Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önden önden heyecanlanmak istemiyorum. Görmem lazım. Daha sonuçlanmadı bide faka basmayalım. Olduğunda zevklenirim. :D
Yaşlıların konuştuğu meyve ope ope olmasa da net güzel şeyler çıkar. Oda'nın kafası Law'ın meyveye gelince çok çalışıyor. Adam meyveyi serideki çoğu karakterden daha iyi ve detaylı işlemiş. Daha yeni çok şey görürüz bu meyveden :D

Acaba 5 elderin bahsettigi şeytan meyvesi O tama nin kibidangosu olabilir mi merak ediyorum.Cunku savasin seyrini değiştiren bu meyveydi

Son düzenleme:
Yaşlıların konuştuğu meyve ope ope olmasa da net güzel şeyler çıkar. Oda'nın kafası Law'ın meyveye gelince çok çalışıyor. Adam meyveyi serideki çoğu karakterden daha iyi ve detaylı işlemiş. Daha yeni çok şey görürüz bu meyveden :D
Tıp alanına ait bir meyve olduğu için olan kavramlardan binlerce teknik çıkar aslında da işte. Oda'nın hangi tıbbi tedaviyi uygulamak istediğine bakıyor. :dd.d Sayesinde kullandığı tekniklerden tek tük bilgi sahibi oluyorum. Hematemez nedir bilmezdim artık biliyorum. :oleyo2:

Luffy aşırı güçlü oldu olmadı böyle. Yani bu herif akainu ile yahut karaksakal ile çarpışacak daha. Mantıken onların daha da güçlü olması lazım geliyor ki bu saçmalık boyutuna eriyor güç skalası bakımından o_O

Luffy aşırı güçlü oldu olmadı böyle. Yani bu herif akainu ile yahut karaksakal ile çarpışacak daha. Mantıken onların daha da güçlü olması lazım geliyor ki bu saçmalık boyutuna eriyor güç skalası bakımından o_O
Aka güç olarak kaido'dan asagidadir. BB ise daha da güçlenicektir. Ben bu arada bi BB vs. shanks bekliyorum.

Kaido'nun handikaplı olup olmaması ya da yüzdesi önemli değil. Zorlu rakiplerin son rauntlarında Luffy nasıl oluyorsa denk oluyor işte. Önceden de vardı da en güçlü yaratıkta daha çok sırıttı. Kaido şu an handikapsız sıfır kilometre de olsa Luffy denk giderdi. Adamın hikaye kurgusu bu. Tamam işte iki kez yenildi, zorlandığı izlenimini verdim, rakip güçlü izlenimini verdim artık devam edeyim diyor bence. Bu arctan sonra Luffy yonkou olacak hatta en güçlü olarak anılması da gerekir ama bence Teach bir şeyler yaparak bu ünvanı elde edecektir. Luffy'nin Teach'in karşısına en güçlü ünvanıyla çıkacağını sanmıyorum.

Ya bu Law ve Kid'den biri de yonko olur diyecem de bunların müttefiki var mı ki? Wano'dan gelenleri bölüşseler yetmez sanırım.Yeni yonko Katakuri olmasın bak :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık