Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İroni yapmıyorum ama az önce paketi yeni açılmış lego kokusuna maruz kaldım... Onun etkisi de olabilir... Kaç saat etkili acaba :D
Gomu gomu pistol yapıyorum sağa sola :oleyo:

Sadece Luffy'nin aklına gelir değil ama... Lastik meyvesini kullanarak uçmak, süper hızda hareket etmek, kendini balon gibi şişirip dev kol, bacak yapmak... herkesin aklına gelmezdi bence.

Luffy 5 yıl "gomu gomu pistol"a çalıştı... Ben de 5 yıl "gomu gomu no kumandayı getir"e çalışırım...
İşte benim demek istediğimi son cümlende söylemişsin. Güçlenmeyi arzulayan birisi lastiksizde, depremsizde,kılıçsızda olsa güçleniyor seride. Meyveler, silahlar,haki bu yolda birer araç. Deprem Meyvesi mızraksa eğer, Lastik Meyvesi kılıç+ kalkan + plaka zırhtır.

Ne demiş Charles Darwin; '' Ne en güçlü, ne de en zeki olan...Değişime en iyi adapte olan hayatta kalır.'' Luffy'nin tüm seri boyunca yaptığı şey buydu aslında. Bunu kendisine en uygun güç ile yaptı. Sanji'de bu konuda Luffy'ye benziyor.Çorba yapar gibi birleştirdi tüm güçlerini ve maksimuma ulaştı. Zoro ne yaptı ? Bir sürü, bir sürü kılıç kullanmak istiyordu daha bebeyken, taki kılıç tanrısı olana kadar.....Kısacası yazarımız en baştan beri arzuladıkları güçleri verdi bizimkilere. Potansiyel olarak değerlendirdiğimizde lastik serinin en güçlü meyvelerinden birisi.

Luffy'de lego koklayıp, kumandaya uzanmaya çalışan birisi olabilirdi.Ama Pirimiz Luffy kaptı kılıç-kalkanı yola koyuldu. Mesajı aldın mı Dracule ? :D

Muhakkak biliyorlardır ya. Karasakal'ın yaptığı şeyi Vegapunk da yapar.
Karasakal açıkçası bence Karanlık meyvesi ile yaptı bunu, bilimsel bir şekilde veya bir operasyon ile değil.
Meyve gücünü nasıl iptal ediyorsa bu karanlık meyvesi, White Beard'ın meyve'yi de o şekilde çalmıştır bence.
Kara Delik'in çekim gücü gibi bir çekim gücü varsa bu karanlık meyvesinin mesela(bazı teorilerde böyle bir gücü olduğu düşünülüyor) meyve ruhu uçup gitmeden kullanıcının son anında meyve ruhunu çekerek almıştır diye düşünüyorum ben şahsen.

Acaba bir meyvenin nihai tekniğini daha önce yazılı bir yerden okumadıysan ya da biri söylemediyse nasıl öğreniyorsun?
Meyveyi yedikten sonraki saldırı ya da teknikleri sen geliştirdiğine göre meyvenin uç noktasının o olduğunu nasıl bilebiliyorsun?
Bir ihtimal her meyvenin geleceği son nokta bellidir, yani meyve her kimde olursa olsun sonunda nihai teknik aynı olabilir.

Karasakal açıkçası bence Karanlık meyvesi ile yaptı bunu, bilimsel bir şekilde veya bir operasyon ile değil.
Meyve gücünü nasıl iptal ediyorsa bu karanlık meyvesi, White Beard'ın meyve'yi de o şekilde çalmıştır bence.
Kara Delik'in çekim gücü gibi bir çekim gücü varsa bu karanlık meyvesinin mesela(bazı teorilerde böyle bir gücü olduğu düşünülüyor) meyve ruhu uçup gitmeden kullanıcının son anında meyve ruhunu çekerek almıştır diye düşünüyorum ben şahsen.
Muhtemelen öyledir ve meyveyi daha etkin kullanmak için de büyük bir örtüyle üzerini örtmüştü daha da karanlık olsun diye.

Bonney'nin meyvesinin etkisi süreli ya da farklı şekilde etkileniyor olabilir. Mesela seri dışı da olsa Ain'in Geri Döndürme Meyvesi başkalarını gençleştiriyor, ama Ain bilincini kaybedince gençleşen kişiler normal yaşlarına dönüyor. Operasyon Meyvesi'nde etki kalıcı.
Tam Ajda Pekkan'lık meyve. Bu gençleştirme tekniğinin bir bedeli vardı değil mi? Çok uzun zaman oldu anımsayamadım tam olarak. Yaşam karşılığı yapılıyor gibi bir şeyler hatırlıyorum. Bu durumda 6 tane meyve kullanıcısı harcanmış olur.

Bir ihtimal her meyvenin geleceği son nokta bellidir, yani meyve her kimde olursa olsun sonunda nihai teknik aynı olabilir.
Burgess da meyve çalmaya çalışıyordu ama. Karanlık gücü ile alakası olduğunu sanmıyorum ben.

Burgess da meyve çalmaya çalışıyordu ama. Karanlık gücü ile alakası olduğunu sanmıyorum ben.
Yanlış hatırlamıyorsam bence oda onu bize gösterdi. Ceaser'ın hayvanı vardı ya zehirli o öldüğünde onun axolot meyvesi en yakındaki bir elmaya geçiyordu. Yani meyve kullanıcısı öldükten sonra en yakındaki meyveye şeytan ruhu girebilir.

D. ismini ve geçmiş tarihi öğrendikten sonra bir gayesi kalmayacaktır. Böyle bir son yakışır ona.
Nasıl kalmayacak? Ne oldu doğal düşmanlığa? D. iradesi de neymiş? Öğrendikten sonra, yeni bir amaç veriyordur belki adama? Sence Oda, Law'ı harcar mı? Önünüze gelen kim olursa olsun, yok gayesi bitti, amacı kalmadı, ölsün diyonuz. Bir amacı biterse, başkası başlar. Bkz; Marco'nun, Wb öldükten sonra doktorluk yapması. Law da doktorluk yapar gülüm, çok kasmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık