Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya müthiş bir bölüm geliyor inanılmaz keyif aldım spoilerdan. Çok iyi çok. Kaido tam bir canavar ya gerçekten ilk defa imparator gücünü ciddi bir şekilde hissettim. Luffy bambaşka bir lig.

Bu arada Luffy yi Amiral altındaki kişiler ile kıyaslayanları engelliyorum. Net. Hele bi Zoro Luffy ye yakın gibi yorumlar göreyim hahahahhahaha

Bölüme bak bölüme.. abovv yine kutsal olan vasat Lastik meyvesi değilmiş ah be abi birilerinin beklentisi yine karşılanamadı..

Kaido çok fena ölecek arc sonu.

Yüzmek Kid'in meyveden daha iyi. O meyveyi anca Kid gibi bir avel yer. Değersiz bir meyve :D

Redon'un dediğine göre Kaido vs Luffy görsel olarak harika gözüküyormuş.
Bu arada spoiler tekrar baktım da uyanmış meyve hakkında konuşuluyor. Luffy'nin uyanmış değil. Bana hayırlı mı olsun diyim. Kaç yavrum hükümetten seni yiyecekler mi diyim karıştım. :p

Luffy'nin dövüşlerini hep güzel çizdi zaten. Gerçekten güzel bölüm bizi bekliyor.

Bölümde acıklanmıyomuş meyvenin ne olduğu veya kimde olduğu hala luffy'nin meyvesi cıkabilir
Tamamda.. Luffynin meyvesi uyanmadı ki.. Ya Law'ın meyvesi bu ya da Kid'in. Luffynin meyvesi bu bölümde uyansa neyse.. katılırdım sana. Yüzde 99 Law'ın meyvesi, metal meyvesi fena değil de fazla anlam yüklemeye gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık