Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'ın mizacını anlamak lazım. Düz yorumlamamak lazım.
Garp hapishanede övüyor.Yetmiyor mf geldiğinde adını haykırıyor.Garp’ın mizacını da çok iyi anlıyoruz ciddiyet had safhada.Normalde troll takılan adam kara kara düşünür gibi kızdırdık diyor.Savaşa Wb giriş yaparken de Edward Newgate diyişi zaten en güçlü adamın bu adam olduğunu belirtir şekilde. ;)

Bu dövüşün bu kadar uzamasının sebebi Oda'nın, One Piece fanlarını ninjalardan soğutarak Naruto ve Boruto'yu anime dünyasından silmek istemesidir.

Hayır benim gibi bir Naruto fanı bile bu karşılaşma yüzünden Naruto'ya karşı olumsuz düşünceler hissetmeye başladı.

Bu Oda çok akıllı adam.Baktı Naruto'yu bitiremiyor bari seride böyle birşey yapayım da millet Naruto'ya karşı olumsuz düşünceler hissetmeye başlasın demiş.
İşin geyiği bir yana, Raizo vs. Fukurokuju öyle çok da sinir bozacak bir dövüş değil. Bunların savaşı 1009. bölümde başlamış ve aradan geçen 27 bölümde toplamda 3 sayfa ve dokuz panel yer kaplamışlar.

Acaba bu arctan sonra bizimkiler Sanji'nin kardeşlerini kurtarabilmek için Tüm Kek Adası'na gider mi diye merak ediyorum.Çünkü bu sayıyla birlikte bunun yolu yapıldı gibi.Bu sayıyla birlikte Koca Ana'nın düşmesi bir iki arc içinde gerçekleşecek gibi.

Koca ana burda düşerse bilin ki Karasakal vs Katakuri izleriz. Big mom korsanlarınin seriye veda etmesi gerekir çünkü tümüyle.
Teach ve katakuri efsane olur en azından benim için. Shiryu vs kata da olur bana :D

Lan iki süpernova düşürmemeli anayı şuan cidden erken lakin seride şuan her şey olabilir.
Adam kalem benim diyor başka da bir şeyi önemsemiyor.

He luffy düşürür hakkı adamin, herkesi düşürebilir :flaugh:

Koca ana burda düşerse bilin ki Karasakal vs Katakuri izleriz. Big mom korsanlarınin seriye veda etmesi gerekir çünkü tümüyle.
Teach ve katakuri efsane olur en azından benim için. Shiryu vs kata da olur bana :D

Lan iki süpernova düşürmemeli anayı şuan cidden erken lakin seride şuan her şey olabilir.
Adam kalem benim diyor başka da bir şeyi önemsemiyor.

He luffy düşürür hakkı adamin, herkesi düşürebilir :flaugh:
BM düşmez Lütfü'nün ağızları açıkta bırakma olayını gölgeler , Kidd ve Law'ın ölsek bile gitmene izin vermeyiz yakarışı da düşmeyeceği yönde düşündürüyor. Kapak hikayesinde zaten bir nevi ilan etmiş düşmeyeceğini, Niji ve Yonji paket olmuş kitabın içinde kısa bir arcda BM'yi de düşürür Lütfü.

Daha önce yazmıştım tekrar yazayım, Law'ın tam adı Trafalgar D. Water Law. Big Momın şapkasının/kılıcının adı Napolyon.
Napolyonun en büyük yenilgilerinden birisi Trafalgar muharebesi, Napolyonun sürgüne gönderildiği adanın adı Elba (Elbaf).
Büyük ihtimalle BMyi yenecek hareketi Law yapacak ama BM tam düşmeyecek ve Elbafa kaçacak.

Garp ve Roger tüm Rocks'ı silip atmışlar. Millet Shiki felan diyor.
Garp ve Roger ikilisi sadece Xebec ve WB ile ancak baş eder, belki de kazanamaz. Sadece ikisinin tüm tayfayı yenmiş olması imkansız, o olayın detayları belirsiz. WB taraf değişmiş bile olabilir ki bana en mantıklı görünen durum bu. Shakky'nin de o savaştan çekilmiş olmasını bekliyorum ileride çizilir de görürsek...

Amiralleri gözünüzde cidden büyütüyorsunuz şaka değil.Marco’yu geçemeyen adamlar bunlar.Yaşlı Garp bile 3 amiralin toplam gücüne sahip olma ihtimali var.Üçünün koltuğuna kuruluyor sıkıysa gelin çekiyor.Üçünün yapacağı işi tek başına yapacak yani.Yaşlı Wb ile eşit güçte olduğunu varsayarsanız hatta Wb meyveyle biraz daha güçlü olabilir tablo gayet ortada.
Şaka yapıyorsundur muhtemelen. Queen konusundaki mantıklı yorumlarından dolayı ciddi değilsindir diye inanıyorum.

Shanks hakkında düşünürken birşey farkettim.
Arkadaşlar gorosei shanks ile konuştuktan sonra bir meyvenin uyanışı bilgisini alıyor. Gorosei diyor ki yani o meyve de uyanmış falan fistan. Eğer bu meyve Luffynin meyvesi olsaydı bu ihtimali şimdi şaşırmış gibi değerlendirmezlerdi.

Şimdi aklıma şey geldi. Yani shanks diyor ki bir korsan hakkında konuşmak istiyorum ve sonra sahne değişiyor. Yani bu korsan karasakal olsaydı sanki bu kadar gizlenmesi gerekmezdi. Kaldı ki gorosei şuan yonko olan birisinin ne kadar tehlikeli olduğunun zaten farkındadır. Yani beyazsakali shanks uyardığında beyaz sakal karasakalin nasıl biri olduğu hakkında fikir sahibi değildi.

Evet teoriyi açıklıyorum. Bu bahsettiği korsan shanksin Kid.
Neden mi öyle düşünüyorum.

1. Shanks ile kidin bir geçmişi var ve kolu alınmış bir tayfa üyesi tarafından.
2. Kidin meyvesi uyandı. Belki shanks ile karşılaşmasında da uyanikti. Yani shanksin haberi olmuş olabilir
3. Lawin meyvesi bu kadar özel iken kidin meyvesinin de aşağı yukarı benzer olması gerektiğini düşünüyorum.
4. Bildiğiniz gibi pusulalar çok fazla etkili. Kidin meyvesinin uyanışı belli bir manyetizmayi bozup raftelin gözükmesini sağlayabilir.

Yani uyanış bahsedilen meyve kidin meyvesi. Ve shankste Kid hakkında konuştu.

Bunun dışında Luffynin meyvesi özel bir meyve ki karasakal onun peşine düşmüştü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık