Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039: Ana Atraksiyon

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 174 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 14.7%
  • Kötü

Kullanılan: 52 19.6%

• Kullanılan toplam oy
    265
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride sıçıp batırma gördüm de, böylesini görmedim. Hadi bunlar götünden güç çıkardı bilmiyorduk dersin ki deus ex machina orasını geç, ulan Kocana nasıl deviremiyor Law'ı üstünden? Bunun hiçbir açıklaması yok. Çocuk kendini bile savunmuyor adam akıllı saldırıyı yapayım diye. Öyle boş Garp'a vursa kafasını patlatması lazım ama Law beye bir şey olmuyor iki ıhlıyor.
Başkası yazıp çiziyor olabilir mi, Oda ölmüştür belkim, söylemiyorlardır :oleyo2:

Anlat dostum. Okuruz. Benim gibi düşünenler için anlatacaksan, boş bir çaba olur gerçekten. :)

Oda Law ittifakını seriye yediremedi. Law, Kid'le ittifak yapıp WCI'ya gidip tek başına Koca Ana indirse daha iyi bir anlatım olmuş olurdu. Sorun karakterin güçlenmesi değil. Aslında hiç olmayan bir özelliğinin bize varmış gibi gösterilmesi. Yonkou'nun gücünün bariz bir şekilde kısılması..
Hayır işte. Durum tam olarak bu değil. Dressrosa'da adam Law'u bayağı kıstı. Arc bossunu Luffy alır diye ısrar ettiği için bir şekilde Law'u aradan çıkarması gerekiyordu orada. Bunu da beceriksiz bir şekilde yaptığı için Law çok güçsüz gibi lanse edildi. Düşün bak meyve uyandırmasını bile Luffy üzerinden gösterdi. Ben ta o zamanlardan beri diyordum da fanlık oluyordu. Aha bak burda Mama karşısında adama gökten powerup indi deniyor. Halbuki en baştan düzgün tasarlasa kim bu kadar laf ederdi Law için. Dedik ya bu adamlar Luffynin dönemdaşları, her yerde Luffy ile gösteriyor bunları, kimse aslında bu kadar güçlü olmalarından rahatsız değil. Sadece işleniş şekli sıkıntı. O da Oda'nın beceriksizliği işte.
He belki sen de diyeceksin Law için fanlık yapıyon diye ama her şey ortada aslında. Biz bunu bu arcta da gördük. Çatı dövüşü hasırşapkalar için şov yeriydi. O yüzden bu ikili aşağı inene kadar doğru düzgün bir şey yapmadı. Yoksa yukarıda iki yonkou varken mi meyve uyanışı açmak daha mantıklı sadece Linlin'le dövüşürken mi?

yazar zaman atlaması sonrası kendi yarattığı evreninin altında ezildi.düşman olarak karşımıza çıkan karakterlerin altını dolduramadı maalesef.şuan Kaido’dan başka ünvanının hakkını veren yok gibi.eminim yenildiğin de yine memnun olmayan bir kesim olacaktır.
nereden baksan kötü yazarlık öncelikle herkesin bunu kabul etmesi lazım.şuan elde bir amiraller kaldı.onlarında bir gözü toprağa bakıyor.
oden kötü yazarlık
canavar korsanları(kaido hariç)kötü yazarlık
enma kötü yazarlık
bm kötü yazarlık
wano’yu işleyiş genel olarak kötü yazarlık.
100 bölümü geçecek arcta bir kaç şey hariç hep kötü yazarlık.

Belli başlı karakterler dışında sırf yenilsin diye çizdiği karakterlerden hayır gelmez. Bigmom öyle bir karakter. Çünkü E oda için Kid ve Law daha değerli.

Hayır işte. Durum tam olarak bu değil. Dressrosa'da adam Law'u bayağı kıstı. Arc bossunu Luffy alır diye ısrar ettiği için bir şekilde Law'u aradan çıkarması gerekiyordu orada. Bunu da beceriksiz bir şekilde yaptığı için Law çok güçsüz gibi lanse edildi. Düşün bak meyve uyandırmasını bile Luffy üzerinden gösterdi. Ben ta o zamanlardan beri diyordum da fanlık oluyordu. Aha bak burda Mama karşısında adama gökten powerup indi deniyor. Halbuki en baştan düzgün tasarlasa kim bu kadar laf ederdi Law için. Dedik ya bu adamlar Luffynin dönemdaşları, her yerde Luffy ile gösteriyor bunları, kimse aslında bu kadar güçlü olmalarından rahatsız değil. Sadece işleniş şekli sıkıntı. O da Oda'nın beceriksizliği işte.
He belki sen de diyeceksin Law için fanlık yapıyon diye ama her şey ortada aslında. Biz bunu bu arcta da gördük. Çatı dövüşü hasırşapkalar için şov yeriydi. O yüzden bu ikili aşağı inene kadar doğru düzgün bir şey yapmadı. Yoksa yukarıda iki yonkou varken mi meyve uyanışı açmak daha mantıklı sadece Linlin'le dövüşürken mi?
Luffy'de sütten çıkmış ak kaşık değil zaten. Seriyi hızlandırmak için gaza basıldı ve yokuş aşağı freni patlak kamyon misali iniyoruz. Sen hiç bana söz bırakmamışsın. Lawı zamanında aradan çıkartabiliyorsa, şimdi niye aynı cesareti gösterip sağlam bir yenilgi almasını sağlamıyor ? Madem bu sefer yenilmeyecek yanında Kid var, bir mıknatısla Ana'yı bağlasın Law saldırısını yapabilsin. Bu hareketler hem ayranım dökülmesin hemde ...... (anladın sen)

Beceriksizce yapması da Law'ı nasıl konumlandıracağını bilememesinden. En başta düzgün tasarlanmadığını bende söylüyorum zaten. Şu anda da bunu aynı şekilde devam ettiriyor. Güçlü olması sorun değil diyorum sana. Hatta dahada güçlü olsun. Ama bir mantığı olsun.Law Beyefendi yonkouya kılıcı takacak. Yonkou teyzemiz defalarca yumruk atacak ama Law Reis yerinden bir milim oynamayacak. Bu durumdan memnun olanların zamanla fikrinin değişeceğini adım gibi biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık