Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin asıl gücü hakidir. Lastik meyvesi haki ile birlikte ekstra bir güç katıyor. Hakisiz lastik olsa zaten Mera Mera gibi bir sürü logia türü meyve sahibi çok rahat yeniyor Luffy'yi. Ayrıca daha ne işte ana karaktere dünyanın en güçlü meyvesi verilmemiş sıradan bir lastik meyvesini bir kaç yaratıcı fikirle desteklemiş sadece.

4000 dorouki Lucci = Luffy
Leoapar Lucci = g2+g3 Luffy
g4 ve uyanış var daha. Yani ortalamanın üzerinde bir meyve. Yan etkileri var mı var. Tabi elektrikten etkilenmeme ve kemiklerinin kırılmaması gibi pasif yetenekleri saymıyorum.
Aga dediğine göre zoan ve logia meyvelerin hepsi ortalamanın üstünde ve çoğu parameciada öyle... Meyve kalmıyor ortalamanın altında.

Forumun belli bir kısmı neden ağlıyor ki bu kadar meyve konusunda anlamadım gitti.
Gidip diğer meyveler ile ne diye kıyaslama yaparsınız ki bu meyve dışında hangi meyve luffyde olursa olsun yine gear10-15 arası görürdük zaten. Luffy güçlü diye meyve güçlü görünüyor olay bundan ibaret. Tutupta gomu gomu güçlü denecek kadar kendinizi küçültmeyin hepimiz biliyoruz bu meyveye sıra gelene kadar 30-40 tane daha iyi meyve sayacağınızı.

Adam sümüğünü bile bomba diye atıyor. King kendini patlatı, Zoro korunmasa az daha ölüyordu. Bomba adamı küçümsüyorlar. Bütün bir BM tayfası bir bomba yüzünden ölecekti neredeyse.

Dalga geçtiğim sanıldı herhalde Sümüğünü bomba yapan adam örnek verdiğimde.

ben gomu gomu'yu başka biride yese en az luffy kadar kullanabileceğini düşünüyorum.
meyveler arasında sıralama yapsak luffy'nin meyveside ortalarda bir yerde. çok daha iyi meyveler olduğu gibi kötüleri de var.
mesela geçen gün buraya bir link atmıştım. orda sıralama yaptım. kullanıcıdan bağımsız, sadece meyvenin potansiyelini düşünerek sıralama yaptım.

Adam sümüğünü bile bomba diye atıyor. King kendini patlatı, Zoro korunmasa az daha ölüyordu. Bomba adamı küçümsüyorlar. Bütün bir BM tayfası bir bomba yüzünden ölecekti neredeyse.

Dalga geçtiğim sanıldı herhalde Sümüğünü bomba yapan adam örnek verdiğimde.
O meyve ile içten patlamalı hakiyi usoppa versen king tekler benden söylemesi.
Malum usoppun burnu zaten uzun namlulu tüfek maşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 28)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık