Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law Kid'e gelip benim saldırımın ardından daha gösterişli bir saldırı yapma diye ağlıyor. Oğlum bu adamda özgüven problemi var, senin saldırıların daha şekil a bemin kafasız Law'um...

Amiral'lerden çok sağlam haki beklemiyorum artık.

Milletin hakisi niye bitmiyor diyorduk?

Meğer kullanmıyorlar, kullanamıyorlarmış.

Ben bekliyorum. Fuji gözlemde bir şeyler gösterdi, eski üçlü silahlanmada fena olmadıklarını gösterdi. Akainu'da kral haki de çıkabilir. Ha, ama Luffy dövüşü dışında fazla göstermeyeceği kesin de; Big Mom yerine logia meyvesi olan bir Amiral olduğunu düşünsene Kid ve Law'ın karşısında. Akainu olsun mesela; Big Mom'un hakili yumrukları yerine lav yumrukları attığını. Amirallere karşı iyi bir haki cidden şart gibi gözüküyor şu anlık. Oda zamanı gelince nasıl işler göreceğiz.

Yamato 30 yaşından sonra simp yapacan bizi
Wano'nun az güzel detaylarından birisi, o olmasa hiç çekilmezdi Wano. Öyle bir karakter ki @kekomancer bile yanılmadı Yamato konusunda. 🤭

Tamam da doğru öv la, Law gelip salça oluyor Kid'e, onu bile Kid'e yıkmışınız. Bu ne yaman algıdır be kardeşim. :(
Oda bile düşüncülerimizi dile getirdi. Resmen tescilledi her şeyi. Ben dövüyorum sen ekmeğini yiyorsun diyor resmen. :ehe:

Kid'in de hakkını yemeyelim şimdi. Law'ın muhteşem ötesi pasını gole çevirebildi. :D

Mom'a yaptığı saldırının çok büyük enerji yediği söyleniyor bu bölüm işte daha önce bu denli bir saldırı yapmadı ki ? Ben bu yaptığı saldırıyı niye Hawkins'e yapamayacağını söyledim niye yapsın ki tükeneceğini bile bile
Uyanış açtığında uyanış tekniklerinin de çok enerji yediğini ve sürekli yapamayacağını söylemişti, fakat her seferinde daha da büyük bir saldırı yapıyor? Koca Ana'ya yaptığı herhangi bir saldırıyı Hawkins'e yapsa tekler, enerjisi nasıl tükensin?

Ben bekliyorum. Fuji gözlemde bir şeyler gösterdi, eski üçlü silahlanmada fena olmadıklarını gösterdi. Akainu'da kral haki de çıkabilir. Ha, ama Luffy dövüşü dışında fazla göstermeyeceği kesin de; Big Mom yerine logia meyvesi olan bir Amiral olduğunu düşünsene Kid ve Law'ın karşısında. Akainu olsun mesela; Big Mom'un hakili yumrukları yerine lav yumrukları attığını. Amirallere karşı iyi bir haki cidden şart gibi gözüküyor şu anlık. Oda zamanı gelince nasıl işler göreceğiz.

Wano'nun az güzel detaylarından birisi, o olmasa hiç çekilmezdi Wano. Öyle bir karakter ki @kekomancer bile yanılmadı Yamato konusunda. 🤭
O meyveler logiaya işler der kurtarır. Tabi belli başlı yeteneklerde Amiral'ler ustalaşmıştır. Hatta bu Amiral'ler sahip oldukları 2 hakiyi de iyileştirmek için çok antrenmanlar da yapmış olabilirler. BM gibi her şeyi doğuştan gelen bir kadından haki uzmanlığı görmememiz normal galiba.

Oda bile düşüncülerimizi dile getirdi. Resmen tescilledi her şeyi. Ben dövüyorum sen ekmeğini yiyorsun diyor resmen. :ehe:

Kid'in de hakkını yemeyelim şimdi. Law'ın muhteşem ötesi pasını gole çevirebildi. :D
Kanka kılıcın büyüklüğüne kanmayın, işlevi önemli işlevi. Kılıç ile gerçekten delse tamam derim de, perorin'in meyvesi gibi fiziksel bir şey yok orada. Sadece şok veriyor. Şok ile elektrik ile indiremez. Hurda lazım hacım hurdaaa.

Uyanış açtığında uyanış tekniklerinin de çok enerji yediğini ve sürekli yapamayacağını söylemişti, fakat her seferinde daha da büyük bir saldırı yapıyor?
Büyük ihtimal uyanışda enerjisinin büyük bir bölümünü harcadı bu bölümde de bu yaptığı saldırıyla geri kalanını bitirdi . Bu denli bbüyük iki saldırıyı Hawkins için yapmasını ben beklemem. Amacı yonkou düşürmek olan birisinin bu tür saldırıları Mom'a saklaması normal ha nerden geliyor bu değirmenin suyu dersen valla onu ben de bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 39)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık