Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1040: Duyulmayan Sözler

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 123 47.1%
  • Orta

Kullanılan: 63 24.1%
  • Kötü

Kullanılan: 75 28.7%

• Kullanılan toplam oy
    261
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ula Roger'ın gemisindeki yumurtadan Zunesha çıkmış olabilir mi? Bu yüzden o yumurtayı herhangi bir yerde görmemiş olabilir miyiz?

Ben espriyle karışık yazdım zaten.
Bakalım Wano'nun sonu ne olacak ?
Oda dengeleri bozmasın diye çıkarmıyor çatıya. Kaido bir tane uyanış saldırısı yese yeter zaten. Luffy yata yata döver sonra:oleyo:

Law'ı D muhabbeti yüzünden seriye dahil eder hala. Kırmızı Ponelerin peşine düşmesi ilginç olacak. Wano sonrası kendi yoluna bakıp mı arayacak bunları yoksa bizim tayfanın ekmeğini mi yiyecek :D

Kid'in saldırı gücünün haki kullanmayan bir yonkouyu bile etkilemediğinin farkındasınız değil mi Kid fanları ? Kızıl saç sevenler ? Kol fetişi olanlar ? Hurdacılar ?

Law bu dövüşü bitiren adam oldu. Neredeyse bütün kritik hamleler Law'a ait. Bununla yaşayıp kahrolun.
Hak yiyorsun günahtır, hakka giriyorsun, Bigmom'ı iki kişi bitirdi ve işte o ikili de bunlar :a:

Oda dengeleri bozmasın diye çıkarmıyor çatıya. Kaido bir tane uyanış saldırısı yese yeter zaten. Luffy yata yata döver sonra:oleyo:

Law'ı D muhabbeti yüzünden seriye dahil eder hala. Kırmızı Ponelerin peşine düşmesi ilginç olacak. Wano sonrası kendi yoluna bakıp mı arayacak bunları yoksa bizim tayfanın ekmeğini mi yiyecek :D
Tüm gerçekleri öğrenmek istiyor,kendini buna adamış diyebilirim.
Bizim tayfayla devam edip her şeyi öğrenebilir kolayca.

Eger kendi başına devam etmek isterse belki bazi ponegliflere ulaşamayabilir.

Teke tek dövüşseler Bigmom 15 saniyede falan pert eder Kid'i de Law'ı da. Kid ve Law dikkat ederseniz hep futbol tabiri ile biri ortalıyor diğeri vole, röveşata, kafa-göz ne varsa çakıyor.

Zoro’ya ne oldu acayip merak ediyorum, eğer gercekten adadan düştüyse patlamayı yemiş olması gerekmiyor mu?
Belki patlamayla Ryuma’nın mezarına kadar uçar.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık