Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1- Linlin kaybetmedi. Bu kadın özüne dönecek ve öyle ölecek fakat ölmeden önce bizimkileri koruyacaktır.
2- Peros aradan çıktı çünkü ileride olası bir Koca Ana tayfası Luffy ittifakına engel olacaktı, bu yüzden aradan çıkartıldı.

Size 100 bölüm sonraki spoilerı veriyorum değerimi bilin.

Ayrıca not:
Linlin düşmedi. Onu sevmeyenler kendisini bu duruma alıştırsın.
Linlin düşmüş olabilir. Peki ya O-Lin düşmüş müdür? ;)

Açmadı. Hatırlamıyorum en azından ben. Punk Hazard vardı bi.

Önce Türkçe yazmasını öğren, noktalama işaretleri nereye kaçtı? Judge'un spermp-up'ıyla o isimlerin arasında yer almayı haketmiyor adam. Önce Yonko'yla karşılaşsın. 🤭
Benimki türkçe klavye degil o nedenle ve emin ol senden iyiyimdir ama yonkou yerine yonko yazdigini görünce senin zeki müren Türkçeni irdelemeye gerek kalmadi. Sanji'nin spermi demek dolayli bana hakaret etmektir. Diger yazdiklarinda da bu ima var. Terbiye diye bir kelime ve bir anlami varsa malesef sana ugramamis. Önce insanlara ne dedigini tartarak konusmayi bi ögren. Eger tartisma gibi bi becerin ve karakterin yoksa bunu da anlarim. karakterim luffy ama sanji'yi de severim ve zayif oldugunu da sanmiyorum. Zoro ne kadar güçlense de en fazla fuji alicak sanji'de ne kadar eziklense de kizaru alicak. Hakisiz kaido'nun derisini biraz çizdigi için zoro adina sevinebilirsin bu arada. Haki bassaydi ne enma ne de hikayesi vardi ama oda iste normal bunlar :) Gerçi op sonunda da yonkou indiren abilerinin gerisinde olucak hep o da ayri tabi. Senin gibi düsünmek zorunda degilim. Kendine gel dicem ama bu tavsiye bile sana fazla. Bu arada bu yazilar Türkçe hemde bazilarinda noktalama da var. Yardim gerekirse sorabilirsin bunlarida ögretmeyelim simdi.

@Alpamis 13 tane adam üzerinden geçtikten sonra hala ks atmayı başaramamış Luffy mi alır yoksa Hawkins yüzünden bir süre handikaplı dövüşmesine rağmen, Law'la birlikte Luffy'den önce rakibini yenen Kid, Law ikilisi mi alır ? 🤭

İki haftadır senden iyisi yok maşallah , yüzünde nasıl gülüyorsa her cümleye kahkaha ekliyorsun 😂😂
Rosa'dan sonra neler çektim bir ben bilirim. An benim anım bu anı kovalarım. Mom'ı istediği kadar eleştirsinler, imparator bu nasıl düşebilir bu hale diye. Fakat bireysele indirdiğim zaman akıyor akıyor. Ope ope şelale gibi akıyor. İleri seviye haki kullanmaması için dua edilmeli bu saatten sonra. 🤣

Rosa'dan sonra neler çektim bir ben bilirim. An benim anım bu anı kovalarım. Mom'ı istediği kadar eleştirsinler, imparator bu nasıl düşebilir bu hale diye. Fakat bireysele indirdiğim zaman akıyor akıyor. Ope ope şelale gibi akıyor. İleri seviye haki kullanmaması için dua edilmeli bu saatten sonra. 🤣
Wano sonrasıda tayfayla takılmaya devam ederse geleceği görmeye de başlar kral haki açıp saldırıya savunmaya eklemeyede :) bak kid tayafyla değildi anca demirden oyuncuk yapıp saldırıyor 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık