Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O yüzden kıyaslıyorum.Queen’in anakonda tekniği çok ağır birşey böyle basit şeylerle kıyaslanamaz.Fuji’nin Sabo’ya yaptığı yatay yerçekimi yada Luffy’e yaptığı geçer bu tekniği.Onun dışında kalanlar basit hamleler.
Tamam öyle diyelim. Ondan zaten her türlü kurtulur da sen de yazdın. Thunder Bagua, yakın temastan yenilen kral hakili saldırı, yıldırımlar mı yoksa anakonda mı daha yıpratıcı ve çok ağır.

Tamam öyle diyelim. Ondan zaten her türlü kurtulur da sen de yazdın. Thunder Bagua, yakın temastan yenilen kral hakili saldırı, yıldırımlar mı yoksa anakonda mı daha yıpratıcı ve çok ağır.
Bu saldırılar daha ağır gibi duruyor ama onu bilemeyiz.Sanji’yi karton gibi katlamıştı yani yolda zor yürür hale geliyor.Law özel beden sahip değil yamuluması lazım ama o halini cerrahlık ve meyveyle düzeltebilir de orası belli olmaz Oda’ya kalmış.:bilmem:

Bu saldırılar daha ağır gibi duruyor ama onu bilemeyiz.Sanji’yi karton gibi katlamıştı yani yolda zor yürür hale geliyor.Law özel beden sahip değil yamuluması lazım ama o halini cerrahlık ve meyveyle düzeltebilir de orası belli olmaz Oda’ya kalmış.:bilmem:
Şuna katılıyorum. Ayak üstü kendini ameliyat etmişti. Bahse varım öncesinde yazdığım 3 saldırıyı yememiş olsa sitede bu saldırılara karşı konuşulduğunda Law'ın beyni fışkırır derlerdi. Adamın dayanıklılığını zayıf görüyorlar da sanılan kadar zayıf hiç değil. Nelerin altından kalkıp savaşmaya devam ediyor.

İstediğini görmek böyle bir şey demek :D

Boundman için yer yer gözlem fakiri ve yavaş kaldı evet.Aynı g4ü gördük Cracker ve Kata karşısında.

Çok üst düzey bir gözlemi yok King'in de.
Dof ya da King gözlem fakiri değil.Hızı sadece gözlemle açıklamaya çalışıyorsun. Hız gözle görünemeyecek şekilde belirtiliyor çoğu zaman. Rakibi gözlemiyle ''birlikte'' hızıylada başa çıkabilirse Luffy'ye karşılık verebiliyor.

Formların,saldırıların,karakterlerin hızını göstermek için resmediyor.Senin anlamadığın olay şu Dof için g4 görünmez gibi geliyor Kata için değil.Queen karşısındaki Sanji de bundan farksız.Queen'in çapı yok çünkü.Kizaru'ya tepki veremeyen bizimkiler varken,Ray ne kadar rahattı ordan bile anlaman lazım.
Sanji ilerde şu hızını Kizaru karşısında gösterse Kizaru böyle Queen gibi çaresiz olmayacak.Oda'nın bunu 50 kere göstermişliği var.

Sanji'nin bunu uzun süre yapmasının sebebi harekete devam etmesi.Luffy ya da Zoro saldırılarda ya da sıyrılmalarda kullanıyorlar.Sanji bildiğin İchigo'nun Byakuya'ya yaptığını yapıyor.
Cracker karşısında da Luffy bir anlık kayboluyordu mesela.Sonra çat diye önüne bisküvi asker çıkıyordu. Biz Luffy'nin kaybolduğunu görüyorduk. Katakuri karşısında da kullandı bunu. Katakuri ise gözlemi ve hızı sayesinde başa çıkıyordu g4'le.

Dostum kendin çalıp kendin oynuyorsun.İfrit vuruşlarına adamın kafasına vurarak başlıyor Sanji.Queen'in haberi yok kadını öldürmeye gidiyor o sırada.İfriti hem kendin argüman olarak söyleyip çaresiz kalınca lafını döndürmene gerek yok.

Sanji İfriti hız kullanarak yapıyor sanıp yazıyorsun yahu sen daha :D
Kafasına vurmuyor Sanji boynuna vuruyor. Nerede olduğundan hiç bir zaman haberi olmuyor. Öncesinde Sanji'yi görse, çok hızlı bununla başa çıkamam dese kıza vurmaya gitse anlarım dediğini. Bu Beyazsakal, Akainu'ya arkadan saldırıyor demek gibi birşey.

Evet. Sanji İfrit'i hızla yapıyor. Burada ısıyı arttıran tek faktör hız. Bu ısıya dayanmasında ise haki ve exoskeleton rol oynuyor. Söyleneni işine göre anlayan kndi çalıp oynayanda sensin.

İkiside savunma tekniği.Futbol ile basketbol birbirinden farklı diye ikiside spor sayılmıyor mu sana göre ? Logia savunması dediğin şeyin asıl değeri yeni dünyada hakili ataklara karşı yapılabilmesi.Birisinde gelen atağa karşı yerini değiştiriyorsun,birisinde saldırının geleceği yeri boşa çıkarıyorsun.
Hakiyle vurduğun zaman logia savunması çalışmıyor ise çok şey değişir. Diğer sporları karıştırmaya gerek mi var ? Boks'ta rakibinden sıyrılıyor denir. Gardını alıyorsa savunuyor denir.

Shambles'ın bir savunma olmadığını bari kabul et artık ya. Her konuda zıtsın arkadaş bana karşı. İşi gücü bıraktım seninle tartışıyorum bende. :(

İ Law Dressrosa'da staminası düşmüş iken Dof'un darbelerini aldı.Trollemeyi bıraksan iyi olacak gerçekten de.Adam haki basıp sicim tankladı,kurşun yedi beden değiştirdi,kolu kesildi devam etti.Law çok dayanıksız bir adam gibi algı yapıyorsun bide.Aynı Law çatıda Linlin'den yıldırım,Kaido'dan 2 kere bagua yedi,Prometheustan yediği saldırı da var öncesinde.
Adam bilincini bile kaybetmiyor.Savaş dışı kalmaktan kastın darbe yiyip yerde yatmak herhalde.Zoro'nun kemiklerinin de hangi saldırıda kırıldığı da malum.Hakai tanklayıp+ashura ile kendini zorladı+bagua yedi herif.Yine de bilinci yerindeydi.
En başından beri bu dayanıklılığın Wano'da ortaya çıktığını söylüyorum. Önceden yoktu böyle birşey. Wano başında Luffy'nin tek yediği saldırılara Law dayanacak deseydin linç yerdin burada.

Luffy'de o zaman kadar yardımlarını kabul etti. Anladıki bunlardan birşey olmaz. Siz bırakın bizi başbaşa dedi.

Dressrosa'yı baştan oku,çatı savaşını da.Law neleri tanklamış diye kendin gör.Cracker gibi yaptın adamı sırf meyvesi ön planda diye.
Kolu kesik dolaştı sanki.Doktor yeteneklerini kullanıp dikti devam etti. Law'ın varı yoğu meyvesi başka bir yeteneği yok. Dof ile birbirlerine vuruyorlar Dof'a hiç birşey olmazken Law'a bakıyoruz, kötürüm bir şekilde uzanıyor yerde.

Queen'in kaptanı+kaptanının dengiyle yaptığı saldırıya dayanan adamı mı paramparça ediyor Queen'in çapsız saldırısı xd.Law'a da bir nane yapamaz o atak.Perde ile bloklar ya da shambles ile sıyrılır.
Sen aç seriyi baştan oku bence. Herkesi Luffy gibi lastik sanıyorsun hehalde. Law'ın, Zoro ve Sanji normall bir insan bedenine sahip olduğunu farkedememişsin daha.

Son düzenleme:
Şuna katılıyorum. Ayak üstü kendini ameliyat etmişti. Bahse varım öncesinde yazdığım 3 saldırıyı yememiş olsa sitede bu saldırılara karşı konuşulduğunda Law'ın beyni fışkırır derlerdi. Adamın dayanıklılığını zayıf görüyorlar da sanılan kadar zayıf hiç değil. Nelerin altından kalkıp savaşmaya devam ediyor.
Köpek gibi dayanıklı be kalıbına baksan ölür gider dersin :D ama Luffy gibi zurnaya bayılmazdı.Dof ailesi iyi yetiştirmiş çocukken duvardan duvara vurmuşlar dayanıklı olmuş.Rosi bile dövüyordu kaldırıp aşağı atmıştı dayanıklı olmasın da napsın.

Sen aç seriyi baştan oku bence. Herkesi Luffy gibi lastik sanıyorsun hehalde. Law'ın, Zoro ve Sanji normall bir insan bedenine sahip olduğunu farkedememişsin daha.
Herkesin o saldırıyı Sanji gibi direkt bedenine alacağını düşünmek çok enteresan bir bakış açısı.Law'ın meyve yeteneğiyle o saldırıdan kurtulması 1 saniye,bloklaması 1 saniye.Zoro'nun gorilla,ashura gibi teknikleri var.Herkesi p.upsız ezik Sanji sanıyorsan o ayrı tabii.

Dof ya da King gözlem fakiri değil.Hızı sadece gözlemle açıklamaya çalışıyorsun. Hız gözle görünemeyecek şekilde belirtiliyor çoğu zaman. Rakibi gözlemiyle ''birlikte'' hızıylada başa çıkabilirse Luffy'ye karşılık verebiliyor.
Dof ya da King üst düzey gözleme sahip karakterler değiller.Hıza karşılık kullanabilen bir şey gözlem haberin vardır umarım.Rakip senden çok daha hızlıysa ve üst seviye gözlemin yoksa adamı hissedemezsin,sana görünmez gibi gözükür defalarca kere örneği olan bir şey bu da.Mangayı inkar etmeye bayıldığın için anlamaman normal ama.

Cracker karşısında da Luffy bir anlık kayboluyordu mesela
Luffy Boundman'in hızıyla hiçbir zaman Cracker'a blitz atamadı.Cracker'ın hızı ve gözlemi iyi seviyede çünkü.

Biz Luffy'nin kaybolduğunu görüyorduk. Katakuri karşısında da kullandı bunu. Katakuri ise gözlemi ve hızı sayesinde başa çıkıyordu g4'le.
Evet gözle görülmeyecek gibi duran Luffy'ye tekmeyi yapıştıran Katakuri idi.Gözle görülmeyecek kadar hızlı hareket edebiliypr op karakterleri ama bu sandığın gibi vurulmaz kılmıyor.

En başından beri bu dayanıklılığın Wano'da ortaya çıktığını söylüyorum. Önceden yoktu böyle birşey. Wano başında Luffy'nin tek yediği saldırılara Law dayanacak deseydin linç yerdin burada.
Law Dressrosa'da zaten dayanıklı olarak gösterilen birisiydi.Oden'in tek yediği yerde herkesin tek yemesi gerekirdi.Kinemon'un kafaya çift el h.hakili balyoz yiyip bayılmayı devam ettiği arc bu.Law da getirisini aldı işte.
Kafasına vurmuyor Sanji boynuna vuruyor. Nerede olduğundan hiç bir zaman haberi olmuyor. Öncesinde Sanji'yi görse, çok hızlı bununla başa çıkamam dese kıza vurmaya gitse anlarım dediğini.
Senin başta ne dediğinden bile haberin yok.Queen İfrite karşı neden savunamadı kendisini diyen başta sensin.Adam Queen'in kafasından üstünden saldırıyor,sonrasında da komboya devam ediyor.Queen p.up öncesi Sanji'ye bile yer yer tepki gösteremeyen bir adam.Burdan Sanji'ye pay çıkarıyordun sen bide.Zoro da Queen'e tur bindirecek hız konusunda King'i blitzledi kaç defa.Zoro evrenin en hızlı adamı falan galiba.King'in gözlemi de daha iyi fodder Queen'den.

Evet. Sanji İfrit'i hızla yapıyor. Burada ısıyı arttıran tek faktör hız. Bu ısıya dayanmasında ise haki ve exoskeleton rol oynuyor. Söyleneni işine göre anlayan kndi çalıp oynayanda sensin.
Adamın panelde söylediğini bile yanlış anlaman şahane.İskelet+b.haki kullanırsam daha da sıcak alevlere ulaşırım diyor.Luffy Kong Gun'ı momentum olmadan atamaz de dersin sen :D Adamın o alevlerinin sebebini hıza bağlamıştın bide.Adam havada durduk yerde yapıyor ifriti :hhh:
Hakiyle vurduğun zaman logia savunması çalışmıyor ise çok şey değişir.
Logia savunması çalışıyor doğru ellerde.
Boks'ta rakibinden sıyrılıyor denir. Gardını alıyorsa savunuyor denir.
Bu adamlar boks yapmıyor yalnız.Logia savunması örneği işine gelmiyorsa denecek bir şey yok.

Bu Beyazsakal, Akainu'ya arkadan saldırıyor demek gibi birşey.
Arkadan saldırdı zaten.

Her konuda zıtsın arkadaş bana karşı. İşi gücü bıraktım seninle tartışıyorum bende
Her konuda yanlışsın çünkü.

Kolu kesik dolaştı sanki.
Kesilmiş koluyla Trebol'u yendi adam :hhh:

Doktor yeteneklerini kullanıp dikti devam etti
Dikse ne olacak adamın canı yanmıyor mu ? Adamın doktorluk yetenekleri Fuji+Dof'a karşı ne yarar sağladı mesela ? Herifin staminası meyve kullandıkça azalıyor diyorum.O haliyle Dof'la köprüde de,sarayda da dövüştü.Adam sanki denizci eriydi de Wano'da bu seviyeye çıkmış gibi anlatıyorsun sen.Hayır Vergo karşısında da gördük Law'ı.
Law'ın varı yoğu meyvesi başka bir yeteneği yok.
Varı yoğu meyvesi olan adam bagua yiyor devam ediyor,kollarına b.haki basıp Doffy'nin sicimlerini blokluyor :hhh:

Dof ile birbirlerine vuruyorlar Dof'a hiç birşey olmazken Law'a bakıyoruz, kötürüm bir şekilde uzanıyor yerde.
Doffy o arc içerisinde Sanji'yi adam yerine koymamış bir adam.Bırak da Law'ı da yensin.Law da shit diff yemiyor aynı Dof'tan.

Kolu kesik dolaştı sanki.Doktor yeteneklerini kullanıp dikti devam etti. Law'ın varı yoğu meyvesi başka bir yeteneği yok. Dof ile birbirlerine vuruyorlar Dof'a hiç birşey olmazken Law'a bakıyoruz, kötürüm bir şekilde uzanıyor yerde.
Bu ne biçim yorum şekli. :// Sanji'nin de varı yoğu tekmeleri başka yeteneği yok diyeyim de boşa gitmesin.

Ha ufak bir hatırlatma; kılıç ustalığı, dövüş ustalığı, silah ustalığına sahip. Meyvesiz çok şey yapar diye iddia etmiyorum fakat meyvesiz de yetenekleri var. Doffy ile tekmede tokuşturdu bu adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık