Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enma ile.kiyaslanmaz şu an. O kılıç kral haki actirip kullandirdi 15 dakikada. Luffy'nin meyvesinin öyle araya girip Luffy'e bir şeyler yaptırdığını görmedik. Oğlum şu Enma konusunu açtıkça kilicin kendi kednien yerde nasil dikili durup Zoro'yu kendine cektigni hatırlıyorum.:D
Lastikte yenileceği sıra kendi kendine uyanış açar kurtarır Luffy’i büyük konuşma. :D

ya ben şeyi anlamadm bu çocuk grand linea girdiğinden beri gözler önünde meyvenin özel olduğunu yeni mi fark ediyolar? çocuk sizin tüm mekanları basmış şimdi mi jeton düşüyor?

ya ben şeyi anlamadm bu çocuk grand linea girdiğinden beri gözler önünde meyvenin özel olduğunu yeni mi fark ediyolar? çocuk sizin tüm mekanları basmış şimdi mi jeton düşüyor?
işin who is who kısmı da garipti şimdiye kadar hiç meyvenin çalındığından bahsedilmemişti planlı bi olay olsa dedeler gözüktüğünde illa ima ettirirdi bunlar odanın kafasından sonradan ekleme olaylar belli luffyi nerden güçlendireceğini şaşırdı

Kaidonun meyvesi çıkabilir.Zunisha meyve bağlantısı olabilir sonuçta momoda aynı meyve var.Bahsedilen uyanışı efsaneyi böyle bağlayabilir.

Tutarlılık yok. O meyvenin salt ozeliklerine çok güçlü diyordu. Ben efsane çıkacaksa bu özelikler ile olmaz bir şey eklenmeli lafta kalmamalı demiştim. Nasıl o tutarlı oluyor? Mitralyoxz yapıyor efsane meyve diyor hala Emre.:D Yemin ederim komedi ya.
Ben mitralyöz yapıyor diye mi efsane diyorum nerden çıkarıyorsun bunları. :D Efsane demedim zaten özel dedim o da doğal korumasından yada başka birşeydendir tek bir saldırıdan değil.

Robin'in meyvesiyle alakalı olabilir. Robin'i yakalamak istemeleri sadece antik dil bildiği için değildir belki meyve yeteneğinde de bir şey vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık