Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law tam olarak hangi hakiyle Big Mom'ı parçaladı onu anlamıyorum. İstediği kadar zayıflasın bunun mantıklı bir tarafı yok. Law ve Kid'in beraber son vuruşu yaptığı bir sahne çizmek çok mu zor?

Neyse bu spoiler kesin sahte.
İçinde bir yerlerde "böyle de olabilir" diye bir düşünce yoksa, bir şey bilmiyorum.

-Big Mom: Siz beni yenene kadar sizi öldürmeyeceğim. Gözlem hakisi kullanmayacağım. Kral hakim de yokmuş gibi yapacağım. Meyve uyanışı da ne? Yeniyor mu o? Arada sırada şekilli pozlar vermek için size açık da vereceğim hadi göreyim sizi.
+Kid ve Law: Olmuyor ya yine olmuyor.
-Big Mom: Ya tamam hadi kendimi güçlendiriyor ayağına savunmamı da düşüreceğim.

Aklıma gelen tek ihtimal, Kid ve Law'ın Big Mom ile evliliğe razı olması karşılığında, Big Mom'ın bilerek yenildiği.

-Big Mom: Siz beni yenene kadar sizi öldürmeyeceğim, gözlem hakisi kullanmayacağım. Kral hakim de yokmuş gibi yapacağım. Meyve uyanışı da ne? Yeniyor mu o? Arada sırada şekilli pozlar vermek için size açık da vereceğim hadi göreyim sizi.
+Kid ve Law: Olmuyor ya yine olmuyor.
-Big Mom: Ya tamam hadi kendimi güçlendiriyor ayağına savunmamı da düşüreceğim.

Aklıma gelen tek ihtimal, Kid ve Law'ın Big Mom ile evliliğe razı olması karşılığında, Big Mom'ın bilerek yenildiği. Başka bir açıklaması yok.
Linlin'e, Smoothie'nin anası olarak bakınca da mantıklı oluyor.

Big mom: KK olacagima inanmiyor musun?
Perospero: Yok öyle degil ana tabiki sana inaniyorum.

1039. bölümü görünce perospero :)

Linlin'e, Smoothie'nin anası olarak bakınca da mantıklı oluyor.
Ben itiraz etmezdim böyle sona. Derler ki diplomasinin bittiği yerde savaş başlar. Diplomasi bitmemiş olabilir. Anlaşmış olabilirler. Böyle savaşacaklarına, gizliden gizliye diplomasi yapsınlar, aşk yaşasınlar. Ben razıyım.

Keyfim kaçıktı. Bölüm yorumundaki bilgiyi de okuyunca amaan dedim zaten yıllardır aynı terane ben de bunu diyordum o yüzden spoiler yorumları okuyayım dedim.
Güzel güldüm. Keyfimi azcık düzeltti. Ben de size güzel bir haber vereyim.

Spoiler sahte arkadaşlar içiniz raad olsun.
Daha birkaç saat önce serideki güç dengesinin öldüğünü söylüyordum. Beni bu derece doğrulayan bir şeyin gökten zembille inmesi mümkün değil. Kendimi tanıyorum sonuçta. Bu yüzden içim raad. Mama garanti ayakta. Dağılabilirsiniz.
Rica ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık