Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doffy'i artık rafa kaldırmanın vakti gelmedi mi ya? Her defasında ısıtılıp ısıtılıp karakterin önüne getiriliyor. Bundan sonra yine güçlü birisini yense Doffy Doffy diyenlerin olacak olması üzücü. Oldu olacak hasır şapkalarda önce gitsin bir Kuma'yı yensin. Zaten şuan ki haliyle Law, Doffy'i de yener.

@artyomdh Evet, tahmin ettiğimiz gibi şok dalgasıymış. Yalnız klasik Oda abartması da var gibi, yinede sağlam saldırı belli ki. Adadan kastı Onigishima büyük ihtimal.

Pinned derken kılıcının ucunu nereye kadar sapladığı anlamında mı ? Wanokuni'nin zeminine saplamak yerine Onigashima'ya saplasa bütün ada patlardı mı diyor Redon ?

Adam millet zarar görmesin diye gücünü de kısmış. :eek:

Kid'in güçsüz olduğu kanısına nasıl vardın ya öyle. Sadece B. Haki kullanarak Mom'un final formunda kemiklerini kırıyor. Law'ın saldırıları daha fazla etki ediyor hipotezi sizlerin inandığı bir durum. Mangada Mom sürekli Kid'i muhatap alıyor. Dediğin gibi Kid ks atıyor olsa böyle bir tutumu olmazdı.
Fark ettin mi bilmiyorum ama Oda, Wano arcında seriyi çok hızlandırdı normal rayından saptırdı. Bu durumda Luffy bile bir arc içerisinde birden fazla kez power up almış oldu ve bu yanlış hatırlamıyorsam bir ilk olması lazım. Kısaca seri hızlandığı için Big Momun aradan arındırılması gerekiyordu ve bu durumda Kid'den başka birisi olamayacağı için senaryo bu şekilde işlenmek zorunda kaldı. Luffy ve Law kaç arctır çok güçlü savaşlar vermekteler Kid ise uzun süredir Kaido'nun tutsağı Luffy gelmese boş, boş yatıyordu. Law'ın Kid'den güçlü olması çok daha mantıklı olmakla beraber anlatılan spoilere göre ks atmasıda çok akıla yatkın adamın vasıfı yok çünkü smoker gibi bir oraya bir buraya gidip bir şey yapamıyor. Mangada BM'nin Kid'i muhattap alması ise Kid'i sevindirmektir başka açıklama göremiyorum :D

Saldırıyı Wano'ya yönlendirmese direkt adayı mı yok ediyormuş? Orijinal çevirisini çok merak ettim bu kısmın. Acaba millet ölmesin diye gücü kısmak zorunda mı kaldı? :O
Pinned derken kılıcının ucunu nereye kadar sapladığı anlamında mı ? Wanokuni'nin zeminine saplamak yerine Onigashima'ya saplasa bütün ada patlardı mı diyor Redon ?

Adam millet zarar görmesin diye gücünü de kısmış. :eek:

Kısmaktan çok kılıcı uzatmak zorunda kalmış. Bu yüzden enerji fazla harcamış olabilir. Enerjinin bir kısmını toprağa boşalttı gibi bu yüzden de Wano'da da delik açmış. Luffy ve Kaido gibi açık alanda savaşması gerekiyordu bu isimlerin. Tobi Roppo dövüşleri gibi küçücük alana sıkıştırdı.

Fark ettin mi bilmiyorum ama Oda, Wano arcında seriyi çok hızlandırdı normal rayından saptırdı. Bu durumda Luffy bile bir arc içerisinde birden fazla kez power up almış oldu ve bu yanlış hatırlamıyorsam bir ilk olması lazım. Kısaca seri hızlandığı için Big Momun aradan arındırılması gerekiyordu ve bu durumda Kid'den başka birisi olamayacağı için senaryo bu şekilde işlenmek zorunda kaldı. Luffy ve Law kaç arctır çok güçlü savaşlar vermekteler Kid ise uzun süredir Kaido'nun tutsağı Luffy gelmese boş, boş yatıyordu. Law'ın Kid'den güçlü olması çok daha mantıklı olmakla beraber anlatılan spoilere göre ks atmasıda çok akıla yatkın adamın vasıfı yok çünkü smoker gibi bir oraya bir buraya gidip bir şey yapamıyor. Mangada BM'nin Kid'i muhattap alması ise Kid'i sevindirmektir başka açıklama göremiyorum :D
Aynen kanka Kid iki yıldır yeni dünyada ama Hasırşapkaların 2 aydır yeni dünyada yaptığı zorlu savaşların birisini bile yapmamıştır. Kid'in serideki ilk feati bu dövüş ama millet önceden bu kadar güçlü değildi diye bir türkü tutturmuş gidiyor.

Bizim tayfa eğitim alırken Kid tüm tayfaya mid dif atarmış işte bu gerçek bugün bu konudaki yanık kokusunun nedenidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 68)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık