Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakilerde kendin zirveye getirmemiş kimselere ciddi anlamda zirve diyemeyiz. Zirve WB niye farklıydı onu gördük. Adam uykusunda Ace farkedip tekliyordu. Bunu kenboshusuna yorabiliriz. Kral hakisi Roger ile kapışıyor gök yarıyor. Busou hakisini tam gööremedik ama zirve olması büyük ihtimal.
Geçen Law'a neden ileri seviye verilmemesi gerektiğini anlatmıştın. Şimdi ileri seviyeye sahip olunca istediğiyle oynayabilecek diye Oda vermeyecek bu yüzden de zirve olamayacak mı adam? Luffy-Law-Kid'i (Zoro tayfa içine mensup diye eklemiyorum) yeni dünyayı taşıyan yeni nesil liderleri olarak görüyorum ben. Buna villian olarak liderlik eden birde Teach var.

Spoilerin gercek olmadığını dusunuyorum...
Gercek olsa lance bolume 8.5 vermez. Ayrica bolumde zoroda yok ondan dolayi puan kırmıştır, buda demek oluyorki bölüm 10/10 :)

Geçen Law'a neden ileri seviye verilmemesi gerektiğini anlatmıştın. Şimdi ileri seviyeye sahip olunca istediğiyle oynayabilecek diye Oda vermeyecek bu yüzden de zirve olamayacak mı adam? Luffy-Law-Kid'i (Zoro tayfa içine mensup diye eklemiyorum) yeni dünyayı taşıyan yeni nesil liderleri olarak görüyorum ben. Buna villian olarak liderlik eden birde Teach var.
Vallahi artık Luffy-Law-Kid değil o.

Luffy
Law-Kid.

Durum bu. Law da ileri kral haki olur mu bilmem ama hiçbir zaman Luffy kadar kral hakisi olmayacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık