Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya çok açık belli Kaido'nun Luffy ile yaptığı savaş farklı seviyede gidiyor. Kaido'nun sözlerinden de çıkıyor bu. Luffy de o haline cevap veriyor verebiliyor. Kaido güçlü olduğunu da kabul ediyorum diyor. Savaştaki muhabbetler durumlar ilginç bir noktaya doğru kayıyor. Ne olacağını kestiremiyorum. Sanki savaş sonu farklı olacak.

Kaido'nun sarhoş stili de kilit olacak. Görmediğimiz modlarından birine girecek olabilir. Nadir giriyyordur. Çünkü tanıtım gibi genel girdiği 3 Sarhoş modu anlatılmış.

Ya çok açık belli Kaido'nun Luffy ile yaptığı savaş farklı seviyede gidiyor. Kaido'nun sözlerinden de çıkıyor bu. Luffy de o haline cevap veriyor verebiliyor. Kaido güçlü olduğunu da kabul ediyorum diyor. Savaştaki muhabbetler durumlar ilginç bir noktaya doğru kayıyor. Ne olacağını kestiremiyorum. Sanki savaş sonu farklı olacak.

Kaido'nun sarhoş stili de kilit olacak. Görmediğimiz modlarından birine girecek olabilir. Nadir giriyyordur. Çünkü tanıtım gibi genel girdiği 3 Sarhoş modu anlatılmış.
Evet çok farklı bir seviye, yemeli içmeli xD

Luffy sarhoş moduna kaybedecek muhtemelen son kaybı olur gibi.Çok büyük konuştu kaybedince kendi o dediği bahaneyi bulsun bakalım. :) Ne diyecek yenilgiden sonra merak ettim.Ama Luffy’e göre sanırım kalkıp kalkıp tekrar geldiği sürece kaybetmiş sayılmıyor.Luffy aynı Luffy fanı gibi olmuş yine şaşırtmadı.:hhh:

Oda zaten Wano için "sonu beklenmedik şekilde olacak" gibi bir şeyler demişti sanırım. ama süpriz olması için Luffy'nin yenilmesi gerekmez mi? Bu pek olması gelmiyor bana.
Belki eşit giden bir dövüşten sonra ikisinin birden düştüğü bir senaryo ilginç olabilir :D

Luffy’nin ve meyvesinin övülmesinin nedeni şuana kadar adam akıllı bir kılıç ustasıyla karşılaşmamasıdır. Lastiğin en büyük handikaplarından biri kılıçtır. Yollayın ordan Mihawkı luffy tek yumruk atamadan bakın doğranacaktır.

Oda zaten Wano için "sonu beklenmedik şekilde olacak" gibi bir şeyler demişti sanırım. ama süpriz olması için Luffy'nin yenilmesi gerekmez mi? Bu pek olması gelmiyor bana.
Belki eşit giden bir dövüşten sonra ikisinin birden düştüğü bir senaryo ilginç olabilir :D
Luffy gülerek düşer, Kaido yaralı halde ayakta kalır. Luffy'nin Joy olduğuna ikna olduğu için korumaya kalkar. O ara ölür gider, duygulanırız, arc biter. At fava bekle.

Dün konuştuk bunları bunu sağlayan hakisi dedik moddan hakisi bitince mi bayılıyor yoksa lastik özelliği bitti diye mi? Dünden beri aynı muhabbet hadi biz dayanıyoruz illa herkes dayanacak diye birşey yok adam boşu boşuna 3 hafta banlandı orda yazıktır.
Modu kullanmak için haki basmak zorunda olduğu doğru. Tıpkı Zoro'nun Enma'yı kullanmak için haki basmak zorunda olduğu gibi. Enma'ya gelince Zoro bir şey yapmıyor diyen arkadaşlar G4'e gelince neredeyse meyveden değil de sadece hakiden oluşan bir teknik gibi konuşuyorlar. Ancak bu modu meyvesinin bir özelliği olarak kullandığı gerçeği sabit. KKG'nin ortaya çıkardığı yıkım hakiden dolayı olsaydı Luffy orada Kong Gun yetmiyor daha büyüğünü kullanayım yerine daha çok haki basayım derdi. Aynı adam hakiyi düz yumruğa basınca Dof sıkıntı yaşamıyor, Kong Gun'a basınca şehir turu yapıyor, King Kong Gun'a basınca yerin dibine kadar gidiyor. Dediğim gibi KKG'nin yıkıcılığını deprem meyvesi ile kıyaslayanlar Luffy fanı arkadaşlar. Luffy fanı olmayan birisi kıyaslayınca niye zorlarına gidiyor o zaman? Ayrıca kim olduğunu bilmiyorum ama küfür etmenin mazereti olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık