Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki ama 1038'de law bm'yi içten patlatınca onun diğer homieleri emirsiz Law'a saldırıyordu.
Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa homie'ler Kid sebebiyle etkisiz kalmamış mıydı? Kaldı ki onlar ne yapabilir ki yardıma gelse bile?
Sümsük gibi uzanıyorken bile karizma :a:
Her haliyle karizma... kalkacak zaten yapması gereken şeyler var...;) ksksslsls
:hhh:

Kid'in saldırısı altındayken Big Mom gülüyor yav. En güçlü saldırısı bu adamın. Saldırının yapmaya çalıştığı da Big Mom'ı indirmek değil, deliğe düşürmek. Yonkou bu ikisine fazlaymış. Luffy abilerine verdikleri sözü tutup Big Mom'ı çatıdan uzak tuttular helal olsun.

Kadın Kid'in bifiil saldırısı altındayken Misery Law'a saldırıyor. Kid'in saldırısı da gıdıklama olarak tanıtılıyor.
Ve Law katıksız yancılık yapmış oluyor... Ulan gülmekten zar zor yazdım be.
Bigmom'ı yerin dibine gönderen bir gıdıklama ve sonunu getiren bir gıdıklama oldu.

Beraber düşen bombalar var. Bombaların hepsi yukarıda kalsa zaten Kazenbo Big Mom'ı niye takip etsin. Muhtemelen düşen bombalar kalanlardan daha fazla.
Şuna bir ekleme yapayım izninle. Akılda o yuvarlak bombalardan başka bir şey yokmuş gibi geliyor olabilir ama aslında durum şu şekilde: Burası cephanelik ne de olsa.

Kid'in saldırısı altındayken Big Mom gülüyor yav. En güçlü saldırısı bu adamın. Saldırının yapmaya çalıştığı da Big Mom'ı indirmek değil, deliğe düşürmek. Yonkou bu ikisine fazlaymış. Luffy abilerine verdikleri sözü tutup Big Mom'ı çatıdan uzak tuttular helal olsun.
Bigmom'ın suratına bakar mısın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık