Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İkisi de iki seksen yatıyordu hep. Yine uyduruyorsun bir şeyleri.
Big Mom, muzaffer bir şekilde ayakta dikilirken, Law yerde, Kid'in paneline bakarsan son saldırıyı o alıyor yani Law'dan daha sonra düşüyor bir de bunun hemen öncesinde Kid, Hawkins yüzünden handikaplı dövüştü.. dikkatli okuma sonra uyduruyorsun de.. peh..
Kid'in bir dayanıklılığı var zaten. Bir zahmet dayansın bir kaç saldırıya. O da olmasa zaten kaptanlığı Killer'a versin :d
Big Mom takla atarak Napolyonla vuruyor adama.. bir de isimli saldırı
Big Mom, Kid'in saldırılarını tınlamadı diyerek alaya alıyorsun, hadi burada da Kid öv.. Big Mom'ın napolyon atağını adam yerine bile koymamış başım ağrıyor diyor..
Burada da Ikkoku yiyor, küçümsediğin çapta bir tane saldırı yerken görmedik Lawı
Sen herhalde Law'ın ''Yonkou Yalvartan'' saldırısını görmedin. Law'ı görünce aklı bir tarafına kaçıyor. Kid'e gelince gülmeye başlıyor. :hhh: Bütün hasarı Law veriyor. Bm gelip Law'a önlem almalıyım diyor. Saldırıyı görünce Law hayır sen değil, yapma abim diyor.
Ben Law'ın saldırılarını hiçbir zaman inkar etmedim ama sen hep Kid'in yaptıklarını küçümesdin buna algı deniliyor işte..forumcak Kid'e mükemmel bir algı çalışması yapıldı, Law'ın saldırılarını küçümsediğim bir tane yorum bulamazsın.
Kid yardım edemeyip tank görevi görmediğinde bak Law'a ne oluyor.. Birebir yüzleşmeye çalıştığında böyle hallere düşüyor..

Nasıl Gear4 Luffy, Zoro ve Killer, Kınlardan daha güçlü olsa da, Enma güçlenmesiyle kral haki gelmeden, Luffy, kral haki ve ileri silahlanma öğrenmeden önce Kaido'yu çizemezken, fiziksel pek vuramazken içten saldırı yapan Kınlar, Kaido'dan kan aldıysa uyanışı içten zarar verebilen Law, bedeni anormali olan, tank bir karakter karşısında Kid'den saldırı anlamında daha avantajlıydı. Ki Kid hiç hasar veremedi de koca bir algı da neyse.. ama Law'ın içten saldırıları daha etkili oldu doğruya doğru son saldırıları da inanılmaz yanlış yorumluyorsun Kid'inkine bitirmedi peh derken Law'ın saldırısından sonra gayet sağlıklı görünen Linlin'e rağmen Law müthiş vurdu dokunmak kalmıştı falan gibi konuşuyorsun ikisininde son saldırısı yetmedi.. ikiside ağzından burnundan aynı şekil kan aldı. Algı kasmaya gerek yok

İçinden bi 15 posta geçildi zaten de bunlar olurken madem burada değildin bari ortalık durulmuşken gene azdırma insanları diyorum yani.
Banlıydık.. arkadan sallandı söz söylenirse cevap vermek düşer
Montana'ya laf yok adam günahıyla sevabıyla kıyamet vaktinde arkasında durdu değer verdiği karakterin. Ona tribe girmek helaldir.
Montanadan önce biz vardık, (oda banlıydı) Kid sabah akşam gömülürken Kid'in tek kalesiydik.

Yahu, Law Dressrosa zamanlarında hayatındaki en büyük düşmanı, yaşayan insanlar arasında en derin ilişkileri olan Doffla, Kidle ittifak kurup dövüşmeye gitse, Dof, bunu değil Kid'i ciddiye alırdı sen ne anlatıyon :d
Law'ı o haliyle düşünürsek herkes Kid'i önde görür, fakat son yaptıklarına bakarsak Law Kid'in önüne net bir şekilde geçmiştir. Sen istersen o açıklama yazını yaz da belki ikna olan olur. Fakat bu tarz argümanlara değil olana baktığımızda bu pek de mümkün değil gibi. Mücadelede Law'ın verdiği zarar ile Kid'inki mukayese bile edilemez. Son saldırısında Linlin gülüyordu, adamın "kozum" diye öne sürdüğü saldırı buysa, Kid kral hakisini saldırılarına ekleyemediği müddetçe Law yükselirken arkasından bakmaktan başka yapabileceği bir şey yok.

Law'un öne çıktığını kabul ederim ama ikisi bire bir dövüşse Kid'in alacağını düşünüyorum. Yani bu dövüşe bakıp Law, Kid'i yener demek haksızlık.
Olabilir dostum kanun değil bu sonuçta Law da süper savunması ve hasar görmemesi ile ön plana çıkan bir karakter değil ki Kid'in yenemeyeceği biri olsun. Bana göre de en kötü birbirinin fişini çekerler ama Law'ın öldürücü bir darbeyle bu işe son noktayı koyacağını düşünüyorum.

Olabilir dostum kanun değil bu sonuçta Law da süper savunması ve hasar görmemesi ile ön plana çıkan bir karakter değil ki Kid'in yenemeyeceği biri olsun. Bana göre de en kötü birbirinin fişini çekerler ama Law'ın öldürücü bir darbeyle bu işe son noktayı koyacağını düşünüyorum.
Kid'in saldırılar Yonko üzerinde olduğu için onunkilerinin de öldürücülüğünü atlıyorsunuz işte. Normalde Law uyanış yese o da perte çıkar ya da Punk Vice gibi bir saldırı yese.

2 Kid mi 2 Law mı Linlin'e daha etkili olurdu desen pek çok kişi 2 Law der. 2 Law'ın Linlin'i yine aşağı atma ihtimali var, savaşı Onigashima'nın ucuna taşımaları yeter, sonrası Punk Hazar'daki gibi bir keşiş ile Linlin'in zeminini kesse Linlin düşer; fakat 2 Kid şu an mevta olmuştu.

Law'ı o haliyle düşünürsek herkes Kid'i önde görür, fakat son yaptıklarına bakarsak Law Kid'in önüne net bir şekilde geçmiştir. Sen istersen o açıklama yazını yaz da belki ikna olan olur. Fakat bu tarz argümanlara değil olana baktığımızda bu pek de mümkün değil gibi. Mücadelede Law'ın verdiği zarar ile Kid'inki mukayese bile edilemez. Son saldırısında Linlin gülüyordu, adamın "kozum" diye öne sürdüğü saldırı buysa, Kid kral hakisini saldırılarına ekleyemediği müddetçe Law yükselirken arkasından bakmaktan başka yapabileceği bir şey yok.
Law içten vuruyordu bunun avantajıyla zaten daha fazla hasar attı bunu inkar eden yok.. ama Kid'de de ufak bir İmparator dayanıklılığı var. Linlin'den yediği saldırıları sende gördün ayağa tekrar kalktığında kadın şok oluyordu. Kid bu dövüşte tanksa, Law'da hasar atma işini yaptı. Kid, İmparator değilde komutan seviyesi veya vücudu anormal olmayan herhangi bir adamla dövüşse o metallerle müthiş iş yapar ki Big Mom'a bile zaman zaman zarar verdi. Kid, Kral hakiyle daha fazla potansiyel vaadediyor bana göre.. ben Kid ve Law denk resmedildi diyorum "üff Law taşıdı, yanında x karakter olsa Kid'den çok iş yapardı eheheh" yorumlarını da objektif bulmuyorum. Yoksa geyiğine yapılan espirilere bizde gülüyoruz ama ciddili yazanlar var :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık