Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037: Sekiz Trigramlı Sarhoş Ejderha

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 45 15.3%
  • Kötü

Kullanılan: 21 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kapak hikayesini incelerken farkına vardım ki İçiji, Reiju ve Judge efkarlı bir şekilde ufka bakmaktalar. Kapağın başlığı da Judge kederle iç geçirmekte ve inlemekte şeklinde. Bu şartlar altında ortada olmayan Niji ve Yonji'nin ölmüş olma olasılığı doğmakta. Bu iki kardeşin ölümü Sanji için bir güç artışı olabilir. Bir Vinsmoke olduğunu kabullenip ailesi ile bir olabilir. Vinsmokelerin gücü ortada, ittifağa katılmaları büyük kazanç olacak.
Daha çok ittifak işi yattı diye iç geçiriyordur.

Daha çok ittifak işi yattı diye iç geçiriyordur.
Sanji üzerinden Büyük Hasır Şapka Filosuna girerler. Judge akıllı adam, kazanan ata oynamasını bilir. Kapağa bakınca hepsi hüzünlü. Bu durumu yalnızca ölüm gibi ağır bir nedene bağlayabildim. Belki de Sanji ile ayrı düştükleri içindir. Ama arayı yaparlar yakında. Hem Reiju X Lufi bekliyorum.

Sanji üzerinden Büyük Hasır Şapka Filosuna girerler. Judge akıllı adam, kazanan ata oynamasını bilir. Kapağa bakınca hepsi hüzünlü. Bu durumu yalnızca ölüm gibi ağır bir nedene bağlayabildim. Belki de Sanji ile ayrı düştükleri içindir. Ama arayı yaparlar yakında. Hem Reiju X Lufi bekliyorum.
Oda birini öldürmez ya kolay kolay. İhanetin ve yenilginin etkisiyle üzülmeleri normal. Bir yandan da Sanji'ye yaptıkları yüzünden pişman olduklarını düşünüyorum. Finalde destek olmaya gelirler.

Ya güzel düşünce de ailenin şuan yaşadıkları da efkarlı olmaları için gayet yeterli. Kuzey mavi'yi fethetme hayalleriyle Big Mom ile kader birliğine girmek istediler, ama ihanete uğradılar plan yattı üstüne korsanla iş çevirdikleri duyulduğu için WG'den atıldılar ve illegal konuma düştüler.

Her hafta bölüm ertelenmesinden bıktım usandım artık ayda 1 çıkartsın boruto gibi üstelik belki daha fazla sayfa çizer ya da erteleme. Bu şekilde mangadan soğudum. Bu arada bunu başka mangaka yapsa kimse okumaz seriyi ama seri one piece millet 10 senelerini vermiş olduğu için 1 hafta ne gözüyle bakılıyor bu da çok yanlış. Bölüme gelecek olursak çok keyifliydi ama sayfalar dediğim gibi yetersiz kalıyor ve bu bölüm g5 bekliyordum hayallerim suya düştü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık