Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünyanın en güçlü dört korsanından biri olan Koca Ana lakaplı Charlotte Linlin. 63 yıldır kullandığı meyveyi uyandıramamış. Üç haki türüne de sahip olmasına rağmen hiçbirinin gelişmiş versiyonlarını kullanamıyor. Sadece Silahlanma Hakisi kullanıyor, onunla da tamamen savunmasız olan bir adama defalarca kez vurmasına rağmen adamakıllı zarar veremiyor.

Yorumu sizlere bırakıyorum.

Dünyanın en güçlü dört korsanından biri olan Koca Ana lakaplı Charlotte Linlin. 63 yıldır kullandığı meyveyi uyandıramamış. Üç haki türüne de sahip olmasına rağmen hiçbirinin gelişmiş versiyonlarını kullanamıyor. Sadece Silahlanma Hakisi kullanıyor, onunla da tamamen savunmasız olan bir adama defalarca kez vurmasına rağmen adamakıllı zarar veremiyor.

Meyve uyandırma acaba nasıl bir olay mesela Koca ana uğraşmasına rağmen uyandıramadı mı ?

Diğer dediklerine gelecek olursam bir karakter her özellikte en iyi olmak zorunda değil ki.Koca Ana'nın da her karakter gibi zayıf ve güçlü yönleri var.

Şu seriyi bağlayabilseydi, dahi olacaktı.

Yapamadı.Hatta çok temel yerlerde takıldı.şu yorumları yapacağım aklımın ucundan geçmezdi.

Meyve uyandırma acaba nasıl bir olay mesela Koca ana uğraşmasına rağmen uyandıramadı mı ?

Diğer dediklerine gelecek olursam bir karakter her özellikte en iyi olmak zorunda değil ki.Koca Ana'nın da her karakter gibi zayıf ve güçlü yönleri var.
63 yıl diyorum yahu. 63 yılda meyve masanın üstünde dursa kendi kendine uyanır.

En iyi olması gerekmiyor, ancak serinin zirve karakterlerinden birinde güçlü özellikler olmak zorunda. Bu kadın Luffy ile karşılaştığında alev desenli haki kullanıyordu, Kid ve Law'a karşı kullanmadı. Page One'a Fatihin Hakisi ekleyerek vurdu, Kid ve Law'a karşı bunu da kullanmadı. Rakiplerinden gelen saldırıları kendisine işlemesine rağmen bir kez bile haki basarak kendisini savunmadı. Gelişmiş özelliklerden vazgeçtim, evrendeki temel güçlerin bile çoğunu kullanmadı.

Law'a kızdım ama şimdi geçen bölüm. Sen ne inanıyorsun bu Kid'in boş laflarına. Son kozum kozum diye yalandan konuştu. Bitirici vuruşu bıraktın adama ne oldu? Bir cacık olmadı. Şansa zemini kırmasaydı yenilmeyecekti kadın. Bir de Law senin dönemin bitti diye laf da söyledi. Ulan Kid adama ettiği lafı da yedirdin. :ehe:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık