Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şaka maka çaylak Luffy yonkular içindeki en güçlü kişi olan Kaido'yu Gear kullanmadan tutuyor hala aklım almıyor.Üstelik Kaido en güçlü modunda yani hibrit modda. Neredeyse meyvesini kullandırmadan yendirecek oda efendi. Bu kadar büyük torpil umarım serinin dinamiklerini bozmaz.Çünkü Luffy Kata karşısında Gear 4 le bile ölümün kıyısına geldi. Bu durum can sıkıcı olmaya başladı.:artiz:
Reyiz su an hem gelişmiş b.haki hem gelişmiş h.haki kullanıyor herhalde. Kaido da olmayabilir gelişmiş b.haki.

Şaka maka çaylak Luffy yonkular içindeki en güçlü kişi olan Kaido'yu Gear kullanmadan tutuyor hala aklım almıyor.Üstelik Kaido en güçlü modunda yani hibrit modda. Neredeyse meyvesini kullandırmadan yendirecek oda efendi. Bu kadar büyük torpil umarım serinin dinamiklerini bozmaz.Çünkü Luffy Kata karşısında Gear 4 le bile ölümün kıyısına geldi. Bu durum can sıkıcı olmaya başladı.:artiz:
Üç hakide de çok iyi seviyede şuan,zaten kral haki ekleme olayı seni,yerin 7 kat dibinden alıp,arşa çıkarıyor öyle bir güçlendirme.

Bide Luffy modlarını ne kadar kullanmazsa o kadar iyi,çünkü her bir modunun ona dezavantajı oluyor.

Dövüşün sonlarında kulanacaktır modlarını.

Hatta uyanış ve ya yeni bir mod bile açabilir.

Robin kaçıralacak büyük ihtimal. Böyle bir konu gündeme gelmezdi yoksa. Hem zamanında Robin'in ne kadar önemli olduğu vurgulandı defalarca. Bu şartlar altında rahatça ortalarda dolanması saçma oluyor. Kayıp yüzyılı Robin aydınlatacaksa, birilerinin peşine düşmesi lazım artık.

Bu seride her zaman, birini kurtarma üzerine döndü senaryo. Serinin mevcut durumuna baktığımız zaman bu role en uygun kişi Robin.
Ayrıca Robin'in kaçırılmasıyla bir çok karakter de olaya dahil olur.

Kim bu karakterker:
Dragon, Shanks, BB, Hükümet

Oda için şu anlık en uygun yol, Robin'in kaçırılması. Yoksa bu kadar karakteri tek tek işlerse seri bir 15 yıl daha sürer.
Ama... Elbaf 😢

Marco'nun arc başında gördüm dediği karartı açıklanıyor sonunda. Gölgenin sahibinin yıllardır görülmeyen dev bir efsane olduğu söyleniyor. O dev hasırşapkanın sahibi olabilir gölgenin sahibi. Bahsedilen uyanış da sanki meyve uyanışı değil de asırlardır uyuyan efsanenin uyanışı gibi. @Capori'nin youtube da joy boy devdi diye teorisi vardı o gerçek olabilir. Keşke gelen dev joyboy olsa da luffy'ye reankarnasyon olayı yüklenmese. Tabi ki yine silüet görünecek. Gerçi görünüşünü değil kim olduğunu merak ediyorum. Kim olduğunu söylesin o gölgenin, hiç çizmese de olur.

Marco'nun arc başında gördüm dediği karartı açıklanıyor sonunda. Gölgenin sahibinin yıllardır görülmeyen dev bir efsane olduğu söyleniyor. O dev hasırşapkanın sahibi olabilir gölgenin sahibi. Bahsedilen uyanış da sanki meyve uyanışı değil de asırlardır uyuyan efsanenin uyanışı gibi. @Capori'nin youtube da joy boy devdi diye teorisi vardı o gerçek olabilir. Keşke gelen dev joyboy olsa da luffy'ye reankarnasyon olayı yüklenmese. Tabi ki yine silüet görünecek. Gerçi görünüşünü değil kim olduğunu merak ediyorum. Kim olduğunu söylesin o gölgenin, hiç çizmese de olur.
Gelen kişi benim 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık