Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro: m......m bu ne
Brook: Ben Azrail canını almaya geldim!
Zoro: Lan!!??
Chopper: Öğğğğğ gerçekten ölüyor doktor çağırın bir dakika doktor benim!
Brook: Ahahahahahah olm benim lan benim mal
Zoro: Lan şerefsiz bi s.
Brook: Ahahah yüzünü görmeliydin, neredeyse skdlofpflt

Bence anlamsız olur durup dururken. Brook neden eşek şakası yapsın ki? O pelerin ve silah ne alaka eşek şakası değilse? Tamam mizah falan da onun da kendi içinde mantığı olması gerekir.
King: Zoro kılıç ile olan tüm seceresini çıkarırken ben de izliyim.

Bak bu mücadelenin sonucu 5 kage vs Madara'nınki gibi olur. Onlar da büyük konuşup "burayı bize bırak" demişlerdi, peki sonuç neydi? Burada da bir benzeri yaşanır.
Bence yonkou yeteri kadar Madara oldu zaten. Bm bu saatten sonra bir terliğiyle Law'ı diğer terliğiyle Kid'i alsa boşşşşş. Oda BM'nin selasını her anlamda okumuştur. Hepimize geçmiş olsun.

Yani Law'ın hareketleri neysede Kid hareketleri nedir ya koskoca BM yi düşürecem diye şekillere bak dıştan hiç bir şey işlemeyen kadını metal kalasmalı düşürtücen ? valla pes ya

Ama Lawın hareketleri güzel.

Zoro da burda bizden başka ancak Azrail racon keser modundaydı, Azrail geldi bakalım nolacak :D

Wano'da iki Yonko düşmezse nickimi değiştiririm.
En başta bunlar nasıl düşecek BM kesinlikle gidecek adasında bir olay olacak kaido yalnız kalacak şekilde düşünüyordum.
Kaido’yu bu kadar nova indirir düşüncesi vardı bende ama şimdi tamamen ters köşe olduk, hurdacı o kadar vasıfsız kaldı ki anlatamam veyahut biz çok yüksek tuttuk beklentiyi kid için.
Geçen arc doflamingodan Tokat yiyen genç şimdi yonko’ya öldürücü bir darbe atıyor bu kadar net bir şekilde serinin içine etti oda, bir çok tutarsız şey var bu da seriden soğumamıza sebeb oluyor ki korktuğum şey başımıza geliyor OP’in sonu da GOT gibi olacak. Verdiğim yıllara mı üzüleyim yoksa saçma sapan serinin ilerlemesine mi bilemedim. Üzücü bir durum.
Yeminle zoro olmasa şu op’i bırakırım net.

Aslında bir önceki bölümlerde yenmek istediklerini de net şekilde belirttiler. Doffy, Law'ı öldürmek için hareket ederken Luffy " Bunun için önce beni öldürmen mi lazım beni geçmen mi lazım " ne demişti. Burada da çatıya çıkmak istiyorsan bizi öldürmen gerek diyorlar kısaca.
İnşallah dediğin gibi olur Luffy Kaido'yu yener ve bu ikisi yenilirse hoş olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık