Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tam etkisini gördük zaten.
Redon'un anlatımı kafa karıştırıyor. Referans olarak sözlerine ne kadar güvenilir bilemem. Katman olarak güç artışı sağlanıyormuş gibi de görünüyor ya sanki Mom en alt katman saldırısını başlangıcı yemiş taban sona varan asıl saldırıyı almış gibi duruyor. Yine saldırı olarak etkisi bahsedilir mi bilmiyorum ama bir sonraki bölüm göreceğiz bunu. Gerçi tabanda öyle büyük çukur açan bir saldırı Mom'ın herhangi bir organında da delik açmış olması gerekir. Bilmiyorum.

Ee tamam gördük ne dememi bekliyorsun ki ? Helal olsun sana Law ! Onca darbeyle yıkıllmadın.Kılıcını daha önceki 2 saldırın gibi büyütüp, Ana'ya Kid'den daha büyük hasar verdin. Hatta büyücülük yapıp çenesini kırmak yerine kaburgalarını mı kırdın diyeceğim ? Yo dostum yooo... :hhh:

Tam tersi olsa savunacak hiç bir şeyiniz kalmayacaktı. Law'ın saldırısı daha şekil görünüyor diyebilirdiniz sadece . Şimdi daha çok hasar verdi diyebiliyorsunuz en azından. Hurda Reis'in BM'ın içini açtığını görene kadar eğlenin işte. :D
Bakalım diğer bölüme kaldı diyorsun bu sefer. O da olmazsa ne olacak peki. Resmi çeviri mi bekleyeceğiz yine :D

Oğlum ben Law'un saldırılarından korkmuyor mu dedim? İkisinden de korkuyor işte, benim attığım sahnenin de pek farkı yok bundan. Sen Kid'in saldırılarından korkmuyor diyordun. Ben yalan attıysam Law ile ilgili çıkar sen de ispatla? Ben hep arkadan daldı dedim misal. Olmayan bi' şeyi söylemedim.
Korkuyor demedim ki bu bölümde olan Kid'in Bm ile olan uyanış sahnesini yorumlarında da söylemiştim. Bölümün içinde var direk bu sahne. Kid'in uyanış saldırısını yaptığında Big Mom saldırıyı savuşturmak zorunda kalıyor ama bu bölüm nezdinde bakınca Law'ın saldırı gücü daha ön plana çıkıyor. Bu korkuyor muhabbetin konusu hasar gücünden çıktı. Tiksav Bm'nin Kid nasıl hala ayaktasın panelini elli kere attığında ağzımı açıp Law Kid'den daha dayanıklıdır demedim ama sen bu bölüme rağmen Kid'in hasar gücünün daha fazla olduğunu söyledin. Ona ithafen dalgasını geçiyorum.

Law, Kid'in yaptığı boğa atağını küçük görüyor. Pek ciddi hasar veren bir atak olarak görmüyor. Orjinal çeviride söylenen şu

Law: Bak bu ikinci kere oluyor benim büyük ataklarım üstüne vuruyon ki final hamlesini sen yapmış gibi görün.

Kid: Ne sacmaliyon bunun önemi yok.

Law: O zaman gerçek bir hasar veren saldırıyı şimdi sen yap da ben bitireyim işi.

Zaten Kid de pek savunmuyor o ataklarını.
Adam son hareketi almak yine bilerek falso vermiş yani. :hhh:

Bakalım diğer bölüme kaldı diyorsun bu sefer. O da olmazsa ne olacak peki. Resmi çeviri mi bekleyeceğiz yine :D

Korkuyor demedim ki bu bölümde olan Kid'in Bm ile olan uyanış sahnesini yorumlarında da söylemiştim. Bölümün içinde var direk bu sahne. Kid'in uyanış saldırısını yaptığında Big Mom saldırıyı savuşturmak zorunda kalıyor ama bu bölüm nezdinde bakınca Law'ın saldırı gücü daha ön plana çıkıyor. Bu korkuyor muhabbetin konusu hasar gücünden çıktı. Tiksav Bm'nin Kid nasıl hala ayaktasın panelini elli kere attığımda ağzımı açıp Law Kid'den daha dayanıklıdır demedim ama sen bu bölüme rağmen Kid'in hasar gücünün daha fazla olduğunu söyledin. Ona ithafen dalgasını geçiyorum.
Abi senin söylediklerini söyleyim. Kid hep boş saldırılar yapıyor, boğa falan yapıyor dedin. Big Mom, Kid'in saldırılarından korkmuyor hepsini karşılıyor dediniz. Sadece Law'u övüyor gibi konuştunuz. Bunların hiç birinin gerçekliliği yok. Ben hiç olmazsa savunduğum şeyleri bir gerekçeye bağlayıp gösteriyorum. Sizin yaptığınız düz haterlık.

Abi senin söylediklerini söyleyim. Kid hep boş saldırılar yapıyor, boğa falan yapıyor dedin. Big Mom, Kid'in saldırılarından korkmuyor hepsini karşılıyor dediniz. Sadece Law'u övüyor gibi konuştunuz. Bunların hiç birinin gerçekliliği yok. Ben hiç olmazsa savunduğum şeyleri bir gerekçeye bağlayıp gösteriyorum. Sizin yaptığınız düz haterlık.
Evet bunları dedim ve bu bölüm nezdinde de bunun muhabbeti geçiyor ama saldırıların hepsini karşılıyor demedim. Kendi ağzımla Kid uyanış kullandığında boğadan hasar alacağını anlayıp savuşturmak zorunda kalıyor şeklinde yorum belirttim yani. Ayrıca yapılan her dalga amaçlı yorumu bir gerekçeye bağlamamız mı gerekiyor. Zoro'yla Enma yüzünden dalgalar geçildi. Luffy ile 2 kez yenilmesi üzerinden dalga geçti. Katayla anne mi de yenecek misin sözüyle dalga geçildi. Her karakterle dalga geçiliyor. Kid üzerinden de yaptığı saldırılarla dalga geçiliyor. Oda'da kendi dalga geçmiş bunlarla. Bölümün içinde var yani. Bana kızdığın kadar Oda'ya da kız. :D

Evet bunları dedim ve bu bölüm nezdinde de bunun muhabbeti geçiyor ama saldırıların hepsini karşılıyor demedim. Kendi ağzımla Kid uyanış kullandığında boğadan hasar alacağını anlayıp savuşturmak zorunda kalıyor şeklinde yorum belirttim yani. Ayrıca yapılan her dalga amaçlı yorumu bir gerekçeye bağlamamız mı gerekiyor. Zoro'yla Enma yüzünden dalgalar geçildi. Luffy ile 2 kez yenilmesi üzerinden dalga geçti. Katayla anne mi de yenecek misin sözüyle dalga geçildi. Her karakterle dalga geçiliyor. Kid üzerinden de yaptığı saldırılarla dalga geçiliyor. Oda'da kendi dalga geçmiş bunlarla. Bölümün içinde var yani. Bana kızdığın kadar Oda'ya da kız. :D
Abi şakasına yapmana bir şey demiyorum ki ben de arada şakasına takılıyorum da, sen tartışmada yapıyorsun direkt. O zaman hiç tartışmanın anlamı yok hep goygoy yaparız.

Neden resmi çeviriyi bekleğimi kaç kez söyledim. Nereden tutsam elimde kalıyor. Saldırı halen tam bir saçmalık. Law'ın bölümde ki çoğu sahnesi gibi.

Manyetik Top'un etkisini görmedik. Bir sonra ki bölümü beklemek zorundayız. Yine saçma sapan panellerin ve söylemlerin olduğu bir bölümle karşılaşorsak resmi çeviriyi bekleriz elbet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık