Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
foruma ilk geldiğimde deli gibi suite laf ediliyordu daha sonra enma çıktı ikisi kıyaslandı zamanla suit unutuldu sadece enmaya sataşıldı şimdi de efsanevi meyveyle enma kıyaslanıyor. sonuç mu? yazar aynı yazar tüm karakterlere aynı şeyleri yaşatıyor işte arada fark yok.

Onlar saldırıyı enerjiyi geri yansıtmıyor hepsinin sınırı var.Luffy ezilmez,kırılmaz falan daha özellikleri vardır boşa yazmamış tişörte meyveye gönderme bence orası.
Luffy nerde enerji geri yansıtmış. :D Ragnarok sonrası ezilmiş gibi duruyordu. Elmas adam da yamulmaz. Bulursun her adam için bunu.

Ayrıca serinin yarisindan çoğunun eli keskin aletler ile dolu.

Bu özelikler ile olmaz Emre zorlama. Ben ne çıkar bilmiyorum ama özel bir şey bekliyorum.

Zunesha değil farklı yaratıklar gelicekti bir de Luffynin meyvesi özelmiş :D:D:D:oleyo2: Millet bilir kişi gibi her şeye yorum yapıp hepsi yanlış olunca fena patlıyorum

Luffy nerde enerji geri yansıtmış. :D Ragnarok sonrası ezilmiş gibi duruyordu. Elmas adam da yamulmaz. Bulursun her adam için bunu.

Ayrıca serinin yarisindan çoğunun eli keskin aletler ile dolu.

Bu özelikler ile olmaz Emre zorlama. Ben ne çıkar bilmiyorum ama özel bir şey bekliyorum.
Luffy'nin meyvesi lastik değilde stretching yani esnetmek, germek gibi bir şey olabilir mi? Böyle olursa uyanışı uzay zamanı bükmek bile olabilir yani 🤣🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık