Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
63 yıl diyorum yahu. 63 yılda meyve masanın üstünde dursa kendi kendine uyanır.

En iyi olması gerekmiyor, ancak serinin zirve karakterlerinden birinde güçlü özellikler olmak zorunda. Bu kadın Luffy ile karşılaştığında alev desenli haki kullanıyordu, Kid ve Law'a karşı kullanmadı. Page One'a Fatihin Hakisi ekleyerek vurdu, Kid ve Law'a karşı kullanmadı. Rakiplerinden gelen saldırıları kendisine işlemesine rağmen bir kez bile haki basarak kendisini savunmadı. Gelişmiş özelliklerden vazgeçtim, evrendeki temel güçlerin bile çoğunu kullanmadı.
İşte meyve uyanmasının bir kriteri mi var acaba ?

Kullanmaması olayının maalesef cevabı yok.

Bigmom bozuk para gibi harcandı.

Başka açıklaması yok. Tüm dünyaya şu an Kid ve Lawa yenildi olarak verilecek bilgi
Gerisi önemli değil.

Her meyvenin uyanışı olmama ihtimali de var.Linlin sadece çok güçlü bir bedenle doğmuş bir karakter.Konu dövüşçülük ise ilk 20ye girmez opta.ilk 30a bile girmeyebilir.

Law'a kızdım ama şimdi geçen bölüm. Sen ne inanıyorsun bu Kid'in boş laflarına. Son kozum kozum diye yalandan konuştu. Bitirici vuruşu bıraktın adama ne oldu? Bir cacık olmadı. Şansa zemini kırmasaydı yenilmeyecekti kadın. Bir de Law senin dönemin bitti diye de laf söyledi. Ulan Kid adama ettiği lafı da yedirdin. :ehe:
Utandırdılar Kid'i...

Law'a kızdım ama şimdi geçen bölüm. Sen ne inanıyorsun bu Kid'in boş laflarına. Son kozum kozum diye yalandan konuştu. Bitirici vuruşu bıraktın adama ne oldu? Bir cacık olmadı. Şansa zemini kırmasaydı yenilmeyecekti kadın. Bir de Law senin dönemin bitti diye de laf söyledi. Ulan Kid adama ettiği lafı da yedirdin. :ehe:
Geleceği görmenin önemi diyoruz. Boşuna demiyoruz.

Hep aynı terane. Seriye inancım zaten kalmamıştı. Gelen spoiler tüy dikti. Hiç şaşırtmayan birçok muamma bırakan diğer seriler gibi son yaklaşıyor. Senaryo yazmak cidden büyük meziyet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık