Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kide h.haki gelmemesinin sebebi muhtemelen meyve uyanışının gelmiş olması. Çünkü ikisini birden vermiş olsa Luffy'ye verdiğinden fazlasını vermiş olacaktı. Öte yandan Linlin ile dövüşürken bu meyve uyanışındansa h.haki gücüne çok daha güç katacaktı. H.haki ile birlikte linline saldırmış olsa yorulan Linlini Law perişan ederdi ve bu işleri ciddi anlamda kolaylaştırır ve daha mantıklı hale getirirdi. E. Odanın bunu tercih etmesinin mantıklı bir nedeni olması gerekiyor. Çünkü bu adam hikayesi için her türlü karakteri kullanır gerekirse rezil eder ama hikayeyi istediği gibi ilerletmeye devam eder. Linlinin nasıl indiği bir detay sadece. Asıl önemli olan görece daha işlevsiz meyve uyanışının çıkarılma sebebi olacak bence. Ne işe yarayacak bilmiyorum ama ana karakter yonkou ile teke tek kapışırken bir diğer nova bitirici vuruşları yaparken hapishane beraber resmettiği adamı önemsiz halde bırakacağını sanmıyorum. Sahip oldığu yetenek muhakkak arc içinde önem arz edecektir ve bu yüzden ortaya çıkmıştır diye düşünüyorum
Öngörüşün doğru olduğunu varsayaraktan söylüyorum, benim anladığım kadarıyla Oda Kid'e h. haki gibi bir güç vermek istemiyor. Law ve Kid sözde kendilerini çok yoran uyanışlarıyla ikinci sefer saldırdılar 1038 sonunda ama pek yatacak gibi bir hali yoktu sanki BM'nin. BM'yi yatırmanın mantıklı yolu arcın başında yolunun yapıldığını düşündüğüm metallere h. haki basan canavar gibi bir Kid'di. Diğer mantıklı yolu da bir şekilde BM'nin zayıflamasıydı öngörüşte olduğu gibi. Tabii Fish'man Island'dan beri ilahmış gibi gösterilen kadını sotelemek ne kadar mantıklıysa artık.

Oda bunamış tek açıklaması bu bölümden sonra. Big Mom’ı pek sevmiyorum ama böyle iş mi olur arkadaş. W*no’nun cıvkı çıktı artık.

Şimdi dürüst olmak gerekirse… Op 2y sonra balık adam arcıyla beraber bozmuştu zaten. Uzun uzun gereksiz sahneler… birbirine benzeyen dövüşler falan… ama Yonkolar vardı işte… Dedik ki; Aga şunlar bir gözüksün… o zaman OP yine uçacak… heyecanla bekledik ve geldiler… ama uçuracak dediğimiz Yonloların gelişi… Seriyi tamamen yok etti… Yani kısacası OP ile ilgili bu şey oldu…

Şimdi dürüst olmak gerekirse… Op 2y sonra balık adama arcıyla beraber bozmuştu zaten. Uzun uzun gereksiz sahneler… birbirine benzeyen dövüşler falan… ama Yonkolar vardı işte… Dedik ki; Aga şunlar bir gözüksün… o zaman OP yine uçacak… heyecanla bekledik ve geldiler… ama uçuracak dediğimiz Yonloların gelişi… Seriyi tamamen yok etti… Yani kısacası OP ile ilgili bu şey oldu…
Amiral lobimizin kapısı herkese açık. Başbuğumuzun önderliğinde seriye dair hala bir umut bel bağlayabilirsin.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık