Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zou emir almadan atak yapamıyor, savaş gemilerini görünce birşey yapacak mı acaba? Yada momo hissedip emri verecek mi?

Hükümete bağlı ajanların alayı çöp, Rob Lucci gibi bir balon var. Gönderdikleri gemilerden ağır abiler çıksa bari. Imkansız ama.

Drake gibi çöpü indiren adam bile kan revan içinde kaldı. Kizaru'nun gitmedigi yere boş adamlar gondermemislerdir umarım.

Tamam ama gel luffy normal yumruk at haki ekle deyip g4 falan yapmadan kendisi de h. Haki basıp üstün gelseydi ve sonra ekleseydi dünyanın tepesinde duran insanlar hçhaki ekler saldırısına diye anlatsaydı yeterdi. Ray ya hiç görmedi ya da başından attı bunu.
H. Haki'yi biraz potansiyele salmış. Hafiften kontrolü anlatmış ama saldırıya ekleyeceği kadar detayına girmemiş. Onu da yeni dünyada öğrenir zaten demiştir.

Hükümete bağlı ajanların alayı çöp, Rob Lucci gibi bir balon var. Gönderdikleri gemilerden ağır abiler çıksa bari. Imkansız ama.

Drake gibi çöpü indiren adam bile kan revan içinde kaldı. Kizaru'nun gitmedigi yere boş adamlar gondermemislerdir umarım.
Drake mi çöp ? Drake Jack’ten daha aşağıda değildir Law ve Kid ile arasında çok ciddi fark olmaması lazım.Altılı liderliğine ilgilenmiyorum diyor.Ajanlar 2 vs 4 atıp kaçırıyorlar haberin olsun.

Drake mi çöp ? Drake Jack’ten daha aşağıda değildir Law ve Kid ile arasında çok ciddi fark olmaması lazım.Altılı liderliğine ilgilenmiyorum diyor.Ajanlar 2 vs 4 atıp kaçırıyorlar haberin olsun.
Cp0 elemanları fazla zorlanmadığı için Drake balonmuş gibi gözüktü fakat uçan altılı içerisinde en güçlüsüdür Whos Who ile birlikte. Hatta bana göre bir tık daha güçlüdür Whos Who'dan.

Drake'i güçsüz görüp ya bu elemanı da yenmek marifet değil gibi görüp Cp0 elemanlarına da bir güçsüz yakıştırması oluyor.

Bahsedilen meyve Luffy'nin büyük ihtimalle. Luffy'nin Who is who diyaloglarındaki özel meyve olayı havada kaldı, Law'un meyvesi az çok bi sonuca bağlandı zaten. Ölümsüzlük vs.

Luffy off panel uyanış açmış olma ihtimali var. İlla uyanışı nasıl açtığını gösterecekse yarım saat önce diye panele başlar gösterir. Ama bir sonraki bölüm uyanış açmış Luffy sahnesiyle başlayabiliriz.

Cp0 elemanları fazla zorlanmadığı için Drake balonmuş gibi gözüktü fakat uçan altılı içerisinde en güçlüsüdür Whos Who ile birlikte. Hatta bana göre bir tık daha güçlüdür Whos Who'dan.

Drake'i güçsüz görüp ya bu elemanı da yenmek marifet değil gibi görüp Cp0 elemanlarına da bir güçsüz yakıştırması oluyor.
Zaten forumun şöyle bir huyu var.Bir karakter sevilmiyorsa yada ağır önyargıyla zayıf görülüyorsa kimi yenerse yensin yendiği rakibi çöp olarak görülüyor.Otomatikman onun da değeri artmıyor düşük kalıyor algısı vermek için.Bu daha çok Zoro’da karşımıza çıkıyordu ama Zoro’nun gücü gitgide tescillendiği için ona artık bunu fazla yapamıyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık