Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anladık Luffy rakibini kıvama gelene kadar yorar sonrada final darbeyi indirir ama kardeşim tek bir Thunder Bagua ile daha önce pert ettin adamı hala neyin bu dayanıklılığı Oda efendi. Can sıkmaya başladı.Kaido nun elinde nasıl bir koz var hatta Luffynin merak etmekten yaşlandık :artiz: :artiz:

Zoro da yoktan kılıç alıp kral haki nin k sini bilmeyip şarıl şarıl akıtıp King tekledi. Luffy ise Haki eğitimi alıp temelini düzgünce yapıp Katakuri savaşında iyice olgunlaştırıp Wano da geliştirip eklemeler yapıp sonra çatıda bi tur daha dayak yiyerek iyice anlayıp kullanmaya başladı sona gelinen nokta bu kimse Luffy nin güç artışına laf etmesin. Sanji konusunda da dediğin doğru aklıma gelmedi o an zaten doğarken temelde gücün olduğu.
Zoro için yorumumu o bölümde yaptım zaten. Artık gag karakter olmuştur, gücünün ve amacının içi boşalmıştır demiştim. Aynısı Luffynin başına geldiği için de üzüldüm. Hater falan değilim sanki öyle algıladın gibime geldi.

Güzel sayıyorsun yaşananları, ben de okudum mangayı, biliyorum bunların olduğunu ama denizlerin zirvesi denilen seviyeye gelmeden bir kaç hafta önce bu çocuk Katakuri seviyesinde değil miydi? Sadece ana karakterimiz diye böyle bir güç sıçramasını kabul etmek istemiyorum. Ben karakterlerden daha fazla seriyi seviyorum ve onunla ilgili genel yorumlar yapıyorum. Sizler sanırım karakterleri daha fazla seviyorsunuz. Tercih meselesi, saygı duyarım.

Yani Oda şerefsizi artık hakisi Yonkou'larla çarpışan Kaido'dan bir sürü çok güçlü atakları kafaya yiyip devam eden, onu bu durumlara sokan, gelecek görebilen, içten vurabilen, Matrix'te Neo gibi balyozu çıplak el görünmez kalkan ile durduran, Kaido'nun balyozu üstünde yürüyen Luffy'i kötü duruma düşürmesin artık.

Luffy'nin bir Yonkou'dan eksiği yok. Hatta neredeyse fazlası gibi duruyor. Uyanışta açarsa en komplike adamlardan (kendinden :D) bile daha komplike olacak..
Üstte yazdığın özellikleri okurken ben yoruldum ama Luffy sende biliyorsun ki rezil olacak. Bugün Kaido ile dövüşen luffy yarın kim ile dövüşecek? Shanks'ın kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkaracak kıvama geldi? Seri bitti.,

Zoro için yorumumu o bölümde yaptım zaten. Artık gag karakter olmuştur, gücünün ve amacının içi boşalmıştır demiştim. Aynısı Luffynin başına geldiği için de üzüldüm. Hater falan değilim sanki öyle algıladın gibime geldi.

Güzel sayıyorsun yaşananları, ben de okudum mangayı, biliyorum bunların olduğunu ama denizlerin zirvesi denilen seviyeye gelmeden bir kaç hafta önce bu çocuk Katakuri seviyesinde değil miydi? Sadece ana karakterimiz diye böyle bir güç sıçramasını kabul etmek istemiyorum. Ben karakterlerden daha fazla seriyi seviyorum ve onunla ilgili genel yorumlar yapıyorum. Sizler sanırım karakterleri daha fazla seviyorsunuz. Tercih meselesi, saygı duyarım.
3 bölümdür belli değil miydi Luffy'ninde çok yüksek level atlayacağı ne bekliyordun YC3 etmeyecek Zoro'nun sağ kol veya üstüne çıktığı YC4 anca edecek Sanji'nin terlemeden Queen aldığı gerçeğini gördükten sonra ne bekliyordun ki? Luffy'nin Zoro'dan az biraz daha önde falan olmasını mı bekliyordun :D

YC3 level anca edecek adamlar sağ kol ve sol kolu rahat indirdi bu mu mantıklı o zaman mantıkla sizi baş başa bırakıyorum iyi eğlenceler valla.
Kardeş okuduğunu anlayamıyor musun acaba merak ettirdin beni sabah sabah. O mesajda Sanji ve Zoronun yaptıkları dövüşlerle ilgili bir kelime var mı?

Yc3 ancak demişsin hadi ben arttırayım Yc4 seviyesi diyelim ikisine de. Sence Yc4 ile Yc1 arası mı güç farkı daha fazladır yoksa Yc1 ile Yonko arasında mı? Eğer cevabın Yc1 ile Yonko arasında güç farkı daha fazladırsa, geçmiş olsun okuduğunu anlayamıyorsun.

Kardeş okuduğunu anlayamıyor musun acaba merak ettirdin beni sabah sabah. O mesajda Sanji ve Zoronun yaptıkları dövüşlerle ilgili bir kelime var mı?

Yc3 ancak demişsin hadi ben arttırayım Yc4 seviyesi diyelim ikisine de. Sence Yc4 ile Yc1 arası mı güç farkı daha fazladır yoksa Yc1 ile Yonko arasında mı? Eğer cevabın Yc1 ile Yonko arasında güç farkı daha fazladırsa, geçmiş olsun okuduğunu anlayamıyorsun.
YC1 ile YC4 arasında ki güç farkı YC1 ile Yonkou güç farkı aynıdır benim için hiç bir eksiği fazlası yok Yc1 adam yc4'ü tekler tekler gider Yonkou'da Yc1'i tekler tekler gider.

Yok öyle algılamadım. Ben de istemiyorum zaten öyle güç artışları hatta kaç kere yazdım Kaido nun Luffy yi döve döve öldürmesi lazım falan diye hep dile getirdim. Sonra bi baktık Zoro acayip acayip hareketler falan yapıyor ve tutulacak bir yeri yok şuan olanda en azında Luffy için yazdıklarımı sayıp "aa tamam o zaman olabilir ya" diyip bir temele oturtabiliyosun ama Zoro... Ben hep dile getirdim görenler vardır tayfanın ölüp ölüp dirilmesi lazım dedim ama olmadı işte Oda çizmedi :(

-Luffy şu an başka bir boyutta. Düşün bir de G4 serisine geçtiğini.

-Eğer dünya hükümetinin gemileri şu an yok olursa söverim. Wano denen yer zaten hükümetin uzun zamandır bulaşmaktan kaçındığı bir yer, şimdi iki yonko barındırırken gemileri gönderme eyleminde bulunuyorlarsa o gemilerin o kadar kolay yok olmaması lazım, aksi takdirde ne diye gönderdin derler adama.

-Zunisha geliyor, Hükümet ada yok eden gibi bir silah getirmişse 2 bölüme eğlence başlaycak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık