Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1038: Kid ve Law, Koca Ana'ya Karşı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    244
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoronun karşısına dikilen hayali birşey gibi yada gerçekten azrail geldi gibi gösterip zoro direnecek ve ölme vaktim gelmedi gibisinden sonra ayılacak.Franky reis kucaklayıp götürür sonrasında.İzo cp ajanlarıyla mücadele ederken kim yardıma gidecek ulan usopp tam zamanı göster kendini artık işte yada jinbe reis gelebilir.Law ve kid tarafına söylecek lafım yok plotun dibine dibine vurmuşlar artık big mom böyle görmek o kadar üzücü bir durum içine etti kadının 2 arctır.Asıl savaş fuku ve raizo arasında.Ateş bacayı sardı fukuda bakalım.Raizo sen yanıyorsun çok fena nasıl bir irade var aynı iradeyi fuku ne kadar gösterebilecek.

Son düzenleme:
Kid kontrol ettiği metallere Kral Haki yükleyemez mi acaba ya?
Böyle bir şekiller verip onu kontrol edip adamlara girmesi ilginç geliyor bana, meyvesi ile uzaktan dalga ve kontrol ettiği metallerin şeklini değiştirerek üzerine bir de kral haki yüklese güzel olur.
Yap şu adamı Magneto gibi olsun bitsin, millet aa Magneto'nun aynısı diyecek diye mi çekiniyor Oda ne.
Law'ın meyvesine göre Luffy'nin meyve gelişimine göre Kid çok geride kalmış geliyor bana halen, boğa yapıp kafa attırmak ne yav, he üzerine Kral Haki eklese içeriden patlatsa etse yine anlayacağım ama ne bileyim garip.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık