Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir çeviri yok. Onu aklından çıkar. Doğru çeviri bu. :ehe:
Nasıl yok öyle bir çeviri ? Resmi çeviri yarın çıkacak diyor işte. Bende hiç bilmiyorum gerçi bu resmi olmayanlar ne derece doğru oluyor ama...

Burda kesinlikle bir Law'cı oyunu var. Ana'nın sadece Law'dan bahsetmesi çok garip. İnşallah dediğin gibidir ve ben günahlarını alıyorumdur. Aksi çıkarsa durum baya bir sıkıntılı Artyom. Yarın ola hayrola :ehe:

Nasıl yok öyle bir çeviri ? Resmi çeviri yarın çıkacak diyor işte. Bende hiç bilmiyorum gerçi bu resmi olmayanlar ne derece doğru oluyor ama...

Burda kesinlikle bir Law'cı oyunu var. Ana'nın sadece Law'dan bahsetmesi çok garip. İnşallah dediğin gibidir ve ben günahlarını alıyorumdur. Aksi çıkarsa durum baya bir sıkıntılı Artyom. Yarın ola hayrola :ehe:
Hayırlısı diyelim. Bir yolunu buluruz biz sıkıntı yok. :ehe:

E zamanında sadece Kid'den bahsediyo diyen de sizdiniz. Nooldu?

Aklımda tek bir soru var.Whitebeard bu ezik yonkocukları neden ezip kral olmamış.
Hakisiz üç amirale ve yandaşlarına hasta hasta kafa tutan adam nere bunlar nere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık