Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

Bunun bir sonraki seviyesi meyve Luffy’i eksiye düşürdü.:hhh:Lastik olmasa değil Alabasta’dan belki Grand Line’dan çıkamayacak adamdan bahsettiğini unutma.
lastik olmasaydı kendini farkı bir alanda geliştirirdi ve alabastayıda geçerdi :good:
sümük meyvesi konusunda tabikide katılmıyorum luffının meyvesi iyi bir meyve ama tepe seviyelere yakın değil

lastik olmasaydı kendini farkı bir alanda geliştirirdi ve alabastayıda geçerdi :good:
sümük meyvesi konusunda tabikide katılmıyorum luffının meyvesi iyi bir meyve ama tepe seviyelere yakın değil
Her dövüşünde '' lastiğim ben , acımadı ki acımadı ki ehuehuhe'' diyen Luffy'den bahsediyoruz değil mi burada ? :artiz:

Hay lastik meyvesini yiyeyim be. Tartışacak konu mu bulamazdınız yüz sayfadır. :artiz: Şu ana kadar gördüklerimiz içinde sıradan bir meyve işte. Tabii ki avantajlar sağlıyor, o kadar da olsun. Olayı o zaten. Hangi meyve sağlamıyor ki? Seçilmiş meyve gibi bir muhabbeti olmazsa hiçbir albenisi yok. Ne savunma ne saldırı konusunda ne de başka herhangi bir konuda en iyi olan bir meyve. Hemen hemen her konuda vasat ya da vasat altı. Serideki diğer meyveleri de düşündüğümüzde, buradaki belki de kimse tercih etmez bunu yemeyi. Şahsen buna gelene kadar en az yirmi meyve falan bulurum.

Silinmiş Üye

Her dövüşünde '' lastiğim ben , acımadı ki acımadı ki ehuehuhe'' diyen Luffy'den bahsediyoruz değil mi burada ? :artiz:
oofff abi ciddi misin ya farklı bir alandan geliştirirdi diyorum sana mermı işlemez ise mermiyi umursar mısın ? veya kaçmaya mı çalısırsın

Dünya hükümeti tüm shicilere saldırı duzenledi peki Law shici değil miydi? Karasakalin dünya hukumetine bırakmak istemediği şey Ope Ope mi aceba 🙄
Law, Rosa'da shichilikten atıldı. Sonrasında zaten tamamen kaldırıldı bu kavram. Fuji, deniz üzerinde Akainu'ya rapor verirken de Akainu, Luffy ve Law'ın kellesini almadan karargaha dönme demişti. Karasakal en son Mera Mera peşindeydi. Kolay hedef değişir mi bilemem.

oofff abi ciddi misin ya farklı bir alandan geliştirirdi diyorum sana mermı işlemez ise mermiyi umursar mısın ? veya kaçmaya mı çalısırsın
Önceki mesajlarımda bundan bahsetmiştim. Güçlenecek adam her türlü güçlenir diye.Seride bu böyle. Çıktığı her rakibinin karşısında lastik olmanın avantajını dibine kadar kullanmış bir Luffy'den bahsediyoruz. Bahsettiğin gibi durumda karakteri bile değişirdi. İşler bu kadar hızlanmazdı. Şuan hala East Blue'da ki çöplerle uğraşıyor olurdu.

4000 dorouki Lucci = Luffy
Leoapar Lucci = g2+g3 Luffy
g4 ve uyanış var daha. Yani ortalamanın üzerinde bir meyve. Yan etkileri var mı var. Tabi elektrikten etkilenmeme ve kemiklerinin kırılmaması gibi pasif yetenekleri saymıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık