Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyalamaya çalışmıyorlar.

Big Mom, " Canım böyle yanmayalı onlarca yıl oluyor. Luffy Law Kid bizi tahtlarımızdan indirmeye kararlı gibisiniz. " diyor.

Law " Gerçek tarihi öğrenmek istiyorsam senin gibi canavarları yenmem gerek. " diyor.
Kid " Kendimizi tutmaya gerek yok, tüm güç saldıraya geçiyoruz. Ne pahasına olursa olsun indireceğim. " diyor.

Yani ikisi de yenmek için savaştığını net belli etti.

Ve bilinene göre Mom ilk defa rakiplerini ciddiye alıp dövüşüyor. Bu adamlar şuan gerçekten iyi iş çıkarıyor.
B
Oyalamaya çalışmıyorlar.

Big Mom, " Canım böyle yanmayalı onlarca yıl oluyor. Luffy Law Kid bizi tahtlarımızdan indirmeye kararlı gibisiniz. " diyor.

Law " Gerçek tarihi öğrenmek istiyorsam senin gibi canavarları yenmem gerek. " diyor.
Kid " Kendimizi tutmaya gerek yok, tüm güç saldıraya geçiyoruz. Ne pahasına olursa olsun indireceğim. " diyor.

Yani ikisi de yenmek için savaştığını net belli etti.

Ve bilinene göre Mom ilk defa rakiplerini ciddiye alıp dövüşüyor. Bu adamlar şuan gerçekten iyi iş çıkarıyor.
BM bence daşşak geçiyor kadın olduğu halde
Law ve kid Younko alması mantık dışı
Hadi luffy ana karakterde pup lar Şelale
bunlar daha yc3 edemezken bir uyanış ile ne ara o seviyelere geldiler Kolsuz kid ve hasta doktor manganın neresinde yazıyor güç artışı hale ben anlamadım

Hatırlatmak için yazdım. Sanji, Law için sorun olur diyen insanlarda var, aksini iddia edenlerde.

Hem Sanji'yi niye sokmuyoruz kıstaslara ? Serinin başından beri, tayfanın en önemli savaş güçlerinden birisi. Çoğu tayfada tek kişi ön plana çıkmıyor. Bizim tayfada önce Zoro ve Sanji gelir sonra Jinbei-Franky diye gider. Temsil ettikleri güç farklı olmasa almayalım eyvallah. Sanji tayfanın hızlısıdır. Bir karakter için hız bunun antisi deniyorsa, burada Sanji'yi gönül rahatlığıyla konuşabiliriz. Üzülen, üzülsün.Bezen, bezsin.

O resimde Law'a Sanji ve Zoro birlikte dalıyor. :eek:

@Ölüm Cerrahı :gamyon:

Hatırlatmak için yazdım. Sanji, Law için sorun olur diyen insanlarda var, aksini iddia edenlerde.

Hem Sanji'yi niye sokmuyoruz kıstaslara ? Serinin başından beri, tayfanın en önemli savaş güçlerinden birisi. Çoğu tayfada tek kişi ön plana çıkmıyor. Bizim tayfada önce Zoro ve Sanji gelir sonra Jinbei-Franky diye gider. Temsil ettikleri güç farklı olmasa almayalım eyvallah. Sanji tayfanın hızlısıdır. Bir karakter için, hız bunun antisi deniyorsa, Sanji'yi gönül rahatlığıyla konuşabiliriz. Üzülen, üzülsün.Bezen, bezsin.

Franky Sanji ile kıyaslanmaz. Aynı şekilde şu an Law'da Sanji'den bu şekilde farklı ligte duruyor. Big Mom savaşını yenerseler her türlü tek başına Queen'i ya da King'i yenmekten çok daha büyük bir iş başarmış olacaklar. Şimdi Sanji ve Zoro kolay gibi yendiler diye lanse edilecek ama sonda bayılmaları güçlerini yine uzun süreli kullanamamaları böyle olmadığını gösteriyor. Vallahi ayrı ayrı Law'ın ve Kid'in uyanış ile yaptıkları ataklar benzer şekilde King ve Queen'i yener gibi duruyor zaten.

Franky Sanji ile kıyaslanmaz. Aynı şekilde şu an Law'da Sanji'den bu şekilde farklı ligte duruyor. Big Mom savaşını yenerseler her türlü tek başına Queen'i ya da King'i yenmekten çok daha büyük bir iş başarmış olacaklar. Şimdi Sanji ve Zoro kolay gibi yendiler diye lanse edilecek ama sonda bayılmaları güçlerini yine uzun süreli kullanamamaları böyle olmadığını gösteriyor. Vallahi ayrı ayrı Law'ın ve Kid'in uyanış ile yaptıkları ataklar benzer şekilde King ve Queen'i yener gibi duruyor zaten.
Duruyor duruyor, durmaz mı xD

B

BM bence daşşak geçiyor kadın olduğu halde
Law ve kid Younko alması mantık dışı
Hadi luffy ana karakterde pup lar Şelale
bunlar daha yc3 edemezken bir uyanış ile ne ara o seviyelere geldiler Kolsuz kid ve hasta doktor manganın neresinde yazıyor güç artışı hale ben anlamadım
Daşşak geçtiği için canı sıkılmış kendine ruh çekiyor ve ömründen ömür alıyor.
Bu arc her şey çok mantıklı bir bu mantık dışı.
Sade Luffy'si de değil dolusu var.

Sana da he he he he.

O resimde Law'a Sanji ve Zoro birlikte dalıyor. :eek:

@Ölüm Cerrahı :gamyon:
Dünden beri konuşuluyor. Yoruldum. :dd.d

Tartışılmaz bile.. Kral Haki kadar etki etti, Uyanış gücü tabi Kid ve Law çok rahat kullanamıyorlar
O ataklar Sanji ve Zoro'nunkilerden daha güçsüzdür ama yeterli olur bence. Sondaki Big Mom'ın girdiği modu gördük. Kid ve Law o halini yenerse Zoro ve Sanji'den çok daha büyük iş yapmış olacaklar. Ve bence bu ikisinin final atakları, Zoro ve Sanji'ninkinden net güçlü olacak.

Aslında 4 karakter de nihai güçlerini uzun süre kullanamıyorlar. Ama Law ve Kid bir kere kullandıktan sonra yine savaşmaya devam ettiler.

Franky Sanji ile kıyaslanmaz. Aynı şekilde şu an Law'da Sanji'den bu şekilde farklı ligte duruyor. Big Mom savaşını yenerseler her türlü tek başına Queen'i ya da King'i yenmekten çok daha büyük bir iş başarmış olacaklar. Sanji ve Zoro kolay gibi yendiler diye lanse ediliyor ama sonda bayılmaları güçlerini yyine uzun süreli kullanamamaları böyle olmadığını gösteriyor. Vallahi ayrı ayrı Law'ın ve Kid'in uyyanış ile yaptıkları ataklar benzer şekilde King ve Queen'i yener gibi duruyor zaten.
Yensin.Yenemez demedik ki. Benim bahsettiğim şey bambaşka birşey. Sonucunu görelim ona göre Law'ı Sanji'den ayırırız. WCI sonrası Law'ın, BM karşısında durabileceğine kim inanırdı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık