Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Görmezden geliyorum. :artiz:

Bununla ilgili ve senin yorumundan ayrı olarak " Luffy'nin dövüşüne karışmana izin vermeyeceğiz." mi demişler sanki. Adamların derdi Luffy değil kendileri. İkisi de istekleri uğruna kendilerinin yapabileceklerini kanıtlamak istiyorlar.
Söylenenlerin de doğruluk payı olabilir ama %100 değil.Kid öyle toplara giren biri hiç değil çünkü küfür yemiş gibi algılıyor Law ile dalga bile geçiyordu.
O yüzden Kaido ile birlik olmana izin vermeyeceğiz demeye getiriyorlar daha çok.Tekrar Hakai gibi birlik olurlarsa şanslarının sıfır olduğunu iyi biliyorlar.

Çatıya gideceğini söylediyse mutlaka vardır. Kid ve Law salak değil, çatıdaki savaşın en önemlisi olduğunu biliyorlar. Özellikle Kid'in biraz daha bencil konuşmasını isterdim. Bölüm çıkınca tam olarak ne için konuşmuşlar anlarız artık.
Ortak bir şekilde bu dövüşün sonuçlanacağını göstermek için bence aynı ağızdan aynı şeyi konuşturmuş. Onlarda ki gurur meselesi. Kid'in ego tavan olduğu için çokça bunu gösteriyor. Ama Law'da Doffy'e karşı " kahretsin " dediği yerde ve " ikisini sana bırakamam en azından birini ben yenmeliyim." diyerek gururunu gösterdi.

Söylenenlerin de doğruluk payı olabilir ama %100 değil.Kid öyle toplara giren biri hiç değil çünkü küfür yemiş gibi algılıyor Law ile dalga bile geçiyordu.
O yüzden Kaido ile birlik olmana izin vermeyeceğiz demeye getiriyorlar daha çok.Tekrar Hakai gibi birlik olurlarsa şanslarının sıfır olduğunu iyi biliyorlar.
Heh bingo. @Feitan Bunu kesin düşünürler. Ama olayın kesinlikle Luffy ile alakası yok.

Klasik bölüm ismini vs şeklinde yapmış Oda. Bunu yaptığında genelde diğer bölüm vs bitmiş oluyor ama Mom'a yapmaz onu. 2 bölüm ayırır bu dövüşe ve sonuçlanır :D

Yakındır Mom'ın yenilmesi bence.
Ya birşey diyim mi ben tobiroppolar tek bölümde harcaninca bari who düşmez falan dedim sonra Jack düşmez dedim oda düştü tek bölüme. Sonra Queen ve king düşmez dedim yine düştü. Yani artık bu ad geldiyse maksimum 1040i görür Mom.

Heh bingo. @Feitan Bunu kesin düşünürler. Ama olayın kesinlikle Luffy ile alakası yok.
Yani zaten Luffy'e destek olmalıyız kafasında değillerdir :D. Adamlar savaşın ne kadar kritik olduğunu biliyorlar, çatı savaşının önemi belli. Kendileri kazanamasalar bile çatı savaşı bitene kadar tutmaları lazım. Tabi bunlar böyle konuşuyor ama diğer bölüm power up alıp Big Mom'ı paketlerlerse hiç şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık