Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki amiral dövüştüğünde koca bir adada iklim değişmişti ve biz bu bilgiyi devamlı hatırlayarak o adada bir arc izlemiştik, şimdi onun üzerine iki yonkonun olduğu adadaki dövüş yavan geliyor. Tabi logia meyvelerin etkisi burda çok büyük, aynı etkiyi Wanoda göremeyiz belki ama genede şimdikinden daha büyük şeyler görebilirdik. Bigmom mesela adanın geneline yayılan bir canlandırma yapsa, iklimi değilde canlı ekosistemini etkilese bu tarz şeyler görsek iyi olabilirdi. Kulağa çok abartı geliyor ama bunlar yaşandı, dediğim gibi koskoca adanın iklimi kalıcı olarak değişti, abartı ama seride olan bir durum.
Artık olay luffy'ye kaldi. law en azindan deldi onigashima'yi da birseyler görduk. luffy'nin de uyanıs ile parçalamasini bekliyorum.

Akainu vs big mom olsa ne olurdu? Ya da law+kid vs. akainu?
Haki kullanmıyorki law, kullanmadığı içinde geliştiremiyor haliyle. Akainu logianın babası, böyle şokla felan hasar veremezsin, hakiyle saldırman lazım o zamanda akainunun hakisini geçebileceğini düşünmüyorum hatta imkansız görüyorum. Eğer meyve yarıştırılacaksa zaten magu magu hem defans hem ofans anlamda ope ope'yi ezecektir. Logiaya hasar verebilecek bir gücü yok ope ope'nin ve magmayı savunacak savunması da yok.

İki amiral dövüştüğünde koca bir adada iklim değişmişti ve biz bu bilgiyi devamlı hatırlayarak o adada bir arc izlemiştik, şimdi onun üzerine iki yonkonun olduğu adadaki dövüş yavan geliyor. Tabi logia meyvelerin etkisi burda çok büyük, aynı etkiyi Wanoda göremeyiz belki ama genede şimdikinden daha büyük şeyler görebilirdik. Bigmom mesela adanın geneline yayılan bir canlandırma yapsa, iklimi değilde canlı ekosistemini etkilese bu tarz şeyler görsek iyi olabilirdi. Kulağa çok abartı geliyor ama bunlar yaşandı, dediğim gibi koskoca adanın iklimi kalıcı olarak değişti, abartı ama seride olan bir durum.
Çevreye etkisini hadi geçtim, Law-Zoro-Kid-Luffy de fiziksel değişim, en kötü kalıcı yara izi bile bırakamıyorlarsa yonko monko değiller. Gerçek beastler selamını verir yapacağını yapar bunlar vur bana vur bana yapıyor. Beastler ektedir.

Logia defansının ne kadar önemli olduğunu görmüş bulunuyoruz.

Law sokacak 10 saniye 20 saniye duracak uzatacak kılıcı. O sıra çoktan boşaltır o bölgeyi Logialar. Kata direk gelecek görme ile yemez o saldırıyı bile.

Law kesin ölürdü.
Akainu önce Inazumayı, Crueli, Ivankovu öldürsün sonra konuşuruz. :)

Akainunun hasar verdiği sahneler hep rakiplerin hazırlıksız ve savunmasiz olduğu yerler. Ace önüne atladı, Jinbeinin sirtı dönuktü, WBye karşı yerdeyken anlık sıçrayıp vuruyor. Hiç 1 vs 1de doğru düzgün hasarı yok. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık