Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofi garibim cehaletinin kurbanı olmuş. Yonkou adına kandı ve bekledi ve korktu. Herhalde bu bölümleri okusa kahrından ölürdü. Kaidou'yu daha tam görmedik, bilemem ama bu Linlin'i alır Dofi. Denese yonkou olurmuş adam, yazık etti kendine.
Doffy korkaklığına gitmiş 2 tokat yemekten korkmasa hakisi gelişir bir yerlere gelirmiş, Caribou gibi meyvesine güvenmiş eşit çizgideler. :)

Bigmom adadan düşer, uykuya dalar. Onigashima üstüne düşer ve uyanır. Ben halen bu kadının yenileceğini düşünmüyorum.

Queen > Kid+Law. :D

Editörün notuna bakarsak BM’nin işi bitti diyebiliriz artık. Sıra Kaido’da yeni spo alalım lütfen :)

Öncelikle bölüm mangaya yeni başlayanlar için okuması biraz zor olabilir,paneller biraz karışık.

Koca Ana'nın sizin gibileri çok denize döktüm.Siz veletken biz denizleri yönetiyorduk lafı beni çok etkiledi. @Smoker bu söz için ne diyorsun merak ettim görüşlerini.

Kid'in atama gücü çok güzel istediği nesneye istediği kutpu verebiliyor bayağı kullanışlı.Bir de Kid'in boğası hasar veriyor zaten verememesi söz konusu değildi de veremediğini düşünenlere cevap olmuş.

Law'ın meyveye zaten söz yok.Neyini anlatayım ki ?
Law ile Kid'in konuşmaları çok güzel.
Dövüş meyve bazlı bir dövüş gayet etkileyici.
Koca Ana'nın oluşturduğu ızdırap bayağı iyi.

Ama işte tek bir kötü yanı var Koca Ana'yı bazı noktalarda çok çaresiz çizdi,ileri kral haki gibi bir gücü varken kullandırtmadı,sebebini kendi bile bilmiyordur.
Bu konular bayağı göze batıyor...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık