Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kulislerde, Law'ın içten verdiği saldırıların Big Mom'ı çok etkilediği ve evlilik kararını bu saldırıları yedikten sonra aldığı söyleniyor. Law, Kid yoksa ben de yokum dediği için Law'a kuma olacakmış Kid.
Açıkçası ben anne şefkati ile ilgili bir şeyler çıkacak diye çok korkmuştum. Nasıl olacak diye sorma böyle şeyler hep alakasız zamanlarda çıkar zaten. O yüzden diğer tüm senaryolar bundan iyidir deyip iyimserlik yapıyorum ben.

Açıkçası ben anne şefkati ile ilgili bir şeyler çıkacak diye çok korkmuştum. Nasıl olacak diye sorma böyle şeyler hep alakasız zamanlarda çıkar zaten. O yüzden diğer tüm senaryolar bundan iyidir deyip iyimserlik yapıyorum ben.
İzahı olmayan şeylerin mizahı olur diyerekten ben her şeyi şakaya vuruyorum One Piece ile alakalı. İyimser ya da kötümser olabileceğimiz eşiği çoktan aştık bana kalırsa. Seri, bayır aşağı giden freni patlak araba gibi ilerliyor. Umarım airbag çalışıyordur :)

Doffy-sama nın ileri görüşlülüğünü bir kez daha göreceğiz mi?
O değil de bu ne saçmalık la :/
Açılan konuda fırsat varken hadi sallayalım. Doffycilere yarayacak bir şey. :dd.d Law'da, potansiyelin var demesini hemen büyük şeylere yormuş. Doğru çıkarsa iyi bir tezi var Doffy'nin. Giola'nın tescillediği de kabul edilir. Her ne kadar eleştirisi bol olacak olsa da yaptığı büyük bir iş olacak. Spoiler gerçek çıkarsa tabi diye ekliyorum.

@Millennium Wizard Doğru çıkması karşılığında pay biçeceğin sayfa. :hhh:

Oda: Kaido'nun nasıl yenileceğini kestiremiyorum. Öyle yırmık beklemeyin.

Oda'nın iç sesi: Linlin'in nasıl yenileceğini kestiremiyorum, troll bir son yapayım. Kaido ile Luffy de yırmıklaşsın.

1040'da şöyle bir şey olacaksa kabulüm:
Kid ve Law kazandığını düşünüp yere yığılır. Bm o anda parçalarını uyanış veya başka bir şeyle birleştirir ve hiçbir şey olmamış gibi başlarında dikilir:
-Böyle bir şeyin beni yenmeye yeteceğini mi düşündünüz veletler?!
Artık umudumu 1040'a çeviriyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık