Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan yer değiştirme bunda iç hasar bunda bölme bunda ruh değiştirme bunda bütün bunların kombiniyle alemlere akmak gene bunda arkadan saplayacak tabi ben de öyle yapardım yerinde olsam.
Güzel saldırılar atıyor ama Dof'a attıkları olsun, Bigmom'a attıkları olsun hatta Kaido. Daha 1v1'de iyi iş yaptığını görmedik.

Bu pozisyonda Zoro olsa çok daha kötü vurabilirdi Mom'a :bilmem:

Şunu ne zaman görsem aklıma bisiklet sürerken ta tı tı tıt tıt tıt tıt taaa diye ıslık öttüren kekolar geliyor
Güzel saldırılar atıyor ama Dof'a attıkları olsun, Bigmom'a attıkları olsun hatta Kaido. Daha 1v1'de iyi iş yaptığını görmedik.

Bu pozisyonda Zoro olsa çok daha kötü vurabilirdi Mom'a :bilmem:

1 vs 1'de de köpek gibi iş yapar illa bir kere denk getirir içten vurduğu için ölümcül oluyor verdiği hasar. Konu BM hayvanı oldu mu hangi saldırının nasıl etkisi olur bilemiyorum. İç hasar vermek en mantıklısı gibi.

Şunu ne zaman görsem aklıma bisiklet sürerken ta tı tı tıt tıt tıt tıt taaa diye ıslık öttüren kekolar geliyor

1 vs 1'de de köpek gibi iş yapar illa bir kere denk getirir içten vurduğu için ölümcül oluyor verdiği hasar. Konu BM hayvanı oldu mu hangi saldırının nasıl etkisi olur bilemiyorum. İç hasar vermek en mantıklısı gibi.
Yaptığını görmedik işte yapsın sonrasına bakarız :bilmem:

Nasıl göreceğiz Red, Luffy haricinde hangi karakterin kaç kere adam akıllı dövüşünü gördük ki? Yeteneklerine ve yaptıklarına bakarak kafanda canlandır işte.
Bigmom'a yapsın. Odak noktası olsun karşı karşıyayken yapsın mesela şu hareketi. İlla 1v1 atmasına gerek yok.

Mesela Kid ile birlikteki dövüşünde bile Law yancı rolünde hala, ben yanlış mı okuyorum yoksa xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık