Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037: Sekiz Trigramlı Sarhoş Ejderha

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 45 15.3%
  • Kötü

Kullanılan: 21 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm güzeldi, sondaki meyve bence luffy nin gomu gomu meyvesi, asıl ismi sun god nike gibi bir şey olabilir meyve uyanınca Nike nin güçlerini kazanabilir

Bölüm güzeldi, sondaki meyve bence luffy nin gomu gomu meyvesi, asıl ismi sun god nike gibi bir şey olabilir meyve uyanınca Nike nin güçlerini kazanabilir
Katılıyorum Luffy bu Arc uyanışı açtığında meyvenin gerçek adını ögrenmiş oluruz.Zaten Gomu Gomuyu biyere bağlicaktı Oda.Denizciler özel olarak Gomu Gomuyu koruyor diye görmüştük

Daha fazla insana benzeyecek :d şuan insandan başka her şeye benziyor :S
İmpel Down'dakiler artık bilincini kaybetmişti. Chopper'in meyvesi ise daha ziyade insan insan meyvesi olduğu için muhtemelen dediğin gibi Chopper'i daha insanlaşmış bir formda görmemiz mümkün. Tabi ki zeka seviyesi ve bilinci de açık olacaktır. En azından Chopper'in tayfa içinde maskot gibi görülmesinden kurtulabilir bu yeni formu.

- Kaido Wano'nun önemine vurgu yapıyor.
-Mariejois de dev bir hasır şapka ortaya çıkıyor.
-Wano da devasa bir kılıç var.
-Zunisha Wano'ya geldi.
-Beş Kadim bir şeytan meyvesinden bahsediyor ve o sırada Zunisha gösteriliyor.

Bana kalırsa olay bireysel meyvelerle alakalı değil. Luffy-Law-Kid gibi kişileri eliyorum bu yüzden...
Olay doğrudan Zunisha ile bağlantılı gibi duruyor. Buna sadece yürümesi için emir verilmiş asırlar evvel. Belli ki sadece belli bir yol üzerinde ilerliyordu tarih boyunca, çünkü öyle olmasa bugün ki gibi farklı ülkelere gitme durumu olur ve bu tip bir varlıktan bir şekilde öncesinde bahsedilip bu konuya el atılırdı. Zunisha sanki cansız bir canlı gibiydi Momonosuke olayına kadar, orada iletişime geçip ''Emir ver'' gibi bir şey söyledi. Yani bir nevi tamamen belli bir yetenek ile zapt edilmiş ya da ''mühürlenmiş'' gibi bir olayı vardı bu canlının. Orada ki olaydan sonra ise bir nevi ''serbest kaldı'' diyebiliriz. Peki bu mühürlenme diyebileceğimiz olay ''şeytan meyvesi'' ile mi alakalı? Yoksa geçmişte buna verilen emir ile beraber ''ceza'' sebebiyle mi bu zamana kadar yol izledi? Yani geçmişte bu canlıya birisi şeytan meyvesiyle ya da ''Emir vererek'' bir ceza vermiş.

Yukarıda ki maddelere bakarsak geçmişte bu dev hasır şapkayı takan biri vardı diyebiliriz. Bununla beraber Wano da ki dev kılıç var ve Wano'nun önemi vurgulanıyor Kaido tarafından. Yine aynı şekilde bu dev fili ancak Wano'da kraliyet soyundan gelen biri harekete geçirebiliyor ve bu fil Wano'ya geliyor. Sonrasında ise Beş Kadim bir şeytan meyvesinden ve bu meyvenin uyanmasından bahsediyor.

Bazı yorumları okudum ve çoğu kişi ''Gördüğümüz birinin şeytan meyvesi ile alakalı konuşuyorlar'' gibi yorumlar yapmış. Peki bu meyve sahibi Zunisha ise ne olacak?
Yani bir meyvenin tekrar ortaya çıkması için kullanıcının ölmesi gerekiyor. Bununla beraber Zunisha ölmemiş bir canlıydı...
Asırlardır yürüyor ve bu zamana kadar eğer bu şeytan meyvesi kullanıcısıyla bu meyve dünyaya bir daha gelmedi. Tıpkı Beş Kadim'in dediği gibi ''O meyve 5 Kadim için bile efsaneden başka bir şey değil. Yüzyıllardır uyanmadı'' burada ki uyanmak şeytan meyvesi kullanıcısı öldükten sonra şeytan meyvesinin tekrardan ortaya çıkması olabilir mi acaba?

Bununla beraber bu canlı ölümsüz bile olabilir...
Zunishanın kökeni uzun bacaklara dayanır mı acep? O okyanusta yürümesini de açıklar

Zunishanın kökeni uzun bacaklara dayanır mı acep? O okyanusta yürümesini de açıklar
Bilemiyorum, o ırktan bu kadar önemli biri çıkar mı tartışılır.
Fakat eğer bunun normal bir canlı olması pek mümkün gözükmüyor. 1000 yıldan fazla yaşayan bir canlıdan bahsediyoruz. Ölümsüz olma ihtimali bile var bu canlının...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık