Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy için artık Teach rakip falan değil. Luffy g4 olmadan Kaido'ya kafa göz giriyor. h.haki ile meyvesiz gömer geçer yoksa lastik meyvesi gerçekten çok op olduğu için önemli mi diyorsun?
Hiçbir zaman tam olarak haki>meyve veya haki<meyve olmadı benim için. Luffy h.haki gömer diyorsun da karşıda da belki h.hakiye bile rahmet okutturacak kadar güçlü bir deprem meyvesi var. :D Dahası Teach'te de h.hakinin çıkacağını düşünüyorum. Etkin şekilde kullanabilir mi bilmiyorum ama çıkacaktır.

Hiçbir zaman tam olarak haki>meyve veya haki<meyve olmadı benim için. Luffy h.haki gömer diyorsun da karşıda da belki h.hakiye bile rahmet okutturacak kadar güçlü bir deprem meyvesi var. :D Dahası Teach'te de h.hakinin çıkacağını düşünüyorum. Etkin şekilde kullanabilir mi bilmiyorum ama çıkacaktır.
Teach'de ilk başta olmayan h hakinin artık çıkması da rezillik. Zoro'nun olayı bile çok geç oldu.

Oda yaşlandı artık, öyle kalitesiz yazıyor ki dönüp iki kere okusa bütün seriyi ateşe atar xD

Gerçekten var mı böyle bir beklentin yav? :( Son derece vahşi ve kanlı geçmesini beklediğimiz Wano arcının hali ortada. Yonkou dehşeti yaşarız diye beklerken bir de baktık ki asıl onlar dehşeti yaşayan taraf olmuş. :/
Yonkoular rezil oldu ama bunlar dahi sonradan planlanan iki yonkou. Asıl düşman baştan beri Teach ve hükümet. Bunlara iyi hazırlık yapmıştır bence. Serinin sonunda uzuv kaybı gibi şeylerin olabilme ihtimali biraz daha yüksek. Hikaye artık çok devam etmeyeceği için sıkıntı oluşturmaz, okuyucuyu da şaşırtmak için yapılabilir bir şey. Teach meyveyi iptal edeceği için normalde Luffy'e verilemeyen tarzda hasarlar verebilir. Kemikleri zaten kırılacaktır deprem yumruğunu yiyince ama daha ileri bir şeyler de yapılabilir. Luffy'nin bir yerini koparmak da pek mümkün değil. Koparsa değişik olur.

Teach'de ilk başta olmayan h hakinin artık çıkması da rezillik. Zoro'nun olayı bile çok geç oldu.

Oda yaşlandı artık, öyle kalitesiz yazıyor ki dönüp iki kere okusa bütün seriyi ateşe atar xD
Teach çakalında kral haki vardır ya da yoktur diyebileceğimiz bir durum olmadı ki ama. Zaman atlaması öncesinde kimsenin doğru düzgün haki kullandığını bile göremedik. :/ Bence Teach'in misyonuna oldukça uygun bir güç bu ama bakalım artık belli de olmaz.

@Rika
Planlamalık bir şey yok ki be Rika. :D Alt tarafı şu savaşları biraz daha acımasız ve kanlı çizecekti o kadar. Tercih meselesi resmen. Savaştan iki gün sonra;

-Ufff olm bu Wano savaşı acayip kanlı geçmiş ha!
-Harbi mi lan kimler öldü kimler gazi oldu?
-Şey ıııı... Kiku'nun kol gitti, Kinemon'u da tükürükle yapıştırdılar xD

uuuu korku hikayesi gibi resmen kanım dondu okurken. 😌

Son düzenleme:
Gibson kan bile kusturmuyor. Killer'in saldırısı kan kusturuyor mesela sonrasında. Gibson bir nevi suplex saldırısı. Kaido bir suplex saldırısıyla hasar alır mı ya. Kündeye getiriyor sadece. Adam tınlamıyor bile. :ehe:

Böyle rezalet bir meyvesi varken tek çaresi ileri seviye kral haki kullanması. Uyanış açmadan hasar bile veremiyor. Suratını bastırıyor. Bm iki sallıyor kafasını kendine geliyor. Saldırıları da tam çapına uygun. :D
İleri silahlanma olmasa Gear4ü de pek tınlamıyor Kaido bu mu ölçüt yani :/

İleri fatihin hakisiyle Gear3 İmparatora işleyecek seviyeye geldi. İleri fatihin hakisiyle Punk Gibson neden olmasın... Inuarashi mesela Kaidoya kılıç sapladı, Nekomamushiyse sadece patisiyle geçirdi... Her saldırıyı Kaido üzerinden değerlendirmemek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık