Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1037: Sekiz Trigramlı Sarhoş Ejderha

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 45 15.3%
  • Kötü

Kullanılan: 21 7.1%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Deniz meyve gücünü iptal etmiyor, kullanıcının zayıflamasına neden oluyor..
Gücü iptal etmiyor zaten ya bende öyle demiyorum ki taş kesilir diyorum.. Luffy arlong park'ta suyun içinde taş kesilip hareket edemiyordu ama meyvesiyle kafasını uzatıyolardı. Bahsettiğim şey bu.

Zaten meyve olayı bu şekilde tanıtılmadı mı? Ben çok net hatırlıyorum "meyve kullanıcısı suda taşa döner" diye bir cümleyi. Ama belliki suya temas eden kısmına göre bu durum değişiyor. Belli bir yere kadar zayıflıyorsun, taşa döndüğün anda da zayıflık seviyen maksimuma çıktığı için hareket edemez oluyorsun artık ama meyve gücü duruyor.

Bugün hep yanlış anlaşılıyorum😕

Gücü iptal etmiyor zaten ya bende öyle demiyorum ki taş kesilir diyorum.. Luffy arlong park'ta suyun içinde taş kesilip hareket edemiyordu ama meyvesiyle kafasını uzatıyolardı. Bahsettiğim şey bu.

Zaten meyve olayı bu şekilde tanıtılmadı mı? Ben çok net hatırlıyorum "meyve kullanıcısı suda taşa döner" diye bir cümleyi. Ama belliki suya temas eden kısmına göre bu durum değişiyor. Belli bir yere kadar zayıflıyorsun, taşa döndüğün anda da zayıflık seviyen maksimuma çıktığı için hareket edemez oluyorsun artık ama meyve gücü duruyor.

Taşa dönmüyorsun. Suya düşünce de hemen batmıyorsun, vücudun tamamen suyun içine girdi mi hareket edemiyorsun.

Ne çıkacak acaba bu meyve olayı. Oda çok fazla gizem verip hiçbirşey vermemeye başladı gizem katıyosun bari bir yandan bazı gizemleride gider

Diz hizasını geçerse su bu durum söz konusu, bir filin diz hizası neresidir onu sormak lazım :D Böyle olmasa luffy duş alırken turşuya dönerdi şişesinde süzülen.

En basitinden şöyle örnek verelim Luffy Kairosuki kelepçeleriyle bildiğin adam dövdü eğitim falan aldı. Benzeri şekilde sadece vücudun bir kısmını suyun içine sokmak sadece sınırlı kairosuki etkisi yaratıyor olabilir.

En basitinden şöyle örnek verelim Luffy Kairosuki kelepçeleriyle bildiğin adam dövdü eğitim falan aldı. Benzeri şekilde sadece vücudun bir kısmını suyun içine sokmak sadece sınırlı kairosuki etkisi yaratıyor olabilir.
Vücudunun yarısından azı suyun içindeyse diz seviyesini geçen gene belli başlı şeyleri yapabilyorsun, ama yarısını geçti mi o patates çuvalı etkisini görüyoruz, bunlar 1-2 sbs'de açıklanmıştı ama hangisi şu an hatırlayamıyourm, kurcalanırsa bulunur.

Bu Oda tam tokatlık harbiden. Bir kere de ortaya attığın bir gizemi hemen açıkla. 1000 küsür bölümü geçti hala aynı hareketler. Savaşları hızlandırdın şu aptal gizem kasma olaylarını da hızlandır bir zahmet.

Kaido ne var ne yok demeden vuruyor Luffy de tık yok. Bence korkması gereken taraf Kaido, çünkü Luffy de başka şeyler çıkacağı bariz.
Ama buda abarti degil mi sencede? Adam yonko , ozellilleri full +full, kafasina geciriyor bizimkisi acidi diyor.luffy baya guclendi eyvallah ama bu sekilde dovusun devam etmesi bana mantiksiz geliyor, dovuse olan heyecanim yok denecek kadar az.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık