Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@sekar ben Marconun saldırı güxü çok uçarsa orantısız olur dedim. Şuanki gücü de az değil. King'in ateşi açıkken kan alıyor. Zaten çok yüksek olsa bu sefer diğer sağ kollar tırt kalacak

@sekar ben Marconun saldırı güxü çok uçarsa orantısız olur dedim. Şuanki gücü de az değil. King'in ateşi açıkken kan alıyor. Zaten çok yüksek olsa bu sefer diğer sağ kollar tırt kalacak
Dostum dediğine katılıyorum, bende aynı şeyi diyorum zaten. Meyvesinden ötürü savunması güçlü ama saldırı gücü düşük bu yüzden ancak savunma yapabiliyor dövüşlerde pek etkili olamıyor ve ortalıkta dolaşıyomuş gibi görünüyor diyorum. Bu yorumu attığım arkadaş "marco iş yapıyor ama yapmıyor gibi görünüyor bir şey eksik" yazmış, bende ona cevaben bunu söyledim. Eksik olan şeyin kral haki olduğunu söyledim.

Kral hakiside olsa çok güçlü olur haklısın, oda adama çok fazla savunma gücü verdiği için saldırıdan kısmış. Bu da odanın karakter tasarımıyla ilgili, karakter böyle tasarlandığı için savaşlarda ofansif icraatlar yapmıyor, bu da odanın suçu diyerekte sana ekleme yaptım.

Durum bu umarım anlatabildim 😀

Mom tarafının görünmesini isterdim ama asıl olaylardan önce ara bölümlerin bitmesi de olur tabi. Marco zaten Izo'nun yanında görünmüyordu. Muhtemel var olan ön görüşün gerçekleşmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık