Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben tamamen diyalogtan yola çıkıyorum. Luffy'nin söylediği belli. Yani dediği ifade şu ' I am giving G4 last one go'. Bunun anlamı G4'e son bir şans daha veriyorum son bir kez daha deniyorumdur. Bu son çarem demek istese cümle daha farklı olur. Özellikle gidip '' give sth a go '' tarzında bir deyimi kullanmaz orada. O deyimin anlamı da belli.

Zaten çok tartışmaya da gerek yok. Kozu var mı yok mu ortaya çıkacak. Uyanışı ya da artık yeni ne çıkaracaksa böyle yeni bir güç uyandırır gibi açarsa senin dediğin doğru yok kozunu sakladığı bir şeymiş gibi girerse tıpkı Law ve Kid gibi o zaman benim dediğim doğruymuş deriz.
Sen kelimeyi diğerinden ayırmışsın ona göre yorum şekil veriyorsun her zaman yaptığın şey. Ben bir şey çıkmaz demiyorum ki ama o konuşmada öyle bir şey yok. Konuşma belli orada. Sadece senin dediğin kısım olsa tamam diyebilirim.

Neyse o konuşmadan böyle bir şey çıkmaz, lütfü uyanışla gear 5 yapar mı orasına bir şey diyemem olabilir ama şuan için öyle bir gücü yok.

Sen kelimeyi diğerinden ayırmışsın ona göre yorum şekil veriyorsun her zaman yaptığın şey. Ben bir şey çıkmaz demiyorum ki ama o konuşmada öyle bir şey yok. Konuşma belli orada. Sadece senin dediğin kısım olsa tamam diyebilirim.

Neyse o konuşmadan böyle bir şey çıkmaz, lütfü uyanışla gear 5 yapar mı orasına bir şey diyemem olabilir ama şuan için öyle bir gücü yok.
Neyi neyden ayırmışım yine? İfadeyi olduğu gibi yazdım oraya. Deki hayır o ifade orada şu anlam için kullanıldı. Ben tamamen kullanılan deyimin anlamını söylüyorum sana. Deyim neyse onu çeviriyorum. O konuşmayı nasıl çeviriyorsun onu bile söylemiyon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık