Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba arkadaşlar , en son galiba 1000. bölümde msj yazmıştım. Son 4-5 yıldır pek okuduğumdan - takip ettiğimden değil aslında ama işte 1000. bölüm hasebiyle bir bakayım demiştim. Yaş 34 olunca tabi işte malum hayat telaşı dertleri vesaire , uzaklaşıyor insan çoğu şeyden... Şimdi duyduğuma göre iyi bir bölüm çıkacakmış , 1037. bölüm hakkında değişik söylentiler var. Acaba bölüm ne zaman çıkar bir bilgisi olan var mı ?

O senin bahanen. Sonuçta bana gelip ''Düz Haki kullanamıyordu'' diye bahane ürettin, bir de gelmiş algı üretiyorsunuz falan diyorsun.

Bende bunun asılsız olduğunu gösterdim ve kimin algı yaptığını. Demek ki Haki kullanan biriside mermilerden hasar alıyormuş, hemde Logia'ya sahip bir Amirali Haki kullanarak yenmiş biri, mermilerden hasar almış. Yok savunma da kullanamamış, orada kullanamamış fark etmez, sonuçta Haki kullanmış, ama mermiden hasar almış.

Ayrıca Haki bitebilen bir güç, sürekli Haki kullanarak mermi karşılamakla uğraşacağına, Haki'yi farklı yerde kullanabilir, böyle bir avantajıda var. Haki konusunda daha az Haki harcayıp avantaj sağlar.

Haki gücü bittiğinde, mermi kullanan birisi buna zarar veremez, bu da başlı başına bir avantaj. Ayrıca Haki kullansa bile Beyazsakal, Jinbe, Law gibi karakterlerde mermiden hasar alıyor.
Dediğimin hâlâ arkasındayım. Beyazsakal Marineford'da savunma yaparken haki falan kullanmıyordu. Tüm saldırıları dümdüz göğüsleri ve öldü.
Merhaba arkadaşlar , en son galiba 1000. bölümde msj yazmıştım. Son 4-5 yıldır pek okuduğumdan - takip ettiğimden değil aslında ama işte 1000. bölüm hasebiyle bir bakayım demiştim. Yaş 34 olunca tabi işte malum hayat telaşı dertleri vesaire , uzaklaşıyor insan çoğu şeyden... Şimdi duyduğuma göre iyi bir bölüm çıkacakmış , 1037. bölüm hakkında değişik söylentiler var. Acaba bölüm ne zaman çıkar bir bilgisi olan var mı ?
14 Ocakta çıkacak.

Bu hafta çarşamba yayınlanacak scansler sonra 1-2 hafta arası var ocağın 20 lerinde bitiyor ara.

• Like
Tepkiler: Sdf
Doğru Gorosei ve Denizciler bağımsız birbirinden bağımsız Hatta Sengoku'da 'Sırf sen olduğun için Akagami' sözünü de şakasına söyledi 2 Yonkounun olduğu adaya gitmek isteyen Kizaru da Shanks'ın Badasslığından korkup savaşmadı.

Sengeko goroseilerin altı... Goroseilerin yaptıkları her işlemi sengokuya söylemek gibi bir zorunlulukları yok kaldı ki söylemezler de.. Gizli birşey söylediklerinide görmedik şu ana kadar.... Evet kizaru gitmek istedi akainuda riske atıp göndermek istemedi!!!

Sengoku aokijinin filo amirali olmasını isterken bu adamlar ciddiye bile almadılar sengokuyu...... Kaldı ki taaa en başından olayın shanks ve gorosei ile bir alakası yoktu shanks mevzusu ufak bir ornekti...Ufak ornegi alıp büyük mevzuya getirmişsin ... Kelimeleri normal anlamaktan çok, kendi istediğin gibi anlamayı secmissin ...

Neyse konu dağılıyor bu konu ile ilgili daha fazla mesaj yazmak istemiyorum.... Yonkoular amiralleri parçalar diyip köşeme çekiliyorum :respect:

Enma'yı Luffy kullanabilir mi sence?
Gomu Gomu yiyen de ha diye kullanamaz o teknikleri. Sadece isabetli yumruklar atmak için bile ne kadar uğraştı Luffy. Küçüklüğünden beri senelerce meyvesi ile dövüşebilmek için eğitti kendini. Meyve olmasa da Luffy'de Garp gibi potansiyel olduğu bariz, Zoro'nun Enma ile aldığı güçlendirmelerden sonra Gomu Gomu'nun ne tür bir gücü çıkarsa çıksın gözümde abartı olmaz.

Lastik meyvesinin saldırı tekniklerini ilk başta öğrenirken verdiği zorluklar üst düzey Logia seviyesi meyveler içinde geçerli bir olay. Tashigi, Smoker'ın Logia meyvesini kullanmakta zorlanmıştı, kolunu zor uzattı. Aynı şekilde, meyvenin içeriğini önceden çok iyi bilen Karasakal bile Beyazsakal'ın deprem gücünü kontrol edemediğini söyledi.

Bazı şeyleri en başından bilseydim One Piece' e hiç başlamazdım. Mesala yüzlerde metre büyüklüğe sahip bir fil bunların başında.

Luffy'nin şu anda iyi kullanıyor olmasının sebebi haki. G2'nin güçlü insanlar karşısında ne kadar boş olduğunu gördük.

Croco'nun meyveyi ver Luffy'e, geleceği görerek logia savunması yapsın, saldırılarına kralın hakisi eklesin bakalım hangisi daha iyi.

Gördüğümüz kadarıyla çoğu meyvenin altına yazarım. Luffy iyi kullanıyor diye lastik övmem. Uyanışı çok özel olur, bir anda efsane meyveye dönüşürse ayrı mevzu.
Ortalama bir karakter için iyi değil dedim. Ancak yüksek potansiyeldeki karakterler için çok iyi olduğunu iddia ediyorum.
Hakiyle de çok iyi bir kombinasyon oluşturuyor G4'te. Aynı Enel'in gözlemle kombinasyonu gibi.
G4, Luffy'yi YC3 etmeyen bir seviyeden, sağ kol seviyesiyle aşık atacak seviyeye getiriyor.

G4 nasıl muhteşem bir mod? Hakisiz girilemiyor. Luffy'nin önce teknikle bir şeyler elde etmeye çalıştığı yerde insanlar tek bir zoan dönüşümü ile hızlarını fiziksel güçlerini kütlelerini zaten katılıyorlar. Hem de Luffy gibi dezavantaja girmelerine gerek yok. 20 yıldır Kuffy bu meyve üzerinden savaşıyor diye çok potansiyelli meyve olmuyor.

Saydığım meyveleri dışarda tutsak bile kimse diğer meyveler dururken lastik olmak istemez.

Bahsettigin meyveler de tabi daha iyi değil. Çok çok daha iyi meyveler kiyaslanamaz bile.
G4 nasıl muhteşem bir mod değil yahu. Bu mod sayesinde YC3 etmezken, sağ kollara kafa tutacak güç elde etmiyor mu? Şaka yapıyorsun heralde.

@Feitan ve sen kasıtlı mı yapıyorsunuz? Ortalama bir kullanıcı için iyi bir meyve değil demişim. Ancak potansiyeli çok üst düzeyde olan, hakileri zaten ortalamanın çok ötesine taşıyabilecek karakterler için A+ tier bir meyve dedim. Yukarıda haki-meyve kombini örneğini verdim.

G2 gatlingle Zoan + Tekkai'yi aşıyor Luffy. Zoan dayanıklılığı diyoruz ama Luffy her ne hikmetse hepsinden daha dayanıklı. Luffy'nin meyvesi de hayvan gibi dayanıklılık veriyor.

Gomu gomu artıları:

-Fiziksel ataklara karşı ekstra dayanıklılık.
-g2 ile hız, g3 ile güç
-G4 modu Luffy'yi YC3 etmeyen bir seviyeden, neredeyse sağ kol seviyesine çıkarıyor. Onun da kendi içinde modları var. Dövüş içinde rakibe adapte olmayı sağlıyor.
-Uzak mesafeden saldırı imkanı.

Bu meyveyi serideki meyvelerin %70'ine kafadan tercih edersiniz. Potansiyel olarak diyorum.
Uyanışıyla kim bilir ne seviyeye gelecek.

Aga adam alan içinde istediği operasyonu yapabiliyor, ışınlanma, bölme, değiştirme, zihin değişikliği, organ işleri, ölümsüzlük operasyonu cart curt.

Diğeri dünyayı yok edebilecek meyveyi yemiş, deprem meyvesi. Her türlü saldırıyı absorbe ediyor, hayvanımsı saldırı gücü tsunami, deprem falan derken onu saymıyorum bile. Bu adamın bir de karanlık meyvesi var her türlü meyveyi iptal eden, kendine çeken muazzam bi meyve. Teachin deyimiyle en güçlü şeytan meyvesi.

Diğeri magma, soğukluk meyvesi falan yemiş iklim değiştiriyorlar mikail gibi.

Öteki ruh meyvesi yemiş ömürden ömür alıyor, tahta kurusundan yaprağa kadar canlandırıp adamı yapabiliyor. Her türlü elementi bu sayede kullanabiliyor.

Gelmişsiniz lastik meyvesi şöyle lastik meyvesi böyle. Bu meyve bu kadar güçlü gözüküyorsa sebebi Luffy. Meyvesini en iyi kullanan, hayal gücüyle sınırlarını zorlayan adama biraz saygı duyun beyler.
Zaten S tier değil, A+ tier dedik. Ona bile itiraz ediliyor. Geride olduğu meyveleri saymışsın. Luffy'ye meyve kullanımı konusunda hakkını en azılı haterı bile vermiştir.
Bence Law'ın meyvesinden daha iyi gomu gomu. Ölümsüzlük özelliği dolayısıyla böyle bir ödül biçiliyor olması muhtemel. Onun da 1v1 de bir avantajı yok.

G4'ün Luffy'ye atlattığı güç seviyesi bile meyvenin çok iyi olması için yeterli bir delildir zaten.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık