Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji evrendeki en mantıklı güçlendirmeyi aldı, nesi mantıksız geldi sana anlamadım. Adamı zaten böyle olsun diye dizayn etmişler ama geç açılmış özellikleri. Kimisi mantıksız buluyor hadi öyle olsun diyelim ama Zoro ve Sanjinin aldıkları yol ile Luffynin aldığı yol arasında uçurum kadar fark var. İki hafta önce bu adam Katakuriyle denk falandı. Şimdiyse Yonko level oldu. Bunun neresi mantıklı?
Yanılıyorsun, Luffy'de çok yol kat etti hakisini çarpıştırarak geliştirdi, hapishanede kendisini bireysel olarak ve hocasıyla birlikte geliştirdi yani bir altyapı oluşturdu bence tek mantıksız power up zoronunkiydi, sanjinin power upu gerçekten çok iyiydi temeli çok iyi dizayn etmiş oda

Beni de üzen tarafı bu, geçiş arcında rezil kepaze olacaklar.
Yani Oda şerefsizi artık hakisi Yonkou'larla çarpışan Kaido'dan bir sürü çok güçlü atakları kafaya yiyip devam eden, onu bu durumlara sokan, gelecek görebilen, içten vurabilen, Matrix'te Neo gibi balyozu çıplak el görünmez kalkan ile durduran, Kaido'nun balyozu üstünde yürüyen Luffy'i kötü duruma düşürmesin artık.

Luffy'nin bir Yonkou'dan eksiği yok. Hatta neredeyse fazlası gibi duruyor. Uyanışta açarsa en komplike adamlardan (kendinden :D) bile daha komplike olacak..

Sanji evrendeki en mantıklı güçlendirmeyi aldı, nesi mantıksız geldi sana anlamadım. Adamı zaten böyle olsun diye dizayn etmişler ama geç açılmış özellikleri. Kimisi mantıksız buluyor hadi öyle olsun diyelim ama Zoro ve Sanjinin aldıkları yol ile Luffynin aldığı yol arasında uçurum kadar fark var. İki hafta önce bu adam Katakuriyle denk falandı. Şimdiyse Yonko level oldu. Bunun neresi mantıklı?
Zoro da yoktan kılıç alıp kral haki nin k sini bilmeyip şarıl şarıl akıtıp King tekledi. Luffy ise Haki eğitimi alıp temelini düzgünce yapıp Katakuri savaşında iyice olgunlaştırıp Wano da geliştirip eklemeler yapıp sonra çatıda bi tur daha dayak yiyerek iyice anlayıp kullanmaya başladı sona gelinen nokta bu kimse Luffy nin güç artışına laf etmesin. Sanji konusunda da dediğin doğru aklıma gelmedi o an zaten doğarken temelde gücün olduğu.

Olacaklar demiyorum olmuşlardır diyorum. Nasılsa zaman atlaması olmayacak.

Yani sizin Kaido dövüşüne bakış açınıza göre Luffy yonkou oldu çünkü. Bir de en güçlü yaratığı teke tekte aldığı için artık en güçlü Luffy de deriz olur biter. Bundan sonra Luffy'nin karşısına çıkacak rakiplere de ne deriz bilmiyorum. Kaido'yu ikiye katlarlar mı deriz, yoksa Luffy tek atar mı deriz ? Artık Allah bilir :bilmem:

Yanılıyorsun, Luffy'de çok yol kat etti hakisini çarpıştırarak geliştirdi, hapishanede kendisini bireysel olarak ve hocasıyla birlikte geliştirdi yani bir altyapı oluşturdu bence tek mantıksız power up zoronunkiydi, sanjinin power upu gerçekten çok iyiydi temeli çok iyi dizayn etmiş oda
Luffy neler yaptı ve başına neler geldi ben de biliyorum. İyi hoş diyorsun, evet seride gelişmek için önemli faktörlerin bunlar olduğu da vurgulandı ancak bunlar bahsettiğim seviye farkını kapamak için yeterli gelmiyor. 20 yıldır övülen ve sürekli zirve seviye olduğu söylenen yere Lufffynin bir kaç haftada sıçramasını mantığım kabul etmiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık