar etki etmesi normal şuan o güç sayesinde Kaido ile kapışabiliyor Luffy. Bu derece fark yaratıyor yani. King'in düşüşü bile aslında ne kadar güçlü olduğunu vurguluyor. Kolay değil dayanmak o darbelere.

İşte ona bu kadar yoğun kullandırtan kişi King zaten. Zoro'yu sınırına getirtti mi getirtti. Rahat kazandığı bir dövüş değildi bu.

Kral hakili saldırıların o kadar etki etmesi normal şuan o güç sayesinde Kaido ile kapışabiliyor Luffy. Bu derece fark yaratıyor yani. King'in düşüşü bile aslında ne kadar güçlü olduğunu vurguluyor. Kolay değil dayanmak o darbelere.
Ben zaten King'in dayanıklılığı hep övdüm. Bu ayrı konu. King'i indirmek için çok büyük saldırı gücü gerekiyordu ve o kral hakiyle geldi. Lakin Zoro, King'in karşısına çıktığında King'in olduğundan daha sağlıksız durumdaydı. Bunu bir kenara koyuyorum Enma ile uğraştı ki yanlış hatırlamıyorsam 2 sağlam saldırıyı zaten bu yüzden aldı. Bunu da kenara koyduk King'in Zoro'yu sınırına getirmesi bir başarı olsa da Zoro kral haki kullanmaya başladıktan sonra King Zoro'ya karşı neredeyse hiç direnemedi. Zoro ise yediği tekme hariç hiç hasar almadı. Yediği son saldırı parçalayıp attı King'i zaten. Bu dövüşe yüksek zorluk demek Kid-Law vs. Bm'yi, Luffy vs. Kaido'yu farklı bir kategoriye sokar o zaman. Hani buna zor diyorsak onlar ney ? Ek olarak Zoro dövüşüne şu şekilde bakmak lazım. İlaçsız ve kondüsyonu yerinde olan bir Zoro, Enma'yla mücadele etmek zorunda olmayan bir Zoro vs. King. Şu haliyle bile bana göre orta zorluk geçen dövüş dediğim adilane şartlarda gerçekleşse daha kolay bir dövüş olacağı belli yani.

Luffy sağlam kapismaya girince benim bir bölümü sevmemem mümkün değil. Beni endişelendiren tek şey o g4 lafı oldu, lastik ubermensch meyve çıkarsa gercekten üzülürüm...

Neyse o konuşmadan böyle bir şey çıkmaz, lütfü uyanışla gear 5 yapar mı orasına bir şey diyemem olabilir ama şuan için öyle bir gücü yok.
-Reyli: Hahaha Luffy demek g4 hiçbir işe yaramadı ha? xd
-Luffy: Devasaydı hiç etki etmedi!
-Reyli: O zaman daha farklı bir şey bulman lazım...
....................
...............
........
.....
..
.

G10'a kadar aynı şeyleri yazdığımı farz et. :artiz:

-Reyli: Hahaha Luffy demek g4 hiçbir işe yaramadı ha? xd
-Luffy: Devasaydı hiç etki etmedi!
-Reyli: O zaman daha farklı bir şey bulman lazım...
....................
...............
........
.....
..
.

G10'a kadar aynı şeyleri yazdığımı farz et. :artiz:
Ray kafa dinlemeye gitmiş resmen. Biraz da idman oldu tabi, amiral falan tekrar gelirse diye :D

senin mantığın ne söylüyor hacı engin bilgilerinle anlat aydınlanalım madem böyle sıkıp kaçmak olmaz. Görülen bu,okunulan bu.
Adam tek attı zaten Luffy'e sonra da kaldırıp götürdüler daha nasıl bir zarar bekliyorsun ölsün mü karakter ? Mesela Izo'nun durumuna bak tam düşecekken yapacak işinin olduğunu anlıyor ve X Drake ile Apo'yu madara eden adamlara neler yapıyor. Luffy iş bittikten sonra yatar ama şuan yapacak işi var o yüzden yatmıyor buradan senin çıkardığın o hasar verme mantığı olmaz gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık