Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reddit'te saldırının güç artışını panelleri kıyaslayarak kılıcın boyutuna göre yorumlamış. Kılıç büyüdükçe saldırı şiddetinin arttığını söylüyor. Doğru olabilir gibi geldi.

https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/sl8jhm
Redon ne kadar iyi referans olur buna bilmiyorum ama onun deyimine göre adayı yok edebilecek güç olduğundan derinliklere inmesini bekliyordu. Şu saldırılarının etkisini bir tam göstermiyor. Gamma için öldürücü denilirken sicimler duacısı oldu. Şimdi Puncture Wille var, onun da tam ne olduğunu bilemeyeceğiz yorumdan öteye gitmeyecek. 😩
Ben de öyle söyledim. Kılıcın boyutu uzadıkça atağı daha güçlü oluyor bence de.

Law atağın gücü ile digerleri zarar almasın demesi bana biraz saçma geliyor. O zaman Wano'ya kadar indirmesine gerke yok. Onigashima'nın altına kadar soktun. Hadi biraz daha ilerletirsin. Havada boşlukta kalır felan.

Hem Law orda bunu düşünebilecemk konumda da değil bence.

Bırak hacım bırak, sen bir olasılık üzerine konuşmuşsun o olasılık çıkmamış diye bayram eder bunlar. Olmayan şeyleri olmuş gibi sıkarlar, kanıtlarsın hala konuşurlar. Sabahlatırlar seni salmazlar sabaha kadar tartışmak istemiyorsan sal. Fena tarikat bunlar fenaaa!
Olmayan şeyi olmuş gibi sıkmıyoruz. Sayfa getirsekte kabullenmiyorsun ne yapalım? Dediği gibi Kid'e dönen bir şey olsaydı dağıtırdınız buraları. Bu diğer karakter fanları içinde geçerli. İlgili bir şey olduğunda paneli sayfalarca paylaşıyorlar. Her zaman paylaşıyorlar. Eeeeee. Biz öylesine atmıyoruz da. Dönen tartışma ya da konuşma üzerine atıyoruz.

Demek ki sayfalarca paylaşmak gerekiyormuş.

Ben de öyle söyledim. Kılıcın boyutu uzadıkça atağı daha güçlü oluyor bence de.

Law atağın gücü ile digerleri zarar almasın demesi bana biraz saçma geliyor. O zaman Wano'ya kadar indirmesine gerke yok. Onigashima'nın altına kadar soktun. Hadi biraz daha ilerletirsin. Havada boşlukta kalır felan.

Hem Law orda bunu düşünebilecemk konumda da değil bence.
Olabilir, bilmiyorum. Tam etkisini görmek isterdim sadece. :D

Sana direk Law'ı ima eden paneli de atayım. Kucağında görünce ne hale girmiş. Hangisinden daha çok korkuyor sen karar ver. Kadının korkusuna 1 sayfa çizmiş adam. :p
Oğlum ben Law'un saldırılarından korkmuyor mu dedim? İkisinden de korkuyor işte, benim attığım sahnenin de pek farkı yok bundan. Sen Kid'in saldırılarından korkmuyor diyordun. Ben yalan attıysam Law ile ilgili çıkar sen de ispatla? Ben hep arkadan daldı dedim misal. Olmayan bi' şeyi söylemedim.

Olmayan şeyi olmuş gibi sıkmıyoruz. Sayfa getirsekte kabullenmiyorsun ne yapalım? Dediği gibi Kid'e dönen bir şey olsaydı dağıtırdınız buraları. Bu diğer karakter fanları içinde geçerli. İlgili bir şey olduğunda paneli sayfalarca paylaşıyorlar. Her zaman paylaşıyorlar. Eeeeee. Biz öylesine atmıyoruz da. Dönen tartışma ya da konuşma üzerine atıyoruz.

Demek ki sayfalarca paylaşmak gerekiyormuş.

Olabilir, bilmiyorum. Tam etkisini görmek isterdim sadece. :D
Tam etkisini gördük zaten.

Bırak hacım bırak, sen bir olasılık üzerine konuşmuşsun o olasılık çıkmamış diye bayram eder bunlar. Olmayan şeyleri olmuş gibi sıkarlar, kanıtlarsın hala konuşurlar. Sabahlatırlar seni salmazlar sabaha kadar tartışmak istemiyorsan sal. Fena tarikat bunlar fenaaa!
Hatta düşük bir olasılık. Dün de açıkladım neden böyle düşündüğümü. Halen neden mantıklı gelmediğini söylüyorum. Law'ın tüm panelleri tartışmaya açık. sabaha kadar tartışılacak bir sürü mantık hatası var. Adam resmen sonradan bu dövüşe dahil edilmiş gibi. :/

Hatta düşük bir olasılık. Dün de açıkladım neden böyle düşündüğümü. Halen neden mantıklı gelmediğini söylüyorum. Law'ın tüm panelleri tartışmaya açık. sabaha kadar tartışılacak bir sürü mantık hatası var. Adam resmen sonradan bu dövüşe dahil edilmiş gibi. :/
Ben final atakları Kid yapıyor dedim diye bana sallıyordu şimdi Big Mom'un korkusunu burada bir sayfaya çizmiş diyor. :D

Law, Kid'in yaptığı boğa atağını küçük görüyor. Pek ciddi hasar veren bir atak olarak görmüyor. Orjinal çeviride söylenen şu

Law: Bak bu ikinci kere oluyor benim büyük ataklarım üstüne vuruyon ki final hamlesini sen yapmış gibi görün.

Kid: Ne sacmaliyon bunun önemi yok.

Law: O zaman gerçek bir hasar veren saldırıyı şimdi sen yap da ben bitireyim işi.

Zaten Kid de pek savunmuyor o ataklarını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık