Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid bence gayet yaygaracı görünüşüne rağmen aynı Law gibi içine kapanık bir karakter. Franky'nin robotu gördüğünde gözlerinin parladığı bir fan yapımı vardı. Ben bayağı sevmiştim. Aynı şekilde şu anda "Dövüşümü mü izlemeye geldiniz?" tarzı kendini öne atan bireysel sözler eden Kid bir süre önce 2 novaya ortaklık teklif ediyordu. Ama baktığımızda ihanet sonucunda aşırı sinirlenmiş ve deminki gibi sözler etmişti. Şu an düşündüm de Kid bence o ortaklıkta aradığı şeyi Luffy ve Law ile kısa süreli dövüşünce buldu. Çatıdan da gönüllü indi hatta. Sağ koluna smile yedirenler yerine Bm'nin peşinden gitti. Bence Kid sadece Luffy ve Law'a güveniyor şu an. Gitmesine izin vermemesi de bence pek iyi bir diyalog değil ama karakteri cidden dediğim tarzdaysa işlenişini çok beğendim.
Kid'in çok derin işlendiğini görmedik. Ama az çok hissettiriyordu duygularını saklayan bir karakter olduğunu. Salt kötü izlenimi hiçbir zaman veren bir karakter olmadı.
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Sakin görünmemek için bağırıyor gibi sürekli. Geçmişiyle ilgili olabilir.

Kid'in çok derin işlendiğini görmedik. Ama az çok hissettiriyordu duygularını saklayan bir karakter olduğunu. Salt kötü izlenimi hiçbir zaman veren bir karakter olmadı.
Öyle değildi tabi. Sabody'de de az çok belli ediyordu. Wano'daki savaştada Udon'daki Luffy'nin hareketi olsun, Zoro'nun hareketi olsun etkilemiştir, senin de yazdığın gibi. Benim karşı olduğum arkadaş olarak görmesi değil. Kid'i, Law'ın konumuna sokma ihtimali. Law gibi D başka bir fırtına yaratacak diye onu izleyecek, o fırtınanın arkasında duracak birisi değil.

Son düzenleme:
Zoro ölecek ama Trao ameliyat ile kurtaracak teorileri vardı, şu Zoro ölecek bölümü için. Oralar geldi geçti ama şimdi yine bir fırsat doğdu. Trao Linlin savaşında neredeyse ölecek kıvama gelirse zaten ölüyorum diyerek ameliyatı Zoro üzerinde kullanabilir. Ölümsüz bir Zoro ilgi çekici olur hikaye açısından.

Çocukken herkesin gıptayla baktığı spesifik kişiler olurdu. Herkes aynı mahallenin çocuğuydu, akrandı ama o kişiye gelince yer yerinden oynardı. Aynı kişiler gelecekte bu duruma saçma olarak bakar, çocukluklarına verirlerdi ama içten içe de kabullenmişlerdi. Luffy de o gıpta edilen, akranlarının kabullenilmiş çaresizliği.

Tertemiz Luffy fanlığı bee.

Bak Zoro ve Azrail kısmı bana hiç geçmedi, çünkü bölümde Zoro yok. Zoro içim çok zorlu VS olsa bölüm onun üstüne olsaydı, anlık bilincini kaybettiğinde öyle bir şey görseydik içine çekerdi. Choppi desen ilaç vb, kesin ileri ki adada Zoro dezavantajı olacak, ona alt yapı yok eğer alakası yoksa sahne doldurdu.
Yamato renk katıyor. Law ve Kid tayfası bana kusma hissi uyandırdı. Korsan olarak kid katliamlarıyla ünlü, law desen 500 kalp vermişti shichi olmak İçin. Kaptanlarına yardım etsinler de çok ağlaklar ya.

Naruto da Sarutobi ateşin iradesi diye söyler Oruçu tutar, insan gaza gelir. Anbular karşı atağa geçer. Ana karakterin önünü açar. Bir sürü seri de bir sürü örnek veririm ama ana karakter rakibi olan kişi bunu yapınca geçmiyor. Sasuke ya da Neji düşün ben seni burada tutacağım diyor çünkü naruto kazanacak. Yonkou desen ayrı saçma, mom ilk tanıtıldı psikopat acımasız kadın, şarkılı manyaklık o korku havası gitti. Boss seviye karakteri niye bu kadar karikatürize edersin ki, buna uygun durumlar olur ama hep öyle gitmez. Kaido hadi novaları ezip hapse atıyor tayfasına katıyor ya da önemsemiyor ama Mom işlerini bitirmek yerine arkasına dönüp gidiyor, kadına hasar vermişler canı yanmış, tekleyip gitse önemsemez anlarım ama law kid bunu tutmayı başarmış artık ciddi olacaksın orada ya da kid law yerde çizmeyeceksin, yere düştülerse araya tayfası girince kaçırsın onları, sırf luffy için epik ortam yaratmak için onları düşürüp sonra ayağa kaldırıp seçilmiş çocuğa atıf yapılmaz.
Kişisel görüşlerin önemli değil ki burada. Verdiğin cevap sanki bu iki ninjaya yönelio bölümmüş izlenimi veriyordu o yüzden öyle düzeltme sebebi gördüm.

Zoro ölecek ama Trao ameliyat ile kurtaracak teorileri vardı, şu Zoro ölecek bölümü için. Oralar geldi geçti ama şimdi yine bir fırsat doğdu. Trao Linlin savaşında neredeyse ölecek kıvama gelirse zaten ölüyorum diyerek ameliyatı Zoro üzerinde kullanabilir. Ölümsüz bir Zoro ilgi çekici olur hikaye açısından.
DnS'in Law fanı oluş hikayesi..

Mıktanıs yaptığı zaman Kid kendide çekiliyor. Law'a kurtar beni demişti. O sıra yapıştırır o da şok dalgasını.
Onu koca ananın yakınında olduğundan moloz altında kalmayalım diye söylemişti sanki öyle anladım ama bakarım tekrardan.:good:
Law çarpacağı anda Kid ile yerini değiştirip kendisine de yedirebilir o metalleri. Shambles anlık gerçekleşen bir şey ama metallerin çarpma süresi olacak. Kid eğer hızlı tepki verebilirse meyve gücünü iptal eder. Bunu yapabilecek potansiyeli de var Law'ın.
Belki ama sanmıyorum.Çünkü mıknatıs olayı güdümlü füze gibi nereye gidersen git takip ediyor başkası arada kalır mı bilmem.

Trao Zoro'ya günahını vermez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık